Startovač - financování projektů

Ivo Cicvárek - album Padá - crowfunding kampaň

Podpořit - Ivo Cicvárek - album Padá

14 nových písniček. Doprovodná kapela Velký svět: klavír, kytara, samply, cello, bicí, basa. Skvělí hosté navrch. Originální texty. Muzika s duší!

Hudba

Upozornění: Zde můžete projekt podpořit Vámi zvolenou částkou, aniž byste po autorovi požadovali odměnu.
V případě, že máte zájem o odměnu, tak si ji, prosím, vyberte ze seznamu níže a stikněte u ní tlačítko Podpořit projekt.

Uživatel & příspěvek (User & contribution)
Výběr platební metody (Payment options)
Upřesnění odměny (Reward specification)

Upozornění/Notice: Pokud projekt nedosáhne v termínu cílové částky, bude Vám příspěvek vrácen v PLNÉ VÝŠI.
If the campaign does not reach its funding goal you get all your money back.

Odměny (Rewards)

200 Kč Padáš elektronicky?

Padáš s hudbou jen v elektronické podobě? A padáš s rozpočtem? Tak to je cena pro Tebe! I symbolická částka nás nakopne a Ty dostaneš desku o týden dřív, než vyjde na CD!

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

300 Kč Booklet s ukradeným CD

Nové album v elektronické podobě + krásný digipackový booklet s malbami od Martiny Trchové. Bez CD. Myslíme na Ty, co už nemají CD přehrávač ani v autě, ale stále ujíždí na výtvarných obalech s texty.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

350 Kč CD Padá

Nové album na CD, krásný digipackový booklet s malbami od Martiny Trchové. S takovým cdčkem bude radost padat kamkoliv.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

500 Kč CD Padá a 2 alba dle vlastního výběru

Nové album na CD, krásný digipackový booklet s malbami od Martiny Trchové. Plus dvě alba navrch dle vlastního výběru z alb: Velký svět, Soukromé písně, Panoptikum, Vidět víc. Zvlášť pokud některé z těch starých alb nemáš, moc neváhej. Už jich není moc!

Počet dostupných odměn: 35/50

Podpořit projekt

600 Kč Milionář

Staň se zbohatlíkem. Zasponzoruj natáčení písničky MILIONÁŘ. Společně s deskou dostaneš platný, zatím neslosovaný tiket nejmenované hazardní hry. Ehm, až se staneš multimilionářem, pouvažuj pak, jestli nám nezaplatíš třeba pár hudebních klipů, bazén, výlet kolem světa a tak. To vlastně není ekologické, což? Tak to raději nikomu neříkej!

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

650 Kč VIP vstup na křest + dárečky

VIP vstup na křtící koncert, album Padá + dáreček v podobě některého z minulých alb. Např. Vidět víc je dostupné i na MG. Což je dnes vintage, cool a tak podobně. Ivo: co si představit pod VIP vstupem? Budete na guest listu, vyfotíme se s Vámi, můžete si předem napsat o píseň, kterou bych neměl vynechat (snad to splním, ale některé staré kousky už prostě nedám:). Kdy: přelom zimy/jara 2020. Kde: určitě Brno, ale i pár dalších měst...

Počet dostupných odměn: 29/30

Podpořit projekt

700 Kč CD jedna báseň

Nové album na CD, krásný digipackový booklet s malbami od Martiny Trchové. Do každého bookletu Ivo ručně vepíše jinou ze svých dosud nevydaných krátkých básní. Večer pak padneš do peřin, přečteš si báseň, pustíš album.

Počet dostupných odměn: 15/20

Podpořit projekt

900 Kč Zakopaná deska

Ivo: „Desku Vám nedám jenom tak. Ukryju ji na tajném místě na brněnsku a GPS souřadnice Vám pošlu mailem v zašifrované podobě. Kdyby luštění nešlo, nápověda bude!“

Počet dostupných odměn: 9/10

Podpořit projekt

950 Kč Sponzor písně JDE

Akorát že Ivo raději běhá. Tak si pojď s Ivem zaběhat v Brně, v Líšni. Ivo: „Délka trasy 5-10 km, na co si troufneme. Tempo konverzační. Poslední kilák si dáme závodně, když vyhraješ, dostaneš z mých starších desek cédéčko navíc.“

