Jarní sezóna 2018 JV FITNESS TEAM - crowfunding kampaň

Jarní sezóna 2018 JV FITNESS TEAM

Podpořte náš úspěšný team složený z úspěšných závodníků organizací INBA,IFBB,NABBA na jarní sezónu 2018

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

C476E850-0BCA-4471-93E7-9510DEF52E35.jpeg

Tak to jsme MY. JV Fitness team v úspešné sezóně 2017...

 

Úspěšně jsme uzavřeli sezónu 2017 s velkými ambicemi a vyššímy cíly na sezónu 2018. Jelikož se před ničím nezastavíme,tak jsou naše plány ješte vyšší než doposud(vrcholné soutěže roku 2018 jsou Mistrovství světa INBA-PNBA a Olympia natural Las Vegas). Vše je placeno z vlastních zdrojů,takže bychom tímto projektem dasáhli rádi na všechny dostupné soutěže. Staňte  se partnerem a sponzorem našeho teamu a rádi se vám odměníme letitými zkušenostmi formou odměn.

Vážení startéři, rádi bychom s vaší pomocí dosáhli na účast jednotlivých soutěží představených závodníků našeho již úspěšného JV fitness teamu. Pokud se nám podaří vybrat cílovou částku,budeme se moct zúčastnit jednotlivých soutěží:

Jan Vašek (účast na soutěži po 16 letech):

15.4.2018 - Mistrovství Čech IFBB - Kulturistika muži do 75kg a

21.-22.4.2018 - Mistrovství České republiky

Kateřina Morawcová

28.4. - MMČR INBA Czech-ČANKF,5.5. Power fit Natural cup Bratislava,

12.5.- Gnbf meisterschaft ULM Německo,

2.6. - Mistrovství světa inba/Pnba Brno 

Michal Schwarz

28.4. - MMČR INBA Czech-ČANKF,

5.5. - Power fit Natural cup Bratislava,

12.5. - Gnbf meisterschaft ULM Německo,

2.6. - Mistrovství světa inba/Pnba Brno  

Markéta Prokešová

28.4.- MMČR INBA Czech-ČANKF,

5.5. - Power fit Natural cup Bratislava,

12.5. - Gnbf meisterschaft ULM Německo,

2.6. - Mistrovství světa inba/Pnba Brno 

Roman Čejka

28.4. - MMČR INBA Czech-ČANKF,

5.5. - Power fit Natural cup Bratislava,

12.5. - Gnbf meisterschaft ULM Německo,

2.6. - Mistrovství světa inba/Pnba Brno 

Jan Koníř 

28.4.MMČR INBA Czech-ČANKF,5.5. Power fit Natural cup Bratislava, 12.5.Gnbf meisterschaft ULM Německo, 2.6. Mistrovství světa inba/Pnba Brno 

Děkujeme za jakoukoliv podporu!

kacka.jpg 

Kateřina Morawcová

Dosažené úspěchy:

2. místo - Media4rent 
3. místo - GNBF e.v Maisterschaft
4. místo - MS Rimini Novice

1.misto -media4rent

1.misto- Hungarian INBA elite tour

1.misto- King and Quin Greece

3.ChampionChips European Bosnia and Herzegovina

✴️ Proč kulturistika a fitness a jaké byli tvé začátky ?

Mé úplné prvopočátky ,byly v lehké atletice ,kde jsem v rozmezí od 6 - 15 let běhala dlouhé tratě , přespolní běh ( 5km) a štafetu 4 x 400 m . Pak jsme kvůli zdravotním problémům skončila . V 20 letech jsme navštívila v Praze první posilovnu a poznala Petra Korbu , ktrý byl mím trenérem .Mým snem bylo dosáhnout 55 kg a vypadat jako fitness modelky z časopisu :-D . A tím začali mé fitness začátky . v průběhu 9 let jsme se věnovala Fitness ,Spining ,fitbox , boxu ,joga ,pilátes ,bikra mioze ,kruhovým tréninkům, TRX a po 9 letech cvičení ,kdy mi kamarádka Radka Dubenecká řekla - Proč se nepostavíš na prkna ? Bylo to v červenci minulého roku ,tak jsme si řekla proč NE . A zahájila přípravu na podzim :-D . Kdy jsem si vyzkoušela Bodyfitness , které mně neuspokojilo . Tehdy jsem poznala Honzu Vaška , který mi řekl ,že mám hezkou symetrii těla a navrhl mi , abych zkusila v naturální kulturistice , kategorii Fitness Figura ., která se mi moc líbí díky symetrii těla .

