Japan school - crowfunding kampaň

Japan school

Japan school je webová stránka pro rozvoj schopností komunikace v japonštině, popř. přímo jejího učení od kořenů.

Technika
Japan school

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Základní popis
JapanSchool je projekt, který má přiblížit japonský jazyk lidem, kteří se zajímají o Japonsko a jeho kulturu. Jde o webovou aplikaci zaměřenou zejména na přípravu pro mezinárodní zkoušku z japonštiny (JLPT), ale klade důraz na kulturu, každodenní konverzaci a situace. Přitom se vše vyučuje online - lekcemi a testy, stažitelnou RPG hrou apod. Uživatel má možnost shlédnout videa v japonštině, číst články v japonštině, komunikovat se skutečnými lidmi v japonštině a tak se zdokonalit v tomto úžasném jazyce. Jde nám hlavně o zábavu, zvýšení motivace a samozřejmě o plynulou znalost japonského jazyka.

Technický popis
Projekt ze začátku poběží na pěti Raspberry Pi, které nás spolu s SDXC kartami vyjdou na cca. 13 000 Kč. Housing nás ročně vyjde na 12 000 Kč pro asi 6 serverů.

Popis Premium účtu

  • Přednostní přístup k serveru (v případě přetížení dojde k pozastavení přístupu pro basic účty na 5 minut, premium účty mohou službu využívat bez těchto pozastavení)
  • Přednostní řešení problémů
  • Premium chat room
  • Vypnutá reklama

Počítáme s tím, že pokud se nám podaří vybrat cílovou částku, vybereme ještě více, a proto zveřejňujeme náš plán s přebytečnými penězi

  • 25 000 Kč - nákup serverů a příslušenství, platba housingu
  • 27 000 Kč - nákup serveru pro provoz TeamSpeaku, na kterém můžete mluvit japonsky s Čechy jako vy
  • 30 000 Kč - investice do soutěží v jazyce a do vybavení pro vytváření obsahu (kamera apod.)

V případě, že cílovou částku vybereme, projekt spustíme pro veřejnost do týdne (s mírně omezenými funkcemi, jako je např. neaktivní přehrávání výslovnosti), nejpozději však do měsíce.

Co si o tomto projektu myslíte?