Indigové pohádky | crowdfunding kampaň

Novinky - Indigové pohádky

Je nás devět ilustrátorů a rozhodli jsme se udělat krásnou knihu pro děti. Říkáme tomu Vizuální orgie nebo také Velký imaginativní impuls.

Knihy

13. listopad 2013

Věnování do knihy

No ano, já hlava dubová - tak jsem tu ještě jednou, ale je to velmi důležité - pokud chcete někomu knihu věnovat, napište prosím na mail indigovepohadky@gmail.com Pokusíme se z toho množství nezbláznit, nic nepoplést a věnovat jak se patří :-) Napište prosím z mailu, pod kterým jste zde registrovaní, čili z mailu, na který vám přišel tento mail. Výrazně se tím sníží možnost chaosu :-) Děkujeme a posílejte věnovačky :-)
Vážení milí, toto je poslední možnost, jak vás můžeme takto hromadně oslovit, protože jedna krásná velká epocha se skvělým Startovačem je u konce... Je vás skorem 300 skvělých báječných Startérů, kteří dali důvěru Indigovým pohádkám a my všechny tvůrkyně vám děkujeme ze srdce. Dotáhli jste to na trojnásobek požadované částky, což nám umožnilo nebývale se rozmáchnout a udělat krásnou knihu. Včera, tj. 12. 11. se kniha začala tisknout. Na fotkách vidíte obálku, zatím bez zlaté ražby, ta čeká v těch zlatých ruličkách, dole vidíte na počítači červeně vrstvu laku, také sondu, která kontroluje barvy, tiskárnu a podepisování vytištění archů během supervize tisku... tisk je velká alchymie a jsme rádi, s jakou chutí a zodpovědností se mistři tiskaři knihy ujali, i pro ně to byla dle jejich slov radost a výzva :-) ... Nyní je tisk dokončen, vytištěné archy jsou vyskládané na paletách a budou cestovat z Turnova až na druhý konec republiky na Moravu, do knihárny, kde je objednaná vazba. Kniha má být hotova 13. prosince. Je to všechno velmi naknop a budeme se snažit, abychom i tak stihli knihy rozeslat do Vánoc, moc moc chceme... Děkujeme vám všem za velikánskou podporu, byla jak finanční tak duševní, že někdo má o naši práci zájem a věří nám :-) Děkujeme, jste zlatí a toto je již opravdu pravděpodobně poslední novinka, už od nás budete mít a pokoj a jestli jste zadali svou adresu, tak už se můžete jen v poklidu těšit na svůj balíček... A s tím tedy ještě související obligátní prosba - prosíme ty, kteří zatím nevyplnili svou adresu tady na Startovači, jestli by tak mohli učinit. Nebo zasílejte prosím na mail indigovepohadky@gmail.com ................ Děkujeme vám mnohokrát a přejeme vše dobré, žijem indigo! Mia, Lucka, Zdenka, Vendula, Alice, Lucy, Rusalka, Mirka, Renata a Ištabela.
Tiskneme & doplňujte adresy :-) Obrázek
Obálka je na světě a bude ještě krásnější než jsme psali minule - chceme se Vám odměnit za Vaši neutuchající podporu a vložit do Vašich rukou opravdový skvost. Takže nastražte ouška a poslouchejte: obálka bude laminovaná, ozdobená parciálním lakem a - pozor - s nápisem provedeným zlatou ražbou :-) Takováto kombinace není opravdu již nic běžného, takže neustále ladíme technické záležitosti s tiskárnou, tak držte palce, ať vše vyjde... Také už máme ISBN, takže už jsme opravdová oficiální kniha :-) Nakonec prosíme všechny, kdo ještě nevyplnili své adresy a jména, nechť tak prosím zde v profilu na Startovači https://www.startovac.cz/ učiní. Všem co vyplnili děkujeme. Těšme se všichni, už se to blíží. Děkujeme!

náhled obálky - Kopiea.jpg

PS: nejdůležitější info: za návrhem obálky a jejím zpracováním stojí skvělá a báječná Lucie Blaževská , která začíná se svojí vlastní značkou By LIL LU

  • Splněno 123 383 Kč (308 %)
  • 308 %
  • 40 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 311 Startérů

Autor projektu

Mia Svobodová - obrázek
  • projekt od Mia Svobodová
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

80 Kč

Indigová duše zapojená v Indigovém řetězu

Všechno není jen o penězích. Inspirace nebo dobrý skutek může mít větší sílu než hromada dukátů. Zapojte se do Indigového řetězu a buďte jednou ze 148 Indigových duší. Popis najdete úplně dole na stránkách. 80 Kč je určených na poštovné. Na konci řetězu rozdáme Indigové pohádky do dětských domovů.

Počet dostupných odměn: 124/148

Nelze podpořit
280 Kč

Výtisk Indigových pohádek

Výtisk knihy Indigové pohádky s věnováním.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
450 Kč

Indigové pohlazení

Výtisk knihy Indigové pohádky a ilustrace z knížky vel A5 vytištěná archivními inkousty na kvalitním papíru, podepsaná.

Počet dostupných odměn: 25/50

Nelze podpořit
480 Kč

Dva výtisky Indigových pohádek

Dva výtisky knihy Indigové pohádky s věnováním, včetně poštovného.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
490 Kč

Indigové pohádky a Skřítek Kvítek

Výtisk knihy Indigové pohádky a postavička z pohádky skřítek Kvítek. Skřítek Kvítek je heboučký a měkoučký, ručně a s láskou dělaný skřítek z českých materiálů z rukou švadlenky Radky, pouhých 111 kusů a ani o chlup víc :-)

Počet dostupných odměn: 75/111

Nelze podpořit
1 000 Kč

Indigový mecenáš

Vaše jméno v seznamu podporovatelů v knize i na webu, výtisk Indigových pohádek k tomu.

Odměna vyprodána: 0/14

Nelze podpořit