Jan Bružeňák - Posílám pozdrav | crowdfunding kampaň

Jan Bružeňák - Posílám pozdrav

Básník, hudebník a písničkář Jan Bružeňák vydává své první album - sólový projekt "Posílám pozdrav".

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Na přelomu let 2016 a 2017 jsem díky darům a podpoře několika mých přátel nahrál (především) ve studiu V Háji (v Hřebči u Kladna, u Daniela Vojtíška) své první album, kterému dávám název "Posílám pozdrav" - prostě pozdravení pro Vás pro všechny, kteří jste se již s mojí tvorbou setkali, které oslovila, kteří se těšíte, až bude znít z Vašich oblíbených reproduktorů, kteří ji chcete poslat dále do světa, darovat svým blízkým...

JB-studioVHaji3.jpg

Je to 17 písní, česky, ale i anglicky v komorním provedení s kytarou, foukací harmonikou a poprvé i s piánem a také jeden elektro-experiment. Nahrávky jsou okořeněny ambientními zvuky z míst, která jsou mi blízká (anebo staženými z internetu :) - freesound.org )

Album je hotové, od 1. dubna k dispozici jako digitální (ve formátu mp3) a teď už jen zbývá je dostat na CDčko a udělat mu hezký obal, aby mohlo dělat radost nejen při poslechu, ale bylo i hmatatelné.

  • Mimo jiné, pokud už obal (a k tomu knížečka textů v originále a s překlady a taky s obrázky), tak ne jen tak ledajaký, nýbrž z opravdového, čistého papíru (vyráběného ve Švédsku z obnovitelných lesních zdrojů), tištěný pigmenty na vodní bázi (ale nebojte, jen tak se nerozpustí :) tak, jak ho umějí vyrobit v tiskárně U Babeja (tedy v tlačiarni, v Košiciach).

Několik písní z alba si můžete poslechnout na mém profilu na bandzone.cz/janbruzenak a více se o něm i mně dozvíte na mých nových stránkách bruzenak.cz.

Tímto projektem zde na Startovači vkládám do Vašich rukou přání mou hudbu zhmotnit a pevně věřím, že s Vaší pomocí, bez které bych to nyní sám nezvládl, se CD narodí a vznikne tak něco nového, hezkého, co bude putovat světem.

Budu Vám vděčný za jakoukoli podporu, ať již finanční, nebo formou sdílení a též za dobrou radu, vlídné slovo, za kontakty na ty správné lidi...

Pokud se vybere cílová částka, umožní to výrobu první, základní várky CDček. V případě, že by se vybralo víc, (bude jich víc :) ) a bude i na úhradu nákladů spojených s mou další tvůrčí prací (jen si nemyslete, já už dávno nahrávám druhé album :)) a tpřípadně i na na dopiplání webových stránek.

A ještě na závěr - v rámci tohoto projektu je CD v předprodeji za zvýhodněnou cenu (250,- Kč), takže neváhejte!

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 34 300 Kč (103 %)
  • 103 %
  • 33 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 44 Startérů

Autor projektu

janbruzenak - obrázek
  • projekt od janbruzenak
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

150 Kč

mp3

Digitální album ve formátu mp3 je vaše!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
250 Kč

CD za zvýhodněnou cenu

CD s podpisem a osobním věnováním poputuje k Vám, jakmile bude na světě, a to nyní v rámci projektu za zvýhodněnou cenu!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

CD a pohádka

Nejen, že Vám pošlu CD s podpisem a osobním věnováním, nýbrž i ve společnosti skřítka Javora víly Konvalinky v knížečce s mou veršovanou pohádkou. Viz Pohádka o skřítku Javorovi a víle Konvalince

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

CD v páru

A třeba chcete CD nejen pro sebe, nýbrž i jako dárek pro někoho blízkého, samozřejmě s podpisem a osobním věnováním. Takže proč ne rovnou 2 kousky a hezky za zvýhodněnou cenu zde na Startovači. Zároveň bude Váš příspěvek k projektu zvěčněn poděkováním na mých stránkách i v bookletu CD.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

všechny tvary

Pošlu Vám CD s podpisem a osobním věnováním, přidám poděkování na mých stránkách i v bookletu a k tomu ještě album v digitální podobě (mp3 atd.) a svou veršovanou Pohádku o skřítku Javorovi a víle Konvalince. Na křestu CD budete samozřejmě patřit k pozvaným se vstupem zdarma.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
3 000 Kč

mecenáš

V síni slávy a díků v knížečce u CD a na mých stránkách se octne Vaše ctěné jméno a budete-li chtít, aby se o Vás posluchači mohli dozvědět více, přidám odkaz na Vaši prezentaci. No a 2x CD s osobním věnováním (1 pro Vás a 1 třeba pro někoho blízkého) je samozřejmě Vaše, stejně jako pozvání na křest CD se vstupem zdarma pro dvě osoby.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

koncert pro Vás

...tam, kde jste doma, kde se Vám líbí, tam přijedu a zahraji pro Vás a pro Vaše blízké; přivezu hotová CDčka, můžeme udělat i autogramiádu :).... 2 CD s věnováním jsou samozřejmě Vaše a budete-li chtít, vepíšu osobní poděkování s Vaším jménem a odkazem na Vaši prezentaci do bookletu k CD i na své stránky. Zároveň obdržíte pozvání na křest CD se vstupem zdarma pro 2 osoby.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
16 000 Kč

partner projektu

Chcete se stát jedním z pilířů projektu? Mít na mých stránkách a na CD nejen své jméno s poděkováním, ale i logo, reklamu...? CD s věnováním v množství, na kterém se domluvíme je samozřejmostí, stejně jako to, že mile rád zahraji na nějaké Vaší akci. No a bezpodmínečně Vás na křestu CD pozvu na pódium! (čestné místo a vstup zdarma pro Vás a někoho blízkého jsou samo sebou pro Vás již nyní rezervovány.)

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit