Móda pro skutečné ženy - crowfunding kampaň

Novinky - Móda pro skutečné ženy

Módní kolekce na jaro 2015 bude inspirovaná květinami, vodou, skutečnými ženami. Pomozte mi nakoupit kvalitní materiály a příští jaro bude barevné!

Umění
Dotáhnout módní projekt k úspěšnému zakončení se v Čechách ještě nikomu nepovedlo - až vám. Jste skvělí. Už objednávám všechno potřebné, aby kolekce byla na světě co nejdříve. 117 % - všem moc děkuju Obrázek

Jako první konkrétní poděkování pro vás mám slíbený volný vstup na Grace'N'Glamour, který bude už zítra. Jednoduše stačí při vstupu říci, že jste mými hosty. Volný vstup se bude samozřejmě týkat i vašeho doprovodu. Adresa je hotel Mandarin Oriental, Nebovidská 459/1, 118 00 Praha 1 (mapa tady).

Další odměny budu posílat co nejdříve, ale protože téměř ke každému dárečku je látková brož z látky, kterou za vybrané peníze objednávám, bude to ještě chvilku trvat.


Domluvila jsem se s organizátorkami Grace'N'Glamour, že všichni, kdo přispějí, získají navíc volný vstup na tuhle povedenou akci.

Takže když všechno dopadne dobře a podaří se získat celou částku, těším se na vás v sobotu 31. 5. v pražském hotelu Mandarin Oriental! http://www.gracenglamour.cz/

Zbývá osm dnů a máme už víc než 3/4 příspěvků pohormadě! Jste naprosto skvělí, děkuju - a pro všechny startéry ještě chystám malé překvapení.