Jak na Apple Fotky s Honzou Březinou - crowfunding kampaň

Novinky - Jak na Apple Fotky s Honzou Březinou

Jmenuji se Honza Březina a rád bych vám pomohl najít ideální cestu k práci s fotkami na Macu. Dokončuji knihu a s vaší pomocí ji vydám.

Knihy

Velké finále!

Máme zde poslední den kampaně a BIG GAME o umístění mezi TOP kampaně!

Prátelé, kamarádi, fandové!

Je zde poslední den naší společné poutě na Startovači. Dokázali jste něco neuvěřitelného! Jak na Apple Fotky nejen předčila naše nejdivočejší sny, ale atakuje TOP4 nejúspěšnějších projektů v historii Startovače z pohledu % splnění cíle.

Chybí nám sice ještě pár procent, ale věřím, že to společně zvládneme a zapíšeme se do historie!

Rá bych vás trochu motivoval a dodal tomu všemu trochu koření. Takže mám pro vás slib! Pokud to během posledního dne dotáhneme na magických 777%, tak v květnu uspořádám anketu, vy vyberete téma a já v červnu začnu psát další Apple knihu!

Takže je jen na vás, co si vyberete? Už máte jednu odměnu? Nevadí, můžete přidat upgrade pack nebo třeba foto obraz! Ještě nemáte zádnou z odměn? Pak neváhejte, protože zejména u limitovaných odměn docházejí poslední kousky a další už nebudou.

 

Všem moc děkuji za to, že tuhle velkou hru s námi hrajete! A jak by řekl můj velký vzor: "Sdílejte, lajkujte, potřebujeme i vaší spociální bublinu" ?

 

Honza

Mám pro vás skvělou zprávu! Kniha má kompletně dokončené texty, grafiku, ilustrace a už jen ladíme sazbu a doděláváme poslední korektůry. 220 stran nabušených zkušenostmi a praxí je dokončeno.

Mám pro vás skvělou zprávu! Kniha má kompletně dokončené texty, grafiku, ilustrace a už jen ladíme sazbu a doděláváme poslední korektůry. 220 stran nabušených zkušenostmi a praxí je dokončeno.

 

Dokázal bych pořád vylepšovat a přidávat drobné postřehy, ale museli jsme si někde udělat čáru, abychom stihli vydat knihu v termínu, který jsme slíbili. Takže verze knihy 1.0 je obsahově uzavřená a teď už jen ladíme formu a vychytáváme poslední chybičky. Nechali jsme si dost času na to, abychom nebyli ve stresu a všechno bylo připraveno, jak má.

 

Už teď vám mohu slíbit, že tady mám připravené myšlenky na další rozšíření, doplnění a rozvoj celého projektu. Takže pokud máte vybranou variantu včetně aktualizací, tak do konce roku určitě bude minimálně jedna.

 

Těším se na první ohlasy a ještě jednou díky všem za podporu! Zbývají nám poslední 3 dny kampaně, tak to tady pojďme ještě trochu rozjet!

 

Honza

Mám pro vás jako poděkování živou Apple poradnu! Apple poradna pro vás Obrázek

Mám pro vás nachystanou již 5. živou Apple poradnu na sobotu 18. 4. 2020 do 20:00!

Jak poradna funguje?
Je to jednoduché. 18.4. od 8 večer spustím na této adrese živé vysílání. Vy mi můžete bezplatně psát do chatu dotazy týkající se výběru Apple techniky, problému s nastavením či provozem, aplikací a příslušenství. Co vás trápí v Apple světě patří do poradny. Já se budu snažit na co nejvíc dotazů odpovědět.

Proč poradnu dělám?
Protože bych rád moc poděkoval za vaší podporu na Startovači. Mojí kampaň podpořilo již 600 lidí a věřím, že se přidají další, takže rada je to nejmenší, čím se mohu odvěčit.

Bonusová soutěž
Stalo se již tradicí, že v rámci poradny děláme i aukci nějakého unikátního předmětu. Tentokrát mám připravené originál Apple triko v super červené barvě! Skvělý dárek...

Poradnu najdete na mém YouTube kanálu