VYBUDOVÁNÍ INDIAN STUDIA 2.0 | crowdfunding kampaň

Novinky - VYBUDOVÁNÍ INDIAN STUDIA 2.0

INDIAN je herní pořad, který od roku 2006 natáčel své díly ve studiu jiné společnosti. Nyní chce tým vybudovat studio vlastní. Pomozte i vy!

Hry & Apps

18. květen 2013

Komunita je neuvěřitelná! Děkujeme!

Jste úžasní! Takhle rychle jsme nečekali, že bychom mohli 20.000 naplnit, ba co víc! Vy jste vyplnili hned 4 cíle za celých 24 HODIN!
Komunita je neuvěřitelná! Děkujeme! Obrázek

Co se to stalo?

Ani nevím, kde začít. V první řadě bych chtěl všem, kdo nám přispěl na nové studio + kdo sdílel odkaz na tento startovač, za celý tým INDIAN poděkovat! Neskutečně jste nás překvapili. Mít cílovou pásku přestřihnutou 3 hodiny od spuštění jsme nečekali, bylo to rychlé, vzrušující, neuvěřitelné. Můžete si neskutečně zatleskat!

Nejen, že jste vybrali na základní sestavu - to jest: křesla, green-screen, audio, ale také jste nám zajistili novou "rollup" stěnu Indiana (nové kulisy pro natáčení TV dílů a Indian Play streamů), zajistili jste nám sedačku pro hosty a nově také softbox světla, kterým budeme moci mít krásně ostrý obraz při nahrávání ve studiové kvalitě.

Odpusťte mi neprofesionální projev, ale TO JE PROSTĚ BOMBA!

Když jsem volal Geluovi, co se stalo, že jsme to ve 14:00 spustili a v 17:00 jsme měli vybráno, zeptal se mě jednoduše: "Děláš si prdel?". Snad mi odpustíte, že zde cituji s takovým nadšením a neformálně. Zkrátka jsme tomu nevěřili. Ale je to realita. Jste úžasní.

Co bude dál?

Když zbývá ještě 58 dní do konce kampaně, možná stojí za to Vám prozradit naše větší plány. Co se stane, když vybereme 40.000 kč? To si budeme moci dovolit zakoupit například nové střihové karty pro Indian Play, díky kterým budeme moci vysílat v HD kvalitě prakticky všechny naše živé pořady. Zajistíme také lepší mikrofony pro redakci.

Pokud vybereme více jak 50.000,- Kč budeme investovat a rozšiřovat původní nastavení. Například si dovolíme koupit lepší pohovku, lepší mikroporty, možná dokoupíme lepší kameru, možná si budeme moci dovolit mít HW střižnu NEBO dokonce zakoupit nějaké základní PC pro hraní her v HD hezky z počítače ze sedaček ve studiu a pořádat tak atraktivní liveplay pořady.

Jak jsme naznačovali v textu i ve videu, rádi bychom obnovili vysílání živých dílů Indiana - jakým byl například Indian Showtime, kde jsme vždy s hosty nebo redakcí Indiana komentovali dění na herní scéně ve světě i u nás. Je sice pravda, že tuto "mezeru" v trhu už vyplňuje Hrej.cz se svými Vidcasty nebo Games.cz se svým výborným FightClubem, my ovšem chceme nabízet, jako vždy, trochu jiný obsah - odlehčený, vtipný, úderný a jasný.

Nové studio nám to umožní! Díky vám. Díky vaší účasti. Konečně můžeme skutečně říci, že pořad vzniká od hráčů pro hráče. Tedy vzniká vámi pro nás, námi pro vás.

Mám pochybnosti o vybrané částce, co když vám to nebude na ty věci stačit?

Může se stát, že nám peníze přes všechnu snahu nevystačí na základní vybavení. Počítáme s tím. V Indianovi máme velkou investici v celém týmu. Rádi dál do Indiana budeme investovat, když vidíme, co pro vás Indian znamená. Nechceme, abyste celé studio platili sami příspěvky. Chceme do toho také vložit peníze. Pokud by na něco "nestačila" vybraná částka. Vložíme do toho peníze naše.

Chtěl bych přispět více nebo méně, ale nelíbí se mi ty odměny, nechcete vymyslet něco lepšího?

Víme o těchto nedostatcích. Například nám přišel dotaz, že je škoda, že tam není odměna za 499,-, kde je jen přístup do bety naší nové hry, původní hra pacin a třeba poděkování na webu Indiana. Udělali jsme to. Rovněž jste nás prosili, abychom zvýšili počet "Producentů", to bohužel už nešlo. Zvolili jsme tedy možnost "vyššího podpůrce", který obsahuje prakticky to samé, co producent. Je o něco dražší, ALE ve spolupráci s naším novým partnerem připravíme speciální "Startovač" Placky, které budou vytvořené jen pro vás.

Nový partner pořadu Indian je REALGEEK.CZ

Když už jsem načal našeho nového partnera. Dlouho se o tom mluvilo. Chtěli jste možnost koupit si trička. Ale problém byl s organizací triček z naší strany. Proto jsme se domluvili s portálem REALGEEK.CZ, který pro vás za neuvěřitelné ceny připravil původní i zbrusu novou sadu triček Indian + náramky + placky! Těšíme se, až je uvidíte a budete je moci koupit a tím rovněž přispět!

Protože prodej nových věcí na RealGeek.cz spouštíme až příští týden. Rozhodli jsme se vám udělat speciální balíček, který si můžete "předobjednat" přímo zde skrz Startovač a podpořit tak nejen náš úmysl vybudovat studio, ale rovněž získat speciální edice těchto věcí.

Balíček je za 1299,- Kč s názvem "REALGEEK INDIAN", obsahuje kromě komunitního achievementu, dopisu od pořadu Indian, podepsané fotky, také nové červené tričko, speciální 3 placky z toho jedna jen pro Startovač.cz přispěvatele, Indian náramek, přístup do bety naší nové hry + klíč ke hře PacIn: Nermessova pomsta. To je takový ultimátní fan-balíček! A je limitovaný! Pouze 20 příspěvků! Tak neváhejte! :)

Ještě se ozveme!

Pro tuhle chvíli vám ještě jednou děkujeme za pomoc! Sdílení. Rady. Nápady. Váš zápal pro celou věc. A za to, co jste dokázali pro nás udělat, vám to nikdy nezapomeneme!

Vymýšlíme další odměny, další možnosti jak přispět! Zůstaňte s námi a vybudujte nejlepší herní tv studio! ;)

 PS: Zítra v 18:15 na TV Pohoda máme premiérový díl v televizi. Nezapomeňte se dívat! A kdo Pohodu nechytá, doporučujeme se dívat na YouTube hned od 19:00! :)

Zpět na výpis

  • Splněno 110 407 Kč (552 %)
  • 552 %
  • 20 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 209 Startérů

Autor projektu

INDIAN - obrázek
  • projekt od INDIAN
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

49 Kč

ČESTNÝ ČLEN

Poděkování a zařazení na listinu slavných na stránkách Indiana + komunitní achievement ČESTNÝ ČLEN na stránkách Indiana!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
99 Kč

INDIÁNSKÝ TOTEMÁŘ

DOPIS OD REDAKCE POŘADU INDIAN + KOMUNITNÍ ACHIEVEMENT ČESTNÝ ČLEN

Počet dostupných odměn: 21/50

Nelze podpořit
149 Kč

YNDYAN

SÍŇ SLÁVY + KOMUNITNÍ ACHIEVEMENT ČESTNÝ ČLEN + HRA PACIN: NERMESSOVA POMSTA

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
299 Kč

Creeprovinky Fan

PODEPSANÁ FOTOGRAFIE TÝMU INDIAN + PODEPSANÁ FOTOGRAFIE TÝMU CREEPROVINEK + KOMUNITNÍ ACHIEVEMENT CREEPER + POZVÁNKA DO ŽIVÉHO STREAMU KOSTIČKOVANÉHO DOBRODRUŽSTVÍ + POZVÁNKA NA NATÁČENÍ CREEPROVINEK V NOVÉM STUDIU

Počet dostupných odměn: 4/10

Nelze podpořit
299 Kč

APAČ

Ačkoliv INDIAN nemá s Indiány a Apači nic společného, nabízíme vám speciální odměnu APAČ! Narozdíl od ČESTNÉHO ČLENA se objeví status skrze celý web!

+ SÍŇ SLAVNÝCH NA STRÁNKÁCH INDIANA
+ HRA PACIN: NERMESSOVA POMSTA

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
499 Kč

KMOTR

SÍŇ SLÁVY + KOMUNITNÍ ACHIEVEMENT KMOTR + ÚČAST V PODCASTU POŘADU INDIAN + EXKLUZIVNÍ PODEPSANÁ FOTOGRAFIE REDAKCE + DOPIS S PODĚKOVÁNÍM + HRA PACIN: NERMESSOVA POMSTA

Počet dostupných odměn: 7/30

Nelze podpořit
499 Kč

HERNÍ NADŠENEC

KOMUNITNÍ ACHIEVEMENT ZLATÝ ČLEN (VIDITELNÝ SKRZE CELÝ WEB) + SÍŇ SLÁVY (PODĚKOVÁNÍ NA WEBU) + PŘÍSTUP DO BETY NOVÉ HRY STUDIA FIOLASOFT + DIGITÁLNÍ VERZE HRY PACIN: NERMESSOVA POMSTA

Počet dostupných odměn: 32/50

Nelze podpořit
999 Kč

NADŠENEC

POZVÁNKA NA VIP PÁRTY POŘADU INDIAN + POZVÁNKA DO INDIAN SHOWTIME ŽIVÉHO VYSÍLÁNÍ + KOMUNITNÍ ACHIEVEMENT ZLATÝ ČLEN (VIDITELNÝ SKRZE CELÝ WEB) + EXKLUZIVNÍ PODEPSANÁ FOTOGRAFIE REDAKCE + DOPIS S PODĚKOVÁNÍM + HRA PACIN: NERMESSOVA POMSTA

