InMaze - vydání na Steam - crowfunding kampaň

InMaze - vydání na Steam

Jsem student a vytvořil jsem hru se jménem InMaze a chtěl bych jí vydat na digitální obchod Steam. Dokážeme to spolu?

Hry & Apps

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

ENGLISH VERSION IS BELOW

O projektu

Ahoj,

jsem student, který vytváří hry. Už jsem vytvořil 2 hry a vydal na google play (https://bit.ly/3dkKqsM) a nyní jsem dokončil zatím můj největší projekt. Několik měsícu jsem vytvářel hru InMaze a nyní když už je téměř zcela hotová bych jí chtěl vydat na Steam. Vydání hry na Steamu stojí 86€ a pokud bych to zaplatil, tak nevím kolik lidí by si ji koupilo a jestli vůbec někdo si jí koupil. Proto se obracím na vás, abyste mně podpořili a pomohli mi splnit si sen. Jen díky vám tato hra může vyjít na počítač. Vaším příspěvkem nejenže podpoříte vydání, ale také podpoříte mě a mé projekty. Každý kdo mě podpoří, tak hru dostane zadarmo, hra bude stát něco kolem 5euro a nejdéle do měsíce vyjde, pokud dosáhnete cílové částky. Předem všem děkuji.

O hře

Probudíš se. Nevíš kde jsi, nevíš kdo jsi. Brzy najdeš svojí sestru mrtvou a tvůj úžasný příběh začne.

Chceš odhalit vraždu tvý sestry, a tak zahajíš svojí nebezpečnou výpravu. Musíš procházet labyrintem (bludištěm) a zabíjet nepřátele. Smrt číhá na každém rohu a a ty musíš přežít. Narazíš i na velice záhadný a nebezpečný místa, kde ti bude probíhat mráz po zádech. Hodněkrát na svý cestě budeš muset řešit nějaké logické hádanky. Potkáš přátele, ale taky nepřátele.

Jsi v bludišti. Neumírej a přežij. Nakonec se všichni potkáme v nebi. Tohle je InMaze.

About project

Hello,

I am student, which makes game. I alredy developed 2 games and release it on google play (https://bit.ly/3dkKqsM) and now I finished my biggest project. I spend many months by developing InMaze and now is almost completed and I want to release it on Steam. Publish game to Steam cost 86€ and if I will pay it, I don't know how many people will buy it or if anybody will buy it. So I am contacting you to request to support me and help me to fulfil my dream. Only if you support me game can be released. If you donate me you don't only support release, but you also support me and my projects.  All who will support me, will get the game for free. Game is going to cost something about 5€. If you reach the target amount game will be released up to a month. Thank you.

About game

You woke up. You don't know where you are. You don't know who you are.
Soon you will meet your sister dead and your amazing story begun.

You want to reveal the murder of your sister, so you will start your dangerous journey. You must go through the labyrinth (maze) and fight with many enemies. Dead is everywhere in this bad place and you must survive. You will visit very strange and dangerous places. Sometimes you need to complete multiple logic puzzles to continue. You will meet friends and enemies.

You are in maze. Don't die and survive. And at the end of everything we will meet in heaven. This is inmaze.

Screenshots

Co si o tomto projektu myslíte?