Jedeme v tom spolu - crowfunding kampaň

Jedeme v tom spolu

Na sportovním dni v Jičíně budete mít možnost vyzkoušet si na vlastní kůži život s handicapem a seznámit se s lidmi, kteří svůj život nevzdali.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

JEDEME V TOM SPOLU je nově vznikající akce, kterou jsme se rozhodli uspořádat pro handicapované a pro širokou veřejnost. Jedná se o sportovně zábavný den v Jičíně a zúčastnit se ho můžete 20. července 2019 na 3.ZŠ, ul. Poděbradova. Sport odjakživa spojoval lidi napříč kontinenty, nedělal rozdíly věkové ani společenské. Zapomeňte na obyčejné příklady a ukázky handikepů. 

Zde budete mít možnost okusit na vlastní kůži svět, kde centimetry rozhodují o tom, zda jste samostatní nebo odkázaní na cizí pomoc, kde hmat nahradí vaše oči. Pojďte si s námi vyzkoušet sportovní disciplíny zdánlivě jednoduché, například hmatové pexeso, basketbal na invalidním vozíku nebo lukostřelbu. Okuste handicap na vlastní kůži a pochopíte!

Poznejte osudy lidí, kteří se nevzdali a díky moderní technice a silné vůli mohou žít naprosto plnohodnotný život. Jedním z takových lidí jsou například David Vondráček, držitel bronzové medaile z Paralympiády v Londýně z roku 2012, který akci podporuje.

 

 

V rámci projektu pomůžeme Michalce Soukupové, která bojuje se svým postižením.

 

ZAČÍNÁME OD NULY

Podpořte náš projekt. Bez vaší pomoci akce nevznikne. Děkujeme!

 

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?