iPure.cz - Prémiový Apple magazín - crowfunding kampaň

Novinky - iPure.cz - Prémiový Apple magazín

Chcete se začíst do kvalitních Apple článků, nebýt obtěžováni reklamou a spekulacemi? Pomozte nám vybudovat špičkový elektronický Apple magazín.

Technika

Jdeme do finále

Už jen necelé 4 dny zbývají do konce naší kampaně. První číslo je připravené a ve čtvrtek se na něj můžete těšit. Mrkněte na malou foto upoutávku a hádejte, co bude hlavním obsahem! Jdeme do finále Obrázek

Stále také máte možnost získat výhodné předplatné. Platí přitom, že jedno číslo e-magazínu iPure.cz vyjde na pouhých 25 korun. Budeme rádi za vaši pomoc a sdílení. Další mety jsou na dohled! Držte nám palce. 

200 tisíc je minulostí a máme pro vás nové cíle, které chceme díky vám pokořit! Další (opět) nové cíle. Obrázek

Půjdu rovnou k věci. Když překonáme 250 tisíc korun, dostane každý přispěvatel zdarma eknihu Apple Slovník. O co jde? Představte si více než 199 Apple pojmů, které musí každá správná jablečná ovečka znát. Zajímavé, nemyslíte?

A pozor! Pokud překonáme 300 tisíc korun, vytvoříme iPure.cz aplikaci pro iOS zařízení. Takže pojďme do toho!!

200 tisíc korun!!!

Další cíl byl pokořen. Díky vám je na Startovači již více než 200 tisíc korun, a to znamená jediné. Bude redakční audio podcast. 200 tisíc korun!!! Obrázek

Věřte tomu nebo ne, ale v žádném případě jsem na začátku nečekal, že budu tyto řádky vůbec někdy psát. Byl jsem ohromen, jak rychle se podařilo vybrat první cílovou částku a nenapadlo mě, že překonáme i všechny další nadstavbové cíle. Ale stalo se a mám z toho velkou radost. 

Již je jisté, že se dočkáte skvělého redakčního audio podcastu, který jsme původně chtěli rozjet až v následujícím roce. 

Chvi vám opět moc poděkovat za vaši podporu, propagaci a sdílení. Rozhodně se máte na co těšit :-)