JARRET - nové CD "Soulásky & Samolásky" - crowfunding kampaň

JARRET - nové CD "Soulásky & Samolásky"

Jarret točí již své páté studiové album s názvem "Soulásky & Samolásky", buďte jeho součástí a pomozte nám ho vydat! :)

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

O co jde...

...příští rok budeme slavit 25 leté výročí kapely a tak jsme si řekli, že by bylo hezké vstoupit do nového roku s čerstvým, již pátým, studiovým albem...tak se zrodily “Soulásky & Samolásky”.

Prvních pár týdnů v červenci jsme se dobrovolně nechali zavřít do kobky nahrávacího studia a vytvořili album, které je snad žánrově ještě hůře definovatelné, než jeho předchůdci. A abychom to zas tolik nepřekombinovali, bděli nad náma mistři zvuku a režiséři Petr Binder a Lukáš Martínek, kteří nehleděli na naše zpocené tváře a vydolovali z nás maximum.

Aby byl zvuk doveden k dokonalosti, použili jsme snad na každou písničku jiný bicí (bubeník se cítil jak v nebi), pečlivě přebírali každej mikrofon, několikrát naladili klavír, použili asi tisíc kytar (z toho jedna růžová!) a pozvali si výbornýho saxofonistu Honzu Provazníka a akordeonistu Tomáše Křemenáka (pokud znáte Zaklínače od A. Sapkowského, tak přesně tak vypadal! Jen místo meče na zádech akordeon).

Soulásky & Samolásky” jsou také prvním albem, kde se neopíráme o tvorbu Bohouše Vašáka, našeho dvorního skladatele. Zazní tak písně spřátelených muzikantů, kteří kapele v posledních 25 letech zůstávali nablízku: Ivan Jecha, Michal Krtička, Jan Skácel, Pavel Havlík, Jakub Noha, Martin Kadlec a naše nejmilejší zpěvačka Hanka Skřivánková.

 

Co je náš cíl....

...vybrat peníze na to, abychom mohli doplatit mix, mastering, grafiku přebalu a mnoho dalšího.

A k tomu potřebujeme vás!

Zaplatit CD a vše, co kolem něj patří, není v dnešní době jednoduché a tak se snažíme náklady kolem 200 000 kč kompenzovat, pokud nám jen trochu pomůžete, budeme vám velmi vděční!Děkujeme!

jarretpromo2.jpg

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?