Jak na iMovie s Honzou Březinou - crowfunding kampaň

Novinky - Jak na iMovie s Honzou Březinou

Naučím vás nebát se střihu videa na počítači! V iMovie zvládne střih opravdu každý, jednoduše a rychle.

Knihy
Během kampaně jsem měl možnost komunikovat s desítkami z vás a pochopil jsem, že projekt Jak na iMovie musí jít dál a hlouběji! Jdeme dál a jdeme hlouběji Obrázek

Naše kampaň zde na Startovači se blíží ke konci a byla to úžasná zkušenost. Nejen, že jste nám pomohli dosáhnout cílové částky, ale v rámci kampaně jsem měl možnost mluvit s desítkami z vás. Tato zpětná vazba mi pomohla si uvědomit, že celý projekt musím lehce poupravit a rozšířit.

 

Původně jsem se při přípravě knihy a video kurzů příliš zaměřil na iMovie samotné. Možná protože s ním pracuji tak dlouho mi nedošlo, že je potřeba přidat mnohem víc kontextu a obecných rad zaměřených na natáčení, střih a přístup k videu v obecné rovině. Pro začátečníky jde o zcela nezbytnou součást, bez které se sice naučí ovládat software, ale nedokáží si sami stanovit cíle a postup. Pro pokročilejší může jít o zajímavou inspiraci, protože každý střihač pracuje trochu jinak.

 

A tak jsme se rozhodli celý projekt rozšířit, i když to znamená víc práce, předělat některé části a některé nově dopsat. Dobrá zpráva je, že díky podpoře celého týmu jsme již předělali video kurz a stihneme jej dokončit v původním plánovaném termínu 1.12.2020.

 

V případě knihy znamená její rozšíření časovou zátěž, kterou už nedokážeme vměstnat do původních termínů, přesto věřím, že kniha bude dokončená do konce letošního roku. Tedy jen o pár týdnů později, než jsme původně plánovali.

 

Doufám, že se mnou budete souhlasit, že nemá smysl dělat polovičatou práci. Slibuji, že pojedeme na 110%, abychom dodali co nejdřív knihu i video kurz v té nejlepší kvalitě, která vzniká i díky vaší zpětné vazbě.

 

Honza

Pokořili jsme další milník - 150% cílové částky. Jak jsem slíbil. Vyhlásil jsem 3 bezplatné on-line poradny! Jste srdečně zváni. 150% pokořeno a online poradny na vás již čekají! Obrázek

Díky moc všem. 150% cílové částky padlo a tak se můžete těšit na celkem 3 bezplatné on-line video poradny na mém YouTube kanálu!

Kdokoli, koho zajímá cokoli týkající se práce s videem se může nejen dívat, ale pokládatmi otázky. Natáčení, střih, postprodukce i streaming. Hardware, software i příslušenství. Potřebujete poradit s výběrem technicky, s postupy nebo nějakým problémem? Pokusím se být nápomocen.

 

Těším se na viděnou a slyšenou 29.11., 13.12. a 27.12.2020 na https://www.youtube.com/alisczech

 

A nezapomeňte, máme před sebou 200%!

 

Honza

Díky moc za úžasný začátek kampaně! Nejen že jsme naplnili cíl kampaně, ale zařadili jsme se mezi nejúspěšnější kampaně aktuálně běžící na Startovači. Jsem z toho opravdu nadšený a o to víc úsilí teď dávám do dokončení knihy! Díky moc za skvělý start Obrázek