INFINITOO - crowfunding kampaň

INFINITOO

Pojďte to s námi roztočit do nekonečna a ještě dál. Představujeme Vám náše INFINITOO, které Vás zaručeně zaujme.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Proč potřebujeme Vaší podporu?

Naše Infinita jsou nyní pouze prototypy. Abychom mohli Infinitoo oživit a rozšířit mezi celou Českou republiku, Evropu, ale i celý svět a galaxii, potřebujeme na jeho zrealizování vybrat 40 000 Kč.

Startovač je naší první reklamou a představením Infinita samotného, jste tedy prvními, kteří tuto zbrusu unikátní novinku spatřili. Naším cílem je méně stresu, méně hluku, a více tichého točení.

Co to naše “Infinitoo” vlastně je?

Infinitoo znamená nekonečno. Jedná se o designový antistresový kousek umění.
Nejlépe ho vystihnuje pojem “točítko”.
Je vyráběn z leteckého duralu či bronzu za použití moderních CNC strojů.
Barvení Infinita poté probíhá pomocí eloxování.

hromad.jpg

K čemu Infinitoo slouží?

Už Vaše okolí unavuje, jak při meetingu neustále cvakáte propiskou, štve to i Vás samotné? Přistihli jste se při stresových situacích, jak klepete kolenem, rukou, či máte potřebu neustále něco dělat? Nebo se jen zkrátka potřebujete na chvíli odreagovat, ale pořád Vás něco rozptyluje? ANO?
I my jsme měli stejné problémy. Řekli jsme si DOST a vynalezli tento unikátní kousek, který Vám pomůže se soustředit na myšlení, odreagování se nebo zkrátka jen na chvilku “vypnout”. Hybridní ložiska zajišťují tichý pohyb, a tak jsme si jisti, že Vám ani Vašemu okolí na nervy Infinitoo nepoleze.

bronz.jpg


I Infinitoo má svá PRO a PROTI:

Jedním z neposledních PRO zůstává náš unikátní design, se kterým se budete moct chlubit kdekoliv, jedná se o opravdu jedinečné provedení, s důrazem na design a kvalitu.
Díky naší široké škále barev (10) si můžete vybrat právě tu svou oblíbenou.
Infinitoo je relativně malé, tudíž ho můžete nosit neustále u sebe po kapsách.

colours.jpg

Pokud jste nepřestali číst, došli jste až sem, dovolujeme si Vám sdělit to nejhorší na konec. Naším jediným PROTI zůstává fakt, že točení Infinitem je vysoce návykové, a tak nemůžeme zaručit, že ho ještě někdy pustíte z ruky.Za Vaši podporu jsme si připravili odměny, které naleznete v pravém sloupci. Barvu, kterou chcete, napište do poznámek při výběru odměn.

Děkujeme všem, kteří nás podpoříte, ať už koupí INFINITA či doporučením Vaší rodině, kamarádům a rušičům.

Už těď pro Vás chystáme dárek k INFINITU pokud bude projekt úspešný :-)

Co si o tomto projektu myslíte?