Jan Bružeňák - Posílám pozdrav - crowfunding kampaň

Jan Bružeňák - Posílám pozdrav

Básník, hudebník a písničkář Jan Bružeňák vydává své první album - sólový projekt "Posílám pozdrav".

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Na přelomu let 2016 a 2017 jsem díky darům a podpoře několika mých přátel nahrál (především) ve studiu V Háji (v Hřebči u Kladna, u Daniela Vojtíška) své první album, kterému dávám název "Posílám pozdrav" - prostě pozdravení pro Vás pro všechny, kteří jste se již s mojí tvorbou setkali, které oslovila, kteří se těšíte, až bude znít z Vašich oblíbených reproduktorů, kteří ji chcete poslat dále do světa, darovat svým blízkým...

JB-studioVHaji3.jpg

Je to 17 písní, česky, ale i anglicky v komorním provedení s kytarou, foukací harmonikou a poprvé i s piánem a také jeden elektro-experiment. Nahrávky jsou okořeněny ambientními zvuky z míst, která jsou mi blízká (anebo staženými z internetu :) - freesound.org )

Album je hotové, od 1. dubna k dispozici jako digitální (ve formátu mp3) a teď už jen zbývá je dostat na CDčko a udělat mu hezký obal, aby mohlo dělat radost nejen při poslechu, ale bylo i hmatatelné.

  • Mimo jiné, pokud už obal (a k tomu knížečka textů v originále a s překlady a taky s obrázky), tak ne jen tak ledajaký, nýbrž z opravdového, čistého papíru (vyráběného ve Švédsku z obnovitelných lesních zdrojů), tištěný pigmenty na vodní bázi (ale nebojte, jen tak se nerozpustí :) tak, jak ho umějí vyrobit v tiskárně U Babeja (tedy v tlačiarni, v Košiciach).

Několik písní z alba si můžete poslechnout na mém profilu na bandzone.cz/janbruzenak a více se o něm i mně dozvíte na mých nových stránkách bruzenak.cz.

Tímto projektem zde na Startovači vkládám do Vašich rukou přání mou hudbu zhmotnit a pevně věřím, že s Vaší pomocí, bez které bych to nyní sám nezvládl, se CD narodí a vznikne tak něco nového, hezkého, co bude putovat světem.

Budu Vám vděčný za jakoukoli podporu, ať již finanční, nebo formou sdílení a též za dobrou radu, vlídné slovo, za kontakty na ty správné lidi...

Pokud se vybere cílová částka, umožní to výrobu první, základní várky CDček. V případě, že by se vybralo víc, (bude jich víc :) ) a bude i na úhradu nákladů spojených s mou další tvůrčí prací (jen si nemyslete, já už dávno nahrávám druhé album :)) a tpřípadně i na na dopiplání webových stránek.

A ještě na závěr - v rámci tohoto projektu je CD v předprodeji za zvýhodněnou cenu (250,- Kč), takže neváhejte!

 

Co si o tomto projektu myslíte?