Móda pro skutečné ženy | crowdfunding kampaň

Novinky - Móda pro skutečné ženy

Módní kolekce na jaro 2015 bude inspirovaná květinami, vodou, skutečnými ženami. Pomozte mi nakoupit kvalitní materiály a příští jaro bude barevné!

Umění

30. květen 2014

117 % - všem moc děkuju

Dotáhnout módní projekt k úspěšnému zakončení se v Čechách ještě nikomu nepovedlo - až vám. Jste skvělí. Už objednávám všechno potřebné, aby kolekce byla na světě co nejdříve.
117 % - všem moc děkuju Obrázek

Jako první konkrétní poděkování pro vás mám slíbený volný vstup na Grace'N'Glamour, který bude už zítra. Jednoduše stačí při vstupu říci, že jste mými hosty. Volný vstup se bude samozřejmě týkat i vašeho doprovodu. Adresa je hotel Mandarin Oriental, Nebovidská 459/1, 118 00 Praha 1 (mapa tady).

Další odměny budu posílat co nejdříve, ale protože téměř ke každému dárečku je látková brož z látky, kterou za vybrané peníze objednávám, bude to ještě chvilku trvat.


Zpět na výpis

  • Splněno 75 810 Kč (116 %)
  • 116 %
  • 65 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 57 Startérů

Autor projektu

Jana Minaříková - obrázek
  • projekt od Jana Minaříková
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

200 Kč

Látková brož

Získáváte brož vyrobenou z látky zakoupené díky vašemu příspěvku a poděkování na mých webových stránkách.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
600 Kč

Smaltovaná ručně vyráběná brož

Získáváte ručně vyrobenou italskou smaltovanou brož ve stylu celé kolekce a poděkování na webových stránkách.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Podepsaná kopie skici z kolekce

Získáváte barevnou kopii libovolné skici ke kolekci s mým podpisem, k ní brož z látky zakoupené díky vašemu příspěvku a poděkování na webu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Poukaz na nákup modelu z kolekce

Za tisíc korun získáte dárkový poukaz v té samé hodnotě na nákup modelů z kolekce jaro 2015, brož z látky zakoupené díky vašemu příspěvku a poděkování na webu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 500 Kč

Cingrlátko

Drobný šperk, který můžete nosit na kabelce nebo ho můžete použít třeba jako přívěšek na klíče. Několik ručně vinutých broušených korálků, které jsou na řetízku s karabinkou. Každý kousek bude trošku jiný. Pro lepší představu se podívejte na fotky v Novinkách.

Počet dostupných odměn: 14/15

Nelze podpořit
2 000 Kč

Originální podepsaná skica

Za dva tisíce korun můžete mít originál skici ke kolekci s mým podpisem podle vlastního výběru, brož z látky zakoupené díky vašemu příspěvku a poděkování na webu.

Počet dostupných odměn: 30/30

Nelze podpořit
2 000 Kč

Poukaz na nákup modelu z kolekce

Za dva tisíce korun získáte dárkový poukaz v téže hodnotě na nákup modelů z kolekce jaro 2015, brož z látky zakoupené díky vašemu příspěvku a poděkování na webu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 500 Kč

Úpletový šátek

Získáváte úpletový šátek z látky s angorskou vlnou, jehož potisk odpovídá tématu celé kolekce. A k němu ještě brož z látky zakoupené díky vašemu příspěvku a poděkování na webu.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
5 000 Kč

Adopce prêt-à-porter modelu

Když se rozhodnete adoptovat konkrétní prêt-à-porter model z kolekce, získáte osobní poděkování na etiketě modelu i na webu, originální skicu adoptovaného modelu, jeho fotku ve formátu A4 a brož z látky zakoupené díky vašemu příspěvku.

Počet dostupných odměn: 13/15

Nelze podpořit
5 000 Kč

Hedvábný šátek

Získáváte šátek z pravého hedvábí potisknutý ve stylu celé kolekce, brož z látky zakoupené díky vašemu příspěvku a poděkování na webu.

Počet dostupných odměn: 4/5

Nelze podpořit
10 000 Kč

Adopce couture modelu

Když se rozhodnete adoptovat konkrétní couture model z kolekce, získáte osobní poděkování na etiketě modelu i na webu, originální skicu adoptovaného modelu, jeho fotku ve formátu A4 a brož z látky, zakoupené díky vašemu příspěvku.

Počet dostupných odměn: 2/3

Nelze podpořit