✴️ Co považuješ za svůj největší sportovní úspěch ?

Myslím si , že jsem na začátku mého závodění ,ale jako největší úspěch beru to , že jsme se mohla postavit na MS v Rimini

✴️ Je ještě něco , čeho chceš dosáhnout v Kulturistice a Fitness?

Jelikož jsme v začátcích své závodní kariéry , tak bych určitě jednou chtěla vybojovat profi kartu v Naturální kulturistice.

✴️ Můžeš nám prozradit ,jak plánuješ přípravu na soutěže a jak se odlišuje mimo-soutěžní období od toho soutěžního?

Momentálně plánuji závodit na podzim 7.10 ČR ,14.10 Slovensko a vyvrcholení podzimní sezony chci završit Mistrovstvím Evropy 28.10 v Bosně a Hercegovině .
U mně se toho moc nemění :-D . Než jsem začala závodit ,tak jsme byla v dietě a držela formu celý rok a ted´ to u mně vypadá tak , že po závodech mám týden volnější režim ,prak zhruba 1-2 měsíce dle potřeby objem a pak jsem cca 3 měsíce v dietě. Jinak já jsme v režimu pořád ,protože mi to strašně vyhovuje .

✴️ Máš svůj vzor mezi naturálními sportovci?

Myslím si že každý člověk je jiný a má jiné proporce těla , takže nemám žádný vzor , snažím se pracovat na svých nedostatcích. Kdysi mými vzory, byla veslařka Martina Součková a atletka Barbora Laláková .

Michal FOTKA .jpeg 

Michal Schwarz

Ahoj, jmenuji se Michal Schwarz a je mi 27let. Po celý svůj život jsem aktivním člověkem . Už od mala jsem byl veden od rodičů ke sportovním aktivitám, ať už  to byl basketbal, atletika, florbal ,volné lezení po skalách, snowboard nebo skateboard, adrenalin mi proudí v krvi od útlého věku.
Největší změna přišla v 19 letech , kdy jsem začal dělat thajský box, kterému jsem se věnoval 2 roky a přes něj jsem se dostal k činkám, které mně na tolik uchvátily, že jsem u nich zůstal až doteď . Po pár letech cvičení , jsem se začal motat kolem lidi ,co se věnovali Naturální Kulturistice . Po návštěvě závodu v Karlových Varech , kde jsem poprvé viděl závodit mého kamaráda Dana Xavera , který tuto soutěž ovládl . Absolutně uchvácen atmosférou a formami závodníku , jsem si řek , že jedou tam budu stát taky . Přesně o rok později na své druhé závody , jsem v K.V obdržel první místo v kategorii Novice a třetí v kategorii OPEN . Dále moje cesta se vydala na moje první zahraniční závody a to v rodišti asi nejznámějšího Kulturisti Arnolda Schwarzenegra do města Graz . Zde jsem se umístil na Kontroverzním druhem miste . Týden s týdnem se sesel a Stal jsem na dalších závodech a to Pražsky pohár , kde jsem získal 2x druhé místo  v kategorii OPEN a NOVICE . Poslední a asi můj největší závod , byl EUOROPEN CUP na kterém to dopadlo opět skvěle v kategorii NOVICE druhé místo a krásné třetí místo v kategorii OPEN. Byl bych moc rád ,kdyby jste nám pomohli v tom to sportu se posunovat dal .

marketa.jpg

Markéta Prokešová

úspěchy:

1. místo Bikini fitness novice – Agrofert Cup, Příbram

1. místo Bikini fitness novice – MČR, Karlovy Vary 

3. místo Bikini fitness junior – Slovakia Cup, Slovensko

3. místo Bikini fitness junior – MČR, Karlovy Vary

3. místo Bikini fitness open – Slovakia Cup, Slovensko

Vítězka Miss Sympatie 2017 – Agrofert Cup, Přibram

 

