Jedenáct polen - krátkometrážní film - crowfunding kampaň

Jedenáct polen - krátkometrážní film

Krátkometrážní humorný film o Klapzubové jedenáctce.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Na co půjdou peníze?

Tak především je využiji na zapůjčení profesionální techniky a také na upravení lokací. Tyto částky  nedokážu pokrýt z vlastních nákladů, a proto prosím o pomoc Vás, aby tento film mohl vzniknout.

 

O filmu:

Muž, který popisuje tým, o kterém nikdo nikdy neslyšel, v hospodě do, které nikdo niky nechodí. Uvěří kluk Mára Klapzubovým povídačkám? Stalo se to opravdu tak, jak se vykládá?

Příběhem nás provádí kluk Mára, který pravidelně donáší sportovní noviny do zapadlé hospůdky třem štangastům. Těm příjdou výsledky nudné, chtějí vidět pořádné góly. V ten moment do hospody vejde starý mužík s kufříkem, který jim začne vyprávět o týmu, který byl lepší než všechny ostatní. Nebo vlastně nebyl? Uvěří Mára a štangasti povídačkám muže, který si říká Klapzuba?

 

Postavy:

Kluk Mára, Klapzuba, Karel, Jenda, Mira a Klapzubova jedenáctka.

 

Vizuál:

Při tvoření tohoto filmu jsem se inspiroval tvorbou režisérů Wesa Andersona a Taika Waititiho. Konkrétně filmy jako Grandhotel Budapešť, Králiček JOJO. Myslím si, že tento vizuál dopomůže komičnost příběhu. Konkrétně bych chtěl využít prvky jako centrální kompozice, pojezdy kamerou, obrazovou plochost, měkké svícení, statickou kameru, švenky, zoomy, specifickou barevnost, přehnané hraní a absurdní situace. 

 

Lokace:

Momentálně jsme domluveni s nedalekým brněnským fotbalovým klubem Jundrov, který nám zapůjčí hřiště. Ostatní lokace jsou zatím v jednání.

Kostýmy:

Samozřejmě typické pro Klapzubovu jedenáctku jsou dresy.

Ty pro nás momentálně šije firma Penalty.

 

Předešlé projekty:

 

Showreel - (UNOFFICIAL CLIP)

Oscar - titulky CZ

Mimořádný den runnera - short

 

Web:

https://aroproduction.myportfolio.com/video-tvorba

 

Co si o tomto projektu myslíte?