JANEK&KAPELA - NOVÉ CD KŘEHKÝ SVĚT - crowfunding kampaň

JANEK&KAPELA - NOVÉ CD KŘEHKÝ SVĚT

Podpořte natočení CD Křehký svět, tak trochu "jiné hudební party", JANEK&KAPELA.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Naše nová společná deska se bude jmenovat Křehký svět. Natáčeli jsme ji pro vás rok a půl.

Během jejího poslechu se s námi vydáte od world music, přes klidnější polohy indie-folku, až po beat, či reggae. Album je plné barev, sálá z něj energie, je to klidná tůn i bouřící moře.

Do studia přijali mezi nás a naše nejbližší pozvání dva vynikající muzikanti, kteří obraz vznikajících písní pocitově skvěle okořenili.

Co uděláme za vaše peníze? Zaplatíme natáčení a mix CD ve studiu a jeho profesionální mastering s Oldou Slezákem, přípravíme vydařené grafiky obalu CD, necháme zpracovat tisk přebalu a vylisujeme pro vás zbrusu nová cédéčka. Zaplatíme i dva profesionálně zpracované videoklipy z interiéru.

Album

Čeká vás 15 autorských písní, zabalených do aranží v podání "naší šestky" - Lenka Jandlová (zpěv); Janek Šesták (kytara, zpěv, harmonika); Jan Uhlík (housle); Martin Jiránek (didgeridoo, kytara, SunDrum, Sansula, tibetské mísy); Petr Moravec (bezpražcová baskytara); Jiří Novotný (perkuse a další melodické perkuse).

Výborného zvuku alba, který nás tak těší, bychom nedocílili bez pomoci Jiřího Ospalíka (klavír) a Patrika Bartka (elektrická kytara); Petra Broniše (fujara); Dany Vajcové (trubka); Jendy Svejkovského (housle), dětského sboru a našeho trpělivého zvukaře s citlivým uchem, Jaroslava Hudce.

  Momentky z natáčení promo videí : )

Křehký svět, CD Křehký svět

Klip k písni Dragon Soul, CD Křehký svět

Noci, CD Křehký svět

První návrhy triček (nabídku budeme rozšiřovat)

Co si o tomto projektu myslíte?