Jak se moří revizoři - crowfunding kampaň

Jak se moří revizoři

Podpořte nově vznikající celovečerní film Jak se moří revizoři, u kterého se v kinech konečně zasmějete!

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Rodinný film Evy Toulové o obyčejné rodince, radostech i strastech mladé i střední generace. Díky vtipnému scénáři má chystaná filmová novinka nakročeno navázat na slavné české komedie typu S tebou mě baví svět.

 Co je náš cíl?

Že už jste dlouhou dobu na televizních obrazovkách neviděli pořádnou filmovou „oddychovku“ z české produkce? My také ne! Ambice na úspěšnou rodinnou komedii má titul scénáristky a režisérky v jedné osobě Evy Toulové. Ta díky svému mládí do snímku vloží svěží a neotřelý pohled na svět a hravě vykreslí postavy, se kterými se vmžiku všichni ztotožníte. A do toho se skvěle pobavíte! Pojďme se tedy společně podílet na vzniku nového filmu, na který se s chutí podíváte i za několik desítek let.
 logo-vizualizace-06.jpg


O čem film je:

Jak se moří revizoři. Tak se jmenuje právě se rodící zábavná komedie o obyčejné rodince z maloměsta. Budete se až divit, jak se její členové nebezpečně podobají vám a vašemu okolí. Syn Marko spěje k tomu být úspěšným zločincem. Naneštěstí je jeho první obětí přepadení vlastní matka, což mu značně přitíží ve vysněné kariéře kriminálníka. Dcera Karin je sebevědomá a své půvaby využívá jen, co to jde. Veškerý čas věnuje „chození“ s více chlapci naráz a posouváním hranic, co všechno muži vydrží. Matka Klára zase ujíždí na slevových portálech, výhodných nákupních akcích a soutěžích. A otec? Ten je tím nejobyčejnějším z obyčejných - dopravním revizorem, a i přesto mu život shodou náhod umožní zažít pár minut slávy.
 revizori02_04.jpg


Co nám chybí?

Vaše podpora na dokončení filmu. Podařilo se nám vytáhnout herečku Danu Morávkovou na diskotéku, kde si chtěla coby filmová postava dokázat, že ještě nepatří do starého železa, její herecký partner Petr Batěk se zase stal postrachem černých pasažérů jako zapálený revizor nebo se převtělil do nezničitelného Chucka Norrise.

Jsme jen krůček od dokončení! Chceme, aby byl náš „celovečerák“ co nejlepší, a proto jsme se rozhodli využít projekt Startovač. Vybrané peníze bychom použili na postprodukci, abychom mohli pustit do světa kvalitní snímek, který díky salvě vtipných scének diváky pobaví a který se v budoucnu zařadí ke klasikám mezi českými komediemi.

17862551_274763779649638_610248103974393046_n.jpg


 Atraktivní obsazení:

Už teď je jisté, že kromě svižného scénáře film nabídne i atraktivní herecké obsazení, které známými jmény opravdu nešetří. Hlavní postavy ztvárnila jedna z našich nejpopulárnějších hereček Dana Morávková, jejího manžela Petr Batěk. Rodinku Malých doplní známý seriálový herec Ladislav Ondřej a Miša Tomešová. Půvabnou dívku, která bude svádět Petra Baťka, si zahrála krásná Anna Kulovaná.

45aed480682179b11e2b6dbfb7b54.jpg

A i v mini roličkách uvidíte populární osobnosti, mezi nimiž je i modelka Aneta Vignerová s českou Miss world 2015 Andreou Kalousovou či zpěvák Jaro Smejkal.

rev01_02.jpg

 

Co si o tomto projektu myslíte?