933ED6EC-05F6-41A9-8670-BFD04ADECFB9.png

Prázdniny s učiteli 3 Technika

Přispějte na iPad pro žáka či žákyni aktivního učitele, který vytvoří videopříběh v rámci letní akce pro učitele nazvané iPrázdniny s učiteli.

iP3 - startovac.png

Vybráno1 300 Kč(12 %)

12 %
11 000 Kčpožadováno
2startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

Proč tato kampaň

Touto kampaní chceme získat prostředky pro nákup iPadu pro žáka či žákyni aktivního učitele, který se zapojí do letní akce nazvané iPrázdniny s učiteli. V ní budou učitelé vytvářet a sdílet krátká videa s cílem zlepšovat svou multimediální gramotnost, aby ji pak mohli rozvíjet u svých žáků.

O čem jsou iPrázdniny s učiteli

 • o vyprávění příběhů pomocí krátkých videí,
 • o vyzkoušeni něčeno nového,
 • o tom, ukázat jinou tvář učitelů,
 • o radosti a inspiraci.

O čem nejsou iPrázdniny s učiteli

 • o natáčení profesionalních videí,
 • o honbě za lajky, sledujicími,
 • o pokročilé znalosti technologií,
 • o spouste různych úkolů pro učitele.

Proč právě iPad

iPad je ideálním nástrojem pro zlepšení digitálních kompetencí žáků, který jim umožňuje rozvíjet jejich kreativitu a vytvářet něco úžasného. Je univerzálním nástrojem určeným nejen ke konzumaci obsahu, tak především k jeho tvorbě. Podle iPadu vznikl název celé akce iPrázdninami s učiteli, aby se i v ní zrcadlila tato symbolika, kterou dané zařízení reprezentuje.

Na jaký iPad přispíváte

Z vybraných peněž pořídíme iPad 10. generace (vyjde na podzim 2022), v základní konfiguraci, který podporuje Apple Pencil a externí klávesnici a je tak komplexním zařízením určeným ke vzdělávání. V případě že nová generace iPadu nebude na podzim 2022 představena, pořídíme základní variantu iPadu 9. generace z roku 2021.

Jak, kdy a komu hodláme iPad předat a co se s ním následně stane

iPad pro žáka osobně předám vybranému učiteli, který do iPrázdnin s učiteli 3 zapojí, na podzimní konferenci Učitel IN 2022 na ZČU v Plzni, 15. 10. 2022.

O výběru tohoto učitele rozhodne komise složená z minulých vítězek iPrázdnin s učiteli, mne a dalších nestraných členů na základě předem stanovených kritérií, a to po skončení celé akce, nejpozději v průběhu září 2022.  

S učitelem či učitelkou, která získá iPad pro svého žáka či žákyni, budeme po předání následně domlouvat proces spravedlivého výběru tohoto žáka u nich na škole.

Co získáte za svůj příspěvek

Pozveme vás na konferenci Učitel IN, konanou 15. 10. 2022 na ZČU v Plzni, kde proběhne slavnostní předání iPadu. Zde vám za vaši podporu poděkujeme a předáme odměny dle výše Vašeho příspěvku následovně:

 • příspěvek do 500 Kč: plakát akce s poděkováním,
 • příspěvek do 1000 Kč: plakát akce s poděkováním + 1 voucher od NPI ČR na 1 vzdělávací program v rozsahu 8 vyučovacích hodin dle vlastního výběru z nabídky na www.npi.cz,
 • příspěvek nad 1000 Kč: plakát akce s poděkováním + 2 vouchery od NPI ČR na 2 vzdělávací programy, každý v rozsahu 8 vyučovacích hodin dle vlastního výběru z nabídky na www.npi.cz.

Co když částku na iPad nevybereme

Bude mě to hodně mrzet, ale iPrázdniny s učiteli kvůli tomu nezruším. Baví mě dělat pro učitele tuhle prázdninovu akci, dělám ji zadarmo, úplně sám a dělám ji rád.

Jak říká Steve Jobs: "Jediným způsobem, jak dělat skvělé věci, je dělat to, co milujete."

Odkazy k akci iPrázdniny s učiteli

iPrázdnin s učiteli 3: Učitelé s kamerou (úvodní článek akci)

 

Vybráno1 300 Kč(12 %)

12 %
11 000 Kčpožadováno
2startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuJaroslav Mašek

Odměny

500 KčOdměna do 500 Kč

Za příspěvek do 500 Kč obdržíte plakát akce s poděkováním.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 000 KčOdměna do 1000 Kč

Za příspěvek do 1000 Kč obdržíte plakát akce s poděkováním a 1 voucher od NPI ČR na 1 vzdělávací program v rozsahu 8 vyučovacích hodin dle vlastního výběru z nabídky na www.npi.cz.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

5 000 KčOdměna nad 1000 Kč

Za příspěvek nad 1000 Kč obdržíte plakát akce s poděkováním a 2 vouchery od NPI ČR na 2 vzdělávací programy, každý v rozsahu 8 vyučovacích hodin dle vlastního výběru z nabídky na www.npi.cz.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná