Israel Tie: Kravata tvaru Izrael - crowfunding kampaň

Israel Tie: Kravata tvaru Izrael

Vytvoření nulté série 100ks kravat sériovou výrobou, dle registrovaného a prototypového vzoru do září 2017, jako módního pro-izraelského doplňku.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Chci vytvořit nultou sérii 100 až 200ks kravat sériové výroby, dle registrovaného a prototypového vzoru do září 2017, jako módního pro-izraelského doplňku, který lze nosit nejen na "Den nezávislosti Izraele" nebo svátek "Purim", ale i při reprezentativních pro-izraelských akcích nebo ve všední dny.

 

IT19.jpg

 

Israel Tie vyjadřuje podporu Izraele a hodnot západní civilizace, které symbolizuje. Tie je anglický výraz pro kravatu, nerozhodný výsledek i zavázání se k něčemu.

Pro podporovatele Západu, nošení kravaty tvaru Izrael veřejně deklaruje jejich pojení se k němu. Pro podporovatele hodnot jiných civilizací zase reprezentuje toleranci a příměří s ním. Tato pro-izraelská kravata je tak i módní protiváhou pro-palestinského šátku shemagh neboli kefíje či palestiny.

Israel Tie je registrovaným průmyslovým vzorem a lze ji pořídit v různém designu a barvě pro muže, ženy, děti a i psy, kteří jsou na Západě chápáni jako společníci člověka a ne jako zvířata obyčejná, nečistá nebo k jídlu.

Ztotožněme se slovy českého prezidenta Zemana z americko-izraelské konference AIPAC 2015: „Znáte známý slogan. Ich bin ein Berliner. Nyní, musíme všichni říct, jsem Židem. Vaše diskriminace je naše diskriminace. Vaše oběti, jsou naše oběti.“

Ukažme každý svoji Israel Tie.

Co si o tomto projektu myslíte?