Irča Klingorová na Xterra World Championship 2018 | crowdfunding kampaň

Irča Klingorová na Xterra World Championship 2018

Pošlete amatérskou závodnici prestižní závod v terénním triatlonu na Havaji. Pojďte mi pomoci dokázat, že sportovat na úrovni se dá i při práci!

Ostatní

Irča Klingorová na Xterra World Championship 2018

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Sportování na úrovni i při práci aneb pošlete Irču na MS

Účast na mistrovství světa je vrcholem snad každého sportu, Xterru - extrémní terénní triatlon nevyjímaje. Pojďte mi pomoci odletět na prestižní závod Xterra World Championship 2018 na Havaji a dokažme tak, že sportovat na úrovni se dá i při plném úvazku v práci.

 

Co chci?

Díky vaší pomoci bych chtěla získat poměrnou část peněz nutných na to, abych se zúčastnila Mistrovství světa v terénním triatlonu. Tato částka mi má zajistit letenku a převoz kola. Když se mi na závod podaří odletět, budu se na nejprestižnějším světovém podniku prát s dalšími šesti sty závodníky o co nejlepší příčky ve výsledkové listině.

 

Proč sport a triatlon?

Sportování je už od malička neodmyslitelnou součástí mého života, stejně jako dýchání. V dorosteneckých a juniorských kategoriích jsem sportovala na závodní úrovni, poté však musely jít tréninky kvůli škole a práci stranou. V posledních letech beru sport kvůli plnému pracovnímu úvazku ve stavební firmě jako prostředek pro odreagování se od pracovních a všedních povinností. Je to činnost, která stále formuje mou vůli a cílevědomost, činnost, která je spravedlivá a nedá se ošidit. A možná právě proto, že člověk dělá něco, co ho chytlo za srdce, tak se to promítá i do výsledků.

V letošním roce se mi krom titulu Mistryně republiky v 24h MTB podařilo získat i kvalifikaci na mistrovsví světa v terénním triatlonu Xterra a to na závodě Xterra Czech (závod ze série světového poháru), které se pojede v pro Českou republiku magický datum, 28. října na havajském ostrově Maui.

 

Co je Xterra?

Xterra je terénní formou triatlonu, jehož závody se jezdí po celém světě. Tento sport spojuje tři rozdílné aktivity - plavání, horské kolo a terénní běh - do jedné. Vyvrcholením je Mistrovství světa, které se každoročně koná na ostrově Maui. Mistrovský závod se zde jede na vzdálenostech 1,5 km plavání v oceánu- 32 km MTB - 10,5 km běh, obojí v náročných terénních podmínkách.

Stránky závodu: http://www.xterraplanet.com/worlds/

 

Proč hledám podporu?

Vyrazit na druhou stranu planety má své „ale“. Tím, že jezdím sama na sebe (nejsem členkou specializovaného oddílu) a nejsem profesionálním sportovcem, není jiné cesty, než si závod kompletně uhradit ze soukromých zdrojů a to včetně startovného. Už jen samotné místo konání napovídá, že to celé nebude levná záležitost. Člověk ale žije jen jednou, proto bych se chtěla závodu zúčastnit a hrdě reprezentovat Českou republiku na nejprestižnějším závodě v terénním triatlonu světa, na Xterra World Championship 2018.

Předběžný rozpočet Xterra World Championship 2018

Startovné: $ 620 (13 640,- Kč)

Letenka + přeprava kola:  24 000,- Kč + 6 000,- Kč

Pronájem automobilu (dělení mezi 3 osoby): $ 1 950 / $ 650 os. (14 300,- Kč)

Náklady na provoz automobilu: $ 200 (4 400,- Kč)

Ubytování (cca 20 dní, 2 osoby): $ 2 600 / $ 1 300 os. (28 600,- Kč)

Stravné (40$/den): $ 800 (17 600,- Kč)

Sportovní vybavení (dres, náhradní díly, výživa): 10 000,- kč

(* kurz 22 Kč/1 $)

 

Co za to?

Ti, kteří se mě rozhodnou podpořit a poslat mě za oceán, se mohou dozvědět, ať už při tréninku či na besedě, jak se vlastně dá sportovat na úrovni i při plném pracovním úvazku a že hláška „není čas“ je překonatelé klišé. A pro ty, kteří do sportu nejsou ponoření až po uši, ale přesto by chtěli tento projekt podpořit, jsou připravené i jiné odměny.

 Příklad potisku na dresu

 

Alpine Trucker Hat-Black-One Size

Kšiltovka XTERRA

 

 

Men's Vent Short Sleeve Tee

Funkční tričko s logem XTERRA (možná pánská i dámská varianta)

 

 

Díky všem!

Irena Klingorová

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?

Autor projektu

Irena Klingorová - obrázek
  • projekt od Irena Klingorová
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

200 Kč

Jen tak...

Pokud chcete cestu za oceán podpořit jen tak a zaplatit jednu desetinu míle z celkové cesty, pak je tato položka právě pro vás! I po mílích se dá dostat daleko.

Počet odměn není omezen

700 Kč

Zaoceánský pozdrav

Osobní pozdrav od závodnice z druhé strany zeměkoule ve formě pohledu s osobním věnováním štědrému dárci.

Počet dostupných odměn: 12/20

1 000 Kč

Buďte při tom - potisk na dresu

Jako dárce větší částky si zasloužíte projet si celý závod - v podobě vašeho jména či firmy na závodním dresu! Fotky ze závodů v dresu jsou samozřejmostí.

Počet dostupných odměn: 20/20

1 500 Kč

Vyjížďka na kole

Při projížďce okolo Prahy se dozvíte, jak se dá zvládat sportovat při plném pracovním úvazku nebo spoustu dalších věcí o Xterra terénním triatlonu. Po cestě můžeme doplnit pitný režim.

Počet dostupných odměn: 7/7

1 500 Kč

Kšiltovka Xterra Hawai style

Originální Xterra kšiltovka přímo z Maui, se síťovanou zadní částí a variabilní možností nastavení velikosti. Možnost zaslání poštou nebo vyzvednutí v Praze.

Počet dostupných odměn: 4/6

2 000 Kč

Noční biková vyjížďka

Chcete si zkusit, jaké to je trénovat, když už délka dne nestačí a venku je brzy tma? Pojďte zkusit vyjet na bika v noci. Odměnu lze realizovat pouze v Praze.

Počet dostupných odměn: 4/4

2 000 Kč

Povídání nejen o Havaji...

Chcete se dozvědět, jaké to je sportovat při plném pracovním úvazku? Nebo chcete vědět, jaké to je závodit na druhé straně planety? Nebo máte nějaké speciální otázky? Potom je tato odměna ve formě besedy právě pro vás. Beseda se bude předběžně konat koncem listopadu v centru Prahy.

Počet dostupných odměn: 10/10

2 000 Kč

Originální funkční tričko Xterra

Originální tričko s logem závodů zakoupené přímo ve startovní kanceláři. Možná dámská i pánská varianta a výběr z barev černá, bílá, šedá, červená. Zašlu poštou až k vám domů nebo možnost Vyzvednutí v Praze.

Počet dostupných odměn: 1/5