Počet dostupných odměn: 7/10

Podpořit projekt

999 Kč Hra od Cryptomania + CD

Nové album na CD. Voucher na dobrodružnou týmovou městskou hru od Cryptomania (www.cryptomania.cz) dle vlastního výběru (většinou Praha, Brno) – Ivo je autorem, či spoluautorem šifer a koncepcí řady z nich. Ivo: „Když nepíšu písně, šifruju. Vyhlazuje to vrásky a léčí strach z výšek.“

Počet dostupných odměn: 15/15

Podpořit projekt

1 000 Kč Mecenáš

Chcete přispět a dostanete za to jen nové album (buď elektronicky, nebo na CD). Tahle forma dárcovství pomůže Padá k tomu, aby odstartovalo!

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

1 000 Kč Padá s bonusy

Kromě CD Vám nejen pošleme album ke stažení elektronicky, ale přihodíme k tomu 2 speciální, pečlivě smíchané tracky. Píseň Milionář a píseň Jde z jarní generální zkoušky před nahráváním (fakt jsme si to zaznamenali do stop). Čím je to raritní? JDE vznikla asi 30 minut před touto nahrávkou, je to první záznam čerstvě narozené písničky. A Milionář je zase... ...to se nedá popsat, to musíte slyšet...

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

1 200 Kč Balíček mnoha Ivových CD, včetně rarit

Nové album na CD. Plus téměř kompletní, ještě dostupná tvorba Iva Cicvárka, včetně rarit: Velký svět, Soukromé písně (Ivo Cicvárek a Lada Šimíčková), Panoptikum (s Marcelem Křížem a Žofií Kabelkovou), Vidět víc (s Okem), Banánový demo a některé z alb Textové dílny Slávka Janouška.

Počet dostupných odměn: 1/4

Podpořit projekt

2 000 Kč Ještě větší mecenáš

Chcete přispět a dostanete za to jen nové album (buď elektronicky, nebo na CD). Tahle forma dárcovství pomůže Padá k tomu, aby roztáhlo křídla!

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

3 000 Kč Největší mecenáš

Chcete přispět a dostanete za to jen nové album (buď elektronicky, nebo na CD). Tahle forma dárcovství pomůže Padá k tomu, aby letělo!

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

3 000 Kč Píseň jen pro Tebe

Ivo: „Zadej téma a napíšu text i hudbu, nahraju doma v obýváku na mobil a pošlu Ti zcela originální píseň. Pokud jsi z Brna, můžeme se domluvit, že to jako výzvu napíšu přímo před Tebou za 60 minut! A nahrajeme a nazpíváme to klidně spolu.“

Počet dostupných odměn: 4/5

Podpořit projekt

3 000 Kč Soukromý Ivův koncert

Soukromý bytový/zahradní sólový koncert Ivo Cicvárka v Brně a nejbližším okolí. Pokud bude potřeba jet dál, počítejte prosím s doplatkem na náklady na dopravu, 1 auto. Zvučení zajistím sám.

Počet dostupných odměn: 1/4

Podpořit projekt

4 000 Kč Hudebně-fetišistická odměna

Ručně psané originální poznámky (část v notách) k textům a hudbě na albu. První verze textů se škrty a opravami. Co najdu, to nalepím do alba. Ukradnu muzikantům jejich poznámky ze studia. Tyhle artefakty v sobě nesou příběh vzniku celé desky.

Počet dostupných odměn: 1/1

Podpořit projekt

8 000 Kč Koncertní pády s Velkým světem

Soukromý koncert Ivo Cicvárka a základní sestavy Velkého světa (tj. Pavel Čadek cello a Radim Grünwald bicí). V případě hraní mimo Brno prosím počítejte s dodatečným nákladem na dopravu, kterou se pokusíme zařídit co nejúsporněji (1 auto). Zvučení nezajišťujeme, v menším prostoru se dá vymyslet i provizorně, poloakusticky...

Počet dostupných odměn: 2/2

Podpořit projekt

10 000 Kč Partner alba

Máte firmu? A frčí Vám to? Nebojíte se spojit své jméno s něčím, co padá? Odprezentujeme Vaše logo na klíčových výstupech projektu (booklet, plakáty aj.) + 10 lístků na křtící (případně i nekřtící) koncerty v roce 2020 dle Vašeho výběru.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt