Dokončení filmu THE INSIDE OF US - crowfunding kampaň

Dokončení filmu THE INSIDE OF US

Věříme, že náš dokumentární film má šanci dosáhnout celosvětového úspěchu. Pomozte nám splnit si velký sen a vypustit do světa jedinečný projekt.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Věříme, že náš dokumentární film má šanci dosáhnout celosvětového úspěchu. Pomozte nám zdárně film dokončit a vypustit jej do světa. Na tomto projektu pracujeme více jak dva roky.

Předem Vám děkujeme za pomoc a projevenou důvěru. Podporu a důvěru tomuto projektu už projevil i známý filantrop Karel Janeček, který se rozhodl znásobit každý váš příspěvek zlatým řezem. Ke každé stokoruně od Vás dárců přidá 61,80 Kč. Váš dar tak získává okamžitě vyšší hodnotu. Teď je tedy vše ve Vašich rukách.

POUTAVÝ PŘÍBĚH V DOKUMENTÁRNÍM FILMU

nonnotumnon.jpg

Film The Inside Of Us  sleduje osobní příběh našeho hlavního hrdiny vydávajícího se na cestu poznání podstaty lidské existence. Útěkem ze společnosti západního smýšlení a života, jenž ho dovádí k silným frustracím, se pokouší nalézt odpovědi na základní otázky našich životů. Proč se lidstvo v tak technologicky vyspělé době stále nachází v enormně alarmujícím stavu naší planety? A jak tento stav můžeme sami ovlivnit? Po stopách moudrosti původních domorodých obyvatel, síle přírodního léčení a mystickém šamanismu se vydáváme až za hranice změněných stavů vědomí nám známé každodenní reality. Za pomocí tajemné liány smrti jsme bezprostředně konfrontováni tváří v tvář sami se sebou. Možná právě zde se nalézá naše odpověď.

Poutavé téma filmu komentují známí světoví odborníci jako americký psychiatr českého původu Prof. Dr. Stanislav Grof Ph.D., švýcarský antropolog a autor knihy Kosmický Had, Dr. Jeremy Narby a kvantový teoretik Dr. Amit Goswami, Ph.D.

Jednáme o možnosti mezinárodní distribuce a koprodukce. Plánujeme on-line premiéru a také prezentaci na mezinárodních filmových festivalech.

Investovali jsme již více než 2 milióny korun natáčeli jsme na třech kontinentech a nyní potřebujeme pomoc každého z vás. Dokument je sice téměř hotový, ale potřebujeme zrealizovat kvalitní postprodukci a dokončit poslední dotáčky filmu, které jsou plánované v Ekvádoru.

- 200 tisíc  je hranice finálních dotáček.

- 500 tisíc finální obrazová a zvuková postprodukce včetně animací.

Ideální pro nás je, pokud se všichni dohromady složíme na 1 milión korun.

KAŽDÝ VÁŠ PŘÍSPĚVEK PODPOŘÍ JEDINEČNÝ DOKUMENT A POUSOVÁ NÁS BLÍŽE K NAŠEMU CÍLI

TÝM S Prof. MUDr. STANISLAVEM GROFEM

grfclr1.jpg

KVALITNÍ POSTPRODUKCE JE PRO NÁS NYNÍ KLÍČOVÁ

merge.jpg

SÍLA A MOUDROSTI ŠAMANŮ

no.jpg

KONTRAST CIVILIZACÍ

nonneutron.jpg

DOKUMENT MÁ I EKOLOGICKÝ ROZMĚR

A062_C001_1206GP.0000500.jpg

AUTENTICKÉ VÝPOVĚDI LIDÍ PŘÍMO Z AMAZONIE

A059_C003_12036O.0000118.jpg

FILMOVÝ ŠTÁB S DOMORODÝMI OBYVATELI AMAZONIE

IMG_9609 pm.jpg

VÝPOVĚDI SVĚTOVĚ UZNÁVANÝCH EXPERTŮ

VYDEJTE SE S NÁMI NA CESTU

INSIDE.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?