Startovač - financování projektů

JAK SE VSTÁVÁ V DEVĚT - PŘEKLAD DO ANGLIČTINY - crowfunding kampaň

JAK SE VSTÁVÁ V DEVĚT - PŘEKLAD DO ANGLIČTINY

Podpořte realizaci profesionálního překladu knížky "Jak se vstává v devět" do angličtiny. Ať mohou vstávat v devět všude na světě :-)

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Video slouží spíše jako malé seznámení s mojí maličkostí. S mojí duší - se mnou :-)

Velmi intenzivně pociťuji, že e-knížka "Jak se vstává v devět," kterou jsem napsal, obsahuje velké poselství nebo přinejmenším moc zajímavý příběh, který někdo - tedy já - skutečně zažil. Vím, že ten obrat zní podivně, ale strašně moc rád bych poskytl tu možnost přečíst si jej co nejvíce lidem :-)

Ať již sdílením zkušeností nebo "jen" mojí přítomností mezi řádky - cítím, že by knížka a především příběh v ní mohl pomoci mnoha lidem.

Pomoci zachovat víru a poskytnout vědomí o tom, že nejsou sami ... že na to prostě nejsou sami; že nejsou "ti divní" jen oni ... a že vlastně vůbec nejsou divní, to jen jejich okolí je učí nenaslouchat vlastnímu srdci.

Už Vás nebudu napínat a se střípky mého "lifestory" Vás co nevidět seznámím. A pokud Vás tyto "indicie" zaujmou, můžete si e-knížku "Jak se vstává v devět" + spoustu dalších drobnůstek-radůstek pořídit i Vy, přičemž zároveň podpoříte vznik jejího kvalitního profesionálního překladu do angličtiny, který si nechám zhotovit.

Podrobnosti v sekci odměny, moc Vám všem děkuji a nyní již konečné k obsahu samotného dílka.


Také zde: https://www.facebook.com/NechatDusiByt/posts/487681725042797

Opustil jsem český školský systém a vydal se svojí vlastní cestou životem. A NAPSAL JSEM O TOM KNIHU!

Ten úžasný okamžik je tu! Konečně je mé dílko venku!

Zdá se to až těžko uvěřitelné, že vám nyní mohu představit moji knížku "Jak se vstává v devět". Páni ... vznikala tak intenzivně, že se to až těžko popisuje ... Ještě teď z toho mám husí kůži ... ?

***

Se školou a nesvobodou bojuje mnoho z nás a já jsem již dlouhou dobu cítil, že je třeba něco udělat. Cokoliv ... hlavně jít cestou nějaké ZMĚNY ...
A ta v mém životě byla docela dost radikální.

Jsem opravdu vděčný za to, že jsem dostal tuto příležitost sdílet s vámi můj příběh. Příběh plný nových a barevných obzorů života, ale i ne zrovna snadno schůdných cest ...

Inspirujte se ..

PŘEDMLUVA

"Autorem této knížky je bývalý student klasického státního gymnázia, ze kterého se po stále narůstajících psychických problémech, čím dál tím častějších sebevražedných myšlenkách a hluboké vnitřní prázdnotě spojené s velmi těžkou úzkostí, kterou v tomto prostředí roky prožíval, odhodlal ve třetím ročníku konečně odejít.
Odejít vstříc vlastním snům, ale především nalezení sebe samého.

Není to cesta jednoduchá – na jeho krocích ho čeká mnoho překážek – od chybějící důvěry jeho nejbližšího okolí po zjištění, že většina z nás není milována pro to, že zkrátka je, ale pro to, co dělá, nebo co je ochotna pro tuto „lásku“ udělat.
Účelovost a všudypřítomná faleš mladého dospívajícího přivádí k základním otázkám – jaký má vůbec smysl tu být? Je smyslem celého tohoto kolotoče přizpůsobit se a zmateně kličkovat pro udržení si vlastního „místa pod sluncem,“ i když bude ve skutečnosti jakkoliv ubohé; nebo bylo vše, co mu bylo o tomto světě až doposud tvrzeno, jen velkou lží neúspěšně zakrývající až děsivý směr, jímž se naše společnost ubírá?

Se smyslem pro spravedlnost a ušlechtilé morální hodnoty, rozhodl se svůj příběh sdílet s ostatními. Aby inspiroval; aby poukázal na opravdovou, přímo volající důležitost lidských pocitů a možná se také pokusil vyjevit stále přehlížené (a pro nás dospělé často propastně nepochopené) důvody vzrůstající sebevražednosti dětí a mladistvých.

Otevírá nám své srdce a jeho nejvnitřnější, zranitelné koutky duše, s touhou pomoci všem, kteří se kdy stali obětí tohoto nemilosrdného systému, kde jsou pocity téměř vždy spojovány se slabostí.
Ve školním prostředí je tato kontinuita bohužel téměř pravidlem – a chaotický svět zahlcený odpady; prostředí plné vzájemného násilí a všudypřítomného strachu, který tu všichni stále dokola vzájemně udržujeme, jsme se naučili spoluvytvářet právě zde.

Možná ale existují i jiné cesty …
Cesty vzájemné důvěry a empatie. Cesty míru v duši. Cesty bytostí, které nebudou lhostejné ke svému okolí, ale především ani sami k sobě.

Moudrost duše v mladém těle bývá často zpochybňována a zavrhována – nicméně zkusme dětem a dospívajícím někdy trochu naslouchat.

Je totiž možné, že právě oni mají odpovědi na naše klíčové otázky …"

 

V této e-knížce naleznete také interaktivní odkazy sloužící k propojení externích webových stránek, článků nebo videí vztahujících se k danému tématu.Některé ukázky z knížky

Občas to bylo hooodně těžké a vážné ...

 

Společně to zvládneme :-) Ještě jednou Vám moc děkuji :-)

Co si o tomto projektu myslíte?