Jawa Jižní Amerikou ve stopách Čechů - crowfunding kampaň

Novinky - Jawa Jižní Amerikou ve stopách Čechů

Pomozte nám vytvořit skvělý dokument o českých stopách v Jižní Americe. Spousta reálných a nezkreslených informací. Budete u toho?

Ostatní
Ne vždy je vše jednoduché, stačí jeden špatný krok.... Trochu se nám ztížily přípravy Obrázek

Pořád jsem nechtěl pustit Týnu k tomu, aby připravovala motorku na cestu. Tak se prostě za mými zády domluvila na tajňačku s duchem Františka Janečka, aby zasáhl z vyšší moci.....teď už prostě nemám moc jinou možnost...
Naštěstí to není nic hrozného, jen vymknutý kotník. Alespoň se Týna naučí servisovat motorku a máme příležitost vyzkoušet, jak se nám pojede, když se něco takového přihodí za velkou louží. Můžeme i vyzkoušet, jak půjde v tomto stavu zvedat motorka ze země.

Moc děkujeme, že nás stále podporujete a věříme, že společnými silami to zvládneme! :)

Týna a Filip

Argentina, Bolívie, Chile, Peru, Ekvádor.... Tam všude budeme hledat české stopy! Na mnohých místech, už máme spoustu věcí domluvených. Zjistěte kde... Kolik máme už domluvených rozhovorů? Obrázek

Díky, díky, díky moc všem! Od středy jsme vybrali 31 400,- Kč. Věříme, že s Vaší pomocí to zvládneme a Vy tak budete moci bezplatně čerpat skvělé informace o českých stopách a Češích v Jižní Americe. V tuto dobu již máme domluveny 4 rozhovory v Argentině + prohlídku Jawa Argentina, 3 rozhovory v Peru, víme kdy a kde se setkává Jawa klub Argentina a příští týden budeme domlouvat rozhovory v Chile.
Máte se na co těšit, ale bez Vás to nezvládneme. Podpořte nás a pak sdílejte prosím dále!