Před třemi lety jsem poprvé vstoupila do fitness centra. Nervalo dlouho a začala jsem pracovat na recepci v Liberci ve Fitmexxu, kde jsem si začala více všímat závodníků. Lákalo mě poznat celé to zákulisí, které mnoho lidí nezná. Kolik tréninků týdně mě bude čekat, jak moc striktní bude jídelníček, jak dlouhá je samotná příprava, shánění plavek, bot a šperků. Zda se změní mé chování a priority. Hlavně poznat co se vše odehrává před nástupem na podium v den závodů. Jsem nesmírně vděčná, že jsem měla možnost poznat tu neskutečně dlouhou a trnitou cestu každého závodníka a pochopit spoustu věcí. Nikdo, kdo to nezkusil nikdy nepochopí, kolik dřiny, úsilí a odříkání za tím vším je. A Vy máte pouze 5 minut na to, aby jste porotě a fanouškům dokázali, že jste pro to udělali maximum. Držím se hesla, že každý kdo vstoupí na podium ve formě za kterou se nemusí stydět je VÍTĚZ!! Děkuji svému trenérovi Honzovi Vaškovi, že jsem měla možnost být pod jeho křídly a společně jsme to dotáhli až do konce. 

Nikdo z nás nemá ty nejlepší podmínky k tomuto nádhernému, ale neskutečně drsnému sportu. Když jsem si podala ruku s trenérem věděli jsme, že to bude pro mě  obrovská zkouška. Když mi začala příprava, musela jsem se v té době postavit na svoje vlastní nohy. Začala jsem sama bydlet. Do toho mě čekala maturita. Každodenní vaření, krabičkování a vážení jídla u kterého strávíte minimálně 2 hodiny denně. Měla jsem 3 brigády, abych mohla zaplatit nájem, jídlo, fitko a veškeré poplatky co má dospělá osoba. K tomu velmi finančně náročná příprava. Nakonec se to vše zvádlo a tahle situce mě hodně ovlivnila v mém myšlení a chování. Během roku se ze mě stal jiný člověk a nelituji žádného rozhodnutí. Mít 100 Kč na den na jídlo bylo težké jak pro mě, tak pro trenéra, aby z toho vytvořil jídelníček!! Mám obrovské stěstí, že mám užasnou rodinu, která mě podporovala a pomáhala mi. V tomhle sportu je důležité mít kolem sebe opravdu silnou smečku, která vás pochopí a pomůže vám. Psychická podpora pro mě byla opravdu důležitá a hnala mě  kupředu!

Pokud opravdu něco chcete, nic vás nezastaví. Stačí chtít a věřit!

 

FB_IMG_1508487587575.jpg

Roman Čejka

Především bych rád poděkoval za možnost, podělit se s Vámi o „Svůj příběh“ a začátky mého cvičení. Netušil jsem, jak moc to ovlivní „Můj život“, v tom nejlepším slova smyslu. Nejen že, mi to pomohlo zlepšit můj zdravotní stav, ale také mi to ukázalo cestu, jak mohu díky svým letitým a osobním zkušenostem pomoci ostatním.

Jmenuji se Roman Čejka a je mi 32 let. Od malička jsem sportoval, věnoval se míčovým sportům, jízdě na kole, Bikros, In- lane bruslení apod.

Bohužel však i přesto, že jsem hodně jedl, měl jsem problémy s tělesnou konstitucí, která se odrazila až v podobu vadného držení těla. S tím se v mých 13-ti  letech muselo něco dělat. K tomu jsem miloval akční hvězdy, jako Jean-Claude Van Damme, Sylvester Stallone atd. Říkal jsem si v té době, že pokud bych jednou mohl vypadat z poloviny, jako oni, budu šťastný! Byť to v té době vůbec nebylo reálné. Spíš jsem měl pocit, že budu rád, když se můj zdravotní stav zlepší a já nebudu muset mít problémy s pohybovým aparátem. Nicméně, začal jsem trénovat doma, pouze s vlastním tělem a lehkým náčiním. Vše jsem si upravoval podle potřeby a trénoval 7x týdně hodinu denně.

Ano, někdo řekne hloupost!  Ale, až tak moc mě to pohltilo a měl jsem motivaci být lepší, že jsem nechtěl přestat dodržovat každodenní rituál. :) Měl jsem neskutečnou motivaci. Začal se vzdělávat a číst o cvičení, co se dalo. Internet v té době nebyl, celkově informace se obtížně sháněly. Fitness center bylo pomálu. I tak to šlo. Výsledek? Držení těla se srovnalo. Během dvou  let jsem se osvalil, že to bylo jasně vidět a silově ještě o poznání víc. Po té jsem začal už trénovat ve Fitness centru a to vlastně ve Fitness Clubu Řepy, kde dnes opět působím. Poznal jsem zde kamaráda Dana Xavera, který mě ovlivnil a přivedl za trenérem Petrem Soukupem, s nimiž jsem začal spolupracovat na prvních závodech v Kulturistice. Poprvé jsem začal závodit v dorostenecké kategorii a Juniorech federace IFBB.

Kariéra soutěží:

2002 - mistrovství Čech Starší dorost +75 Kg – 3. místo

2002 - MČR Starší dorost +75 kg – 5. místo

2003 - mistrovství Čech Junioři +80 kg – 8 . místo

2004 - mistrovství Čech Junioři +80 kg – 5. místo

2004 - mistrovství Čech Junioři +80 kg – 4. místo

Odzávodil jsem celé 3 sezóny a ukončil je s tím, že se jednou na podium  opět vrátím, tentokrát v kategorii Mužů. Mezitím jsem studoval dále v oboru Fitness, udělal si v roce 2005 Trenérskou licenci. A v průběhu 12-ti let jestě další kurzy, osvědčení v oblasti výživy a pohybového aparátu. Stále jsem zůstal u tréninků a pracoval na sobě i v oblasti jiného sportu, jako Thai Box, který mě provázel asi 3 Roky. Poslední 4 roky jsem se opět opřel do silového tréninku a začal pracovat na „Snu soutěží“, kterých jsem se chtěl tento rok zúčastnit. Tento rok mi to opravdu vyšlo a jsem za to moc rád. Dostal jsem se do Naturální Federace – ICN/ČSNS.

Kariéra soutěží:

2017 - Natural Cup – Muži Open II. – 3. místo

2017 - MČR – Novice  – 1. místo

2017 - MČR –Muži Open II.  – 1. místo

2017 - Pražský Pohár – Muži Open II. – 1. místo

2017 - Evropský pohár – Muži Open II. – 1. místo

  • Absolutní výtězství celého šampionátu.

Věnuji se oboru bezmála více jak 17. let a pracuji, jako Osobní trenér a trenér kulturistiky, fitness sportů a poradenství v oblasti výživy.

Nikdy tomu zřejmě nebude jinak, mám tu práci velmi rád a k mému životu neodmyslytelně patří! Děkuji za podporu, která mi byla věnována, ať už morální, finanční nebo motivační a věřím, že jí ještě přibude a že nám pomůžete splnit „ Naše sny!“

JAN KONIR.jpg Jan Koníř

Předem bych vás chtěl upozornit, že nejsem žádný spisovatel, ale pokusím se vám co nejlépe představit a popsat celý příběh, jak jsem se vlastně dostal k cvičení a závodění. Pocházím z malé vesnice v Krkonoších, kde jsem i vyrůstal a prožil velkou část svého života. Od malička jsem sportoval (hlavně fotbal) ale nikdy jsem žádný sport nedělal na vrcholové úrovni. Studoval jsem na základní škole ve Vysokém nad Jizerou a do poslední chvíle jsem nevěděl jaký obor budu chtít v budoucnu studovat. Vždy mě bavila práce se dřevem a celkově mi manuální práce nedělala problém. Proto jsem se rozhodl přihlásit na obor Umělecký truhlář. Tato škola byla v Liberci a věděl jsem, že budu muset být celý týden na internátě. Abych řekl pravdu, tak se mi vůbec nechtělo a obával jsem se toho. Ale právě toto rozhodnutí mě nejspíše dostalo tam, kde jsem teď. V prvním ročníku jsem klasicky vždy po škole, s kamarády vyrazil do města ( do hospody ) a na internát jsme se vrátili až večer. Občas jsme si šli zahrát fotbal, volejbal nebo nohejbal, ale posilovně jsem se obloukem vyhýbal. Takto jsem proplul prvákem a začátkem druháku jsem poprvé!! Zašel do školní posilovny. Ten pocit, když jsem párkrát zvedl činku nedokážu popsat, ale každopádně se mi líbil natolik, že jsem do ní začal chodit častěji a častěji. Jistě víte, že zezačátku vám nějaké svaly narostou úplně ze všeho, a tak jsem jídlu moc nedával ( klasická studentská strava ). Ve třetím ročníku mě cvičení už chytlo natolik, že jsem se začal zajímat i o správnou stravu, doplňky výživy atd., výsledky přicházely a to mě motivovalo ještě víc v tom pokračovat a dále se v tomto oboru vzdělávat. Po dokončení výučního listu, jsem věděl, že s tímto papírem díru do světa určitě neudělám. Přihlásil jsem se, na té samé škole, na nástavbové studium. Je zbytečné popisovat celý průběh těchto 2 let, jelikož jsem jenom cvičil, hrál fotbal, jedl ( už zdravě) a stále dokola. Dokončil jsem maturitu, ale říkal jsem si co teď? Netušil jsem, co chci dělat za práci, ale věděl jsem, že vysokou školu už studovat nechci. Nakonec jsem zůstal v Liberci a našel si práci jako montážní technik nábytku a skladník. Co si budeme... vysněná práce to nebyla a peníze taky žádná sláva. Po půl roce jsem se rozhodl, že takhle to dál nejde a rozhodně jsem toho chtěl v životě dosáhnout víc. Zajímala mě práce u ozbrojených složek, s vidinou kariérního růstu (naivní představa). Přihlásil jsem se tedy na přijímací řízení k policii, ale neuspěl jsem u psychotestů a dostal jsem odklad 1 rok, než je budu moci zkusit znovu. Nechtěl jsem čekat celý rok, proto jsem podal přihlášku u Vězeňské služby v Liberci. Všechny testy jsem zvládl a 3 měsíce jsem jezdil do Stráže pod Ralskem na výcvik ve Vězeňské akademii. Po 3 měsících jsem se vrátil do Liberecké věznice, kde jsem sloužil cca 1 rok. Během této doby jsem vystudoval licenci Fitness trenéra a výživového poradce v Praze. Zanedlouho mě oslovila první klientku na trénování a začala moje kariéra trenéra. Práce ve věznici mě absolutně nebavila a nenaplňovala, věděl jsem ale, že trénování mě ani zdaleka neuživí. Musel jsem si tedy najít práci, kterou si můžu časově přizpůsobit, abych jí mohl kombinovat s trénováním. Ve věznici jsem se rozhodl dát výpověď a začal jsem podnikat pod kamarádem, jako finanční poradce. Práce mě bavila, dokázal jsem to nakombinovat i s trénováním, což mi vyhovovalo, ale stále to nebyla práce, kterou bych se chtěl živit dlouhodobě. Po půl roce jsem usoudil, že bude lepší, když s prací finančního poradce skončím a budu se naplno věnovat klientům a pokusím se uživit jenom trénováním. V tu dobu jsem věděl, že riskuji a několik měsíců bude z hlediska finanční stránky, v záporných číslech. Věřil jsem ale, že když do toho dám všechno a klienti budou spokojeni, podaří se mi prosadit. V Liberci se mi postupem času nahromadilo dost klientů, ale brzy jsem pochopil, že je zde klientela dost omezená a nevyzpytatelná. Z toho důvodu jsem začal jezdil trénovat 2x týdně do Prahy. Ze začátku jsem jezdil za 1 klientem a absolutně se mi to nevyplatilo. Nějakou dobu to trvalo, ale aktuálně mám dostatek klientů v Liberci i v Praze a mohu říci, že moje trpělivost se vyplatila a já se díky tomu živím prací, která mě baví a naplňuje. Samozřejmě, že po celou dobu jsem cvičení a stravě nemohl dávat maximum, nebo spíše tolik, kolik bych si přál., Po tom co jsem měl vyřešenou práci a ostatní problémy, jsem chtěl i to několikaleté cvičení zúročit a oslovil jsem mého aktuálního trenéra Honzu Vaška. Řekli jsme si, kam bychom to mohli směřovat a já se rozhodl soutěžit v kategorii Mr. Physique v  naturální federaci INBA. Příprava na první závody, které se konaly na Slovensku, trvala cca 4 měsíce. Na těchto závodech jsem se za nejasných důvodů, umístil až na 4. místě . Nicméně moje motivace a hlad po úspěchu byla díky tomuto výsledku, ještě silnější. Další týden jsme cestovali na závody do Maďarska, kde jsem se umístil na 1. místě. Tento výsledek mě ujistil v tom, že jdu správnou cestou a vše se vyvíjí správným směrem. O týden později mě čekalo Mistrovství Evropy v Bosně a Herzigovině. Forma se povedla tak jak měla a já jsem se stal Mistrem Evropy ve své kategorii. Aktuálně se chystám na Mistrovství světa a následně naturální Olympii. Za tyto výsledky jsem vděčný především mému trenérovi, který mi předal spoustu zkušeností a nových znalostí, bez kterých bych takových výsledků určitě nedosáhl. Snad se mi podařilo alespoň trošku přiblížit můj dosavadní průběh života a cestu k závodění. Budu moc vděčný za každou podporu, díky které dosáhnu nejlepší možné formy, na mezinárodní soutěže a hlavně budu moci dokázat lidem, že úspěchu v tomto sportu, se dá dosáhnout i bez dopingu. 

9EDB8D21-3F06-4FE0-84DA-DFDEDAC5C083.jpeg 

Jan Vašek

Tak to jsem já. Ten, co má všechny ty skvělý lidičky na starosti ;)

Rád bych vám řekl něco málo z mé historie:

Začal jsem cvičit začátkem roku 1997 a hrozně mě to chytlo a můj trenér mi po nějaké době řekl ”nechceš zkusit jít na závody v kulturistice dorostu do 65kg”? Tak se stalo a v roce 1998 vše začalo. Úspěch nebyl zrovna dobrý. 6.místo na Mistrovství Čech a Mistrovství České republiky 11.místo :) Další rok jsem se posunul a motivace byla veliká do vyšší věkové kategorie Junioři (18-21). Změna trenéra také hodně pomohla a na jaře 1999 jsem vyhrál jak Mistrovství Čech, tak i Mistrovství České republiky. A tak to bylo až do roku 2002 kdy jsem obsadil 2x 2.místo v kategorii mužů do 65 kg. Tedy ano počítáte dobře mé rozhodnutí se připravit na závody je po 16letech :) Rád bych se teď zúčastnil závodů v kulturistice do 75 kg 15.4. Na Mistrovství Čech a dále 21.-22.4. Mistrovství České republiky 2018. Se svými závodníky, kteří mají úspěchy objíždím závody již několik let.

Největší úspěchy mých svěřenců jsou:

  • Mistryně světa v Bikini fitness masters INBA ,
  • Mistryně Olympie Las Vegas bikini fitness open tall,
  • Mezinárodní mistryně Německa bikini fitness,
  • Mistr Evropy Mr.Physique nad 182cm,
  • Mistryně Řecka fitness Figure atd atd...

Úspěchů je hodně a hlavně, že jsou lidi spokojení a šťastní se svými výkony s našim JV fitness teamem. Já sám se věnuji osobním tréninkům již od roku 2003 až dodnes, kdy působím jak v Liberci, tak v Praze. Náš team se stále rozrůstá a přidávají se nový závodníci, kteří se i vzájemně podporují což je i cílem spojit závodníky různých federací a kategorii v jeden pohodový team a daří se to.

Co si o tomto projektu myslíte?