Jak mít výsledky - crowfunding kampaň

Jak mít výsledky

Podpořte vydání mé knihy, jejímž cílem je pokusit se změnit prostředí v ČR k lepšímu, a která vám může pomoci mít štastnější a naplněnější život.

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Dobrý den,
rád bych s vaší pomocí vydal knihu "Jak mít výsledky" a podělil se tak s co nejvíce lidmi o to, co zatím mohli slyšet jen na mých přednáškách či seminářích, jak mít šťastnější a naplněnější život.

Sháním peníze na vydání touto cestou, protože mi přijde krásné, že se mohou na vzniku podílet sami čtenáři, a dají tak najevo, zda má kniha vyjít. Vybrané peníze budou použity na korekturu, grafiku a samotné vydání a distribuci knihy. Kniha bude v pevné vazbě a bude mít asi 222 stran.
Předem děkuji za jakoukoli podporu!

Proč jsem knihu napsal:

Ptáte se, co je mou vizí, co je mým hnacím motorem pro to, abych každé ráno dokázal vstát a pokračoval ve své práci? Mým cílem je pomoci co nejvíce lidem, aby byli šťastnější a úspěšnější, aby jejich životy byly plné naplnění a radosti. Mými přednáškami či školeními prošlo již víc než 10 000 lidí, ale přál bych si, aby každý člověk v České republice přijmul odpovědnost za svůj život, aby nehledal tisíce výmluv a místo toho šel za svým snem. Aby lidé začali více dbát o prostředí, ve kterém žijeme, a začali si více vzájemně pomáhat a možná se k sobě chovat i více přátelsky. Aby lidé každý den dělali něco smysluplného. Myslím, že nás v blízké době čekají velké změny a výzvy, ale jsem přesvědčený, že čím více lidí bude mít příležitost dostat se k nástrojům z této knihy, tím lépe se tu budeme všichni mít.

O čem je:

Ucelený návod na to, jak mít lepší život. Krizové scénáře právě pro situace, kdy se nedaří, kdy zrovna teď třeba peníze nejsou nebo musíte hasit požár ve vašem vztahu. Je to napsané tak, abyste během pár týdnů sami na sobě pozorovali rozdíly. Aby to nebyla jenom teorie, ale abyste si mohli říct: "To mi opravdu pomáhá." A pro ty, kteří nemají teď krizi, tam jsou strategie, jak se dostat na další úroveň nebo až na úplný vrchol.

Praxí ozkoušené postupy a osobní zkušenosti, jak posunout váš život na další úroveň ve všech důležitých životních oblastech. Já vím, to je velký slib. Jenže většina věcí nepochází ani z mé hlavy, ale je převzata od mých kamarádů a známých, od těch nejúspěšnějších sportovců, byznysmenů, ale i duchovních z celého světa. Všechno mám sám osobně vyzkoušené, jinak bych to ani nemohl předávat dál. Tato kniha vám pomůže:

- Ujasnit si, jak má vypadat váš život, co vás opravdu motivuje a řídí
- Pochopit, jaké kroky jsou nezbytné pro úspěch v jakékoli oblasti vašeho života
- Jak změnit váš život tak, aby každý den byl co nejlepší
- Jak se posunout dál v oblasti zdraví, peněz, práce, vztahů, osobní efektivity, ale i vnitřního naplnění
- Jak to všechno nějak vybalancovat
- Jak mít životě víc radosti a štěstí

Clipboard01ST2.jpg

O Davidovi:

Jmenuji se David Kocna a jsem strategický konzultant, řečník a teď už i autor. Mojí prací je pomáhat skupinám a jedincům dosahovat výsledků, kterých si určí. Můžete mne potkat ve firmách jako je IBM, ale i u soukromých živnostníků. Přednáším na půdách vysokých škol nebo třeba na skautském setkání. Vím z osobní zkušnosti, jaké to je, když Vám zemře někdo blízký - zažil jsem totiž 7 let po sobě to, že mi každé léto zemřel jeden můj kamarád nebo kamarádka a vždy byli mladší, než jsem byl já. Dokonce i mně se již dvakrát stalo, že jsem byl velmi blízko smrti a vždy jsem z toho vyvázl ve zdraví. Život mě pákrát připravil už hodně velké překážky, ale vždy jsem to dokázal nějak překonat. Najít motivaci, inspiraci nebo sílu se přes všechny tyto problémy dostat dál. Ale nebyl jsem na to vždy sám. Poznal jsem spoustu lidí, kteří už něčím podobným prošli, a tak mi pomohli s dalším krokem a ukázali mi cestu dál.

12039486_873339882742424_3882797469777702844_n.jpg

Býval jsem outsider, ale na světě najdete dnes málo jedinců, kteří měli tu čest účastnit se seminářů, kam jsou zváni lidé jako Dalajlama, Tony Robbins, Keith Cunningham (Bohatý táta Roberta Kiyosakiho), Bill Clinton, Steve Forbes, Ram Dass, Peter Diamandis, setkávat se a přátelit s dolarovými miliardáři, sedět na seminářích po boku lidí, jako je Oprah Winfrey či třeba Anthony Hopkins nebo využívat know-how, které stojí za úspěchem lidí, jako je Andre Agassi a Serena Williams. Já to štěstí mám. A nepíšu to zde proto, že bych se snad chtěl chlubit, ale abyste získali představu, odkud pramení to, co v knížce je, a jak moc vám to může pomoci.

Ještě jednou děkuji!

A zde máte pár mých přednášek pro lepší představu:

Co si o tomto projektu myslíte?