Isaac v úzkých - crowfunding kampaň

Novinky - Isaac v úzkých

Máte pocit, že nemá smysl žít nebo jste v úzkých? Ne? Gratulujeme! Někteří lidé ve vašem okolí ale možná právě tohle teď zažívají. Pomozme jim spolu.

Ostatní
Zveme vás na vernisáž výstavy komiksu v Blansku dne 2. října od 17 hodin v kině Blansko! Těšíme se na všechny! Zveme vás na vernisáž v Blansku! Obrázek
Naše startovací kampaň už skončila a ta největší část práce je teprve před námi. Veliké díky vám všem! Jste skvělí! :) Vaše odměny rozešleme do 30. 4. anebo si je můžete přijít vyzvednout 20. 4. v Brně do Café Práh. Srdečně vás všechny zveme na komiksové setkání s rámci dubnového Měsíce bláznovství v Brně.

20. 4. Hrdinové existují, pomáháte jim vyjít na světlo: komix Isaac v úzkých /Café Práh, malý sál/ 17 h

Komix Adriana Malmgrena upozorňuje na to, že zmatky a smutky v dospívání nemusejí být nutně jen součástí puberty, ale mohou skrývat něco mnohem vážnějšího. Díky 85 přispěvatelům na Startovači se teď může šířit, měnit náhled na duševní onemocnění a podpořit mladé lidi ve vyhledání pomoci.

Setkání s překladatelkou Anežkou Chrudinovou a s její sestrou Silvií, pro niž komix přeložila, právě tak jako pro všechny další, kteří si občas potřebují připomenout, že i v temnotě se dá najít světlo. Snad také setkání vás, devětapadesáti hrdinů, kteří jste nám pomohli jej vydat a zpřístupnit těm, které může podpořit. A také setkání s klienty Prahu prostřednictvím jejich komixových polotovarů: přijďte dotvořit načatý příběh a my jim jej vrátíme.

 

111!

Naši milí startovači, srdečně děkujeme za dnešních 111 %! Báječné! A to uběhlo teprve 14 dní… Už teď se chystáme na vydání komiksu a samozřejmě putovní besedy po okresních městech. Budeme rádi, když se s vámi uvidíme na některé z besed. První proběhne v Brně během dubna v rámci našich akcí chystaných na Měsíc bláznovství. Termín ještě upřesníme a všechny vás samozřejmě už teď zveme! :) Krásnou středu přeje Sdružení Práh a Projekt Isaac