Jan Kavka Trio - debutové album - crowfunding kampaň

Jan Kavka Trio - debutové album

Podpořte nás v našem snažení vydat debutové album. Už nejsme daleko od cíle ... ;)

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Jazzové trio pianisty Jana Kavky chystá svoje první autorské album.

"Z vlastních nákladů se nám podařilo skladby na desku nahrát v skvělém ostravském studiu Českého rozhlasu a tamtéž zmixovat. Teď už chybí pouze finanční obnos, který by umožnil tisk bookletu a lis CD..."

 

Na připravované desce pak naleznete autorské skladby pianisty a leadera kapely Honzy Kavky. Deska ponese název titulní skladby Past Stories. A proč zrovna tak? Před tím, než dal Honza dohromady svoje trio, dlouho nic nenapsal. Neměl potřebu. Inspirace ke skládání trochu stála stranou a zřejmě tak nějak dozrávala. Později přišla touha založit vlastní trio a s ní ruku v ruce i potřeba psát nové skladby. Celý repertoár vznikl postupně, zhruba v průběhu jednoho roku a protože jeho pojítkem je dozrání inspirace pod vlivem prožitých událostí a nabitých zkušenosti, dostane i celá deska název Past Stories. Tedy Minulé Příběhy.

 

Pokud vše dobře dopadne, a my věříme, že ano, tak desku pokřtíme 19. dubna v ostravském klubu Pjetka Music Club. Za podporu naší věci Vám moc děkujeme a nabízíme něco na oplátku v sekci odměn. Díky ;)

https://www.jankavka.cz/

 

Co si o tomto projektu myslíte?