iPure.cz - Prémiový Apple magazín - crowfunding kampaň

Novinky - iPure.cz - Prémiový Apple magazín

Chcete se začíst do kvalitních Apple článků, nebýt obtěžováni reklamou a spekulacemi? Pomozte nám vybudovat špičkový elektronický Apple magazín.

Technika

Jdeme do finále

Už jen necelé 4 dny zbývají do konce naší kampaně. První číslo je připravené a ve čtvrtek se na něj můžete těšit. Mrkněte na malou foto upoutávku a hádejte, co bude hlavním obsahem! Jdeme do finále Obrázek

Stále také máte možnost získat výhodné předplatné. Platí přitom, že jedno číslo e-magazínu iPure.cz vyjde na pouhých 25 korun. Budeme rádi za vaši pomoc a sdílení. Další mety jsou na dohled! Držte nám palce. 

200 tisíc je minulostí a máme pro vás nové cíle, které chceme díky vám pokořit! Další (opět) nové cíle. Obrázek

Půjdu rovnou k věci. Když překonáme 250 tisíc korun, dostane každý přispěvatel zdarma eknihu Apple Slovník. O co jde? Představte si více než 199 Apple pojmů, které musí každá správná jablečná ovečka znát. Zajímavé, nemyslíte?

A pozor! Pokud překonáme 300 tisíc korun, vytvoříme iPure.cz aplikaci pro iOS zařízení. Takže pojďme do toho!!

Další cíl byl pokořen. Díky vám je na Startovači již více než 200 tisíc korun, a to znamená jediné. Bude redakční audio podcast. 200 tisíc korun!!! Obrázek

Věřte tomu nebo ne, ale v žádném případě jsem na začátku nečekal, že budu tyto řádky vůbec někdy psát. Byl jsem ohromen, jak rychle se podařilo vybrat první cílovou částku a nenapadlo mě, že překonáme i všechny další nadstavbové cíle. Ale stalo se a mám z toho velkou radost. 

Již je jisté, že se dočkáte skvělého redakčního audio podcastu, který jsme původně chtěli rozjet až v následujícím roce. 

Chvi vám opět moc poděkovat za vaši podporu, propagaci a sdílení. Rozhodně se máte na co těšit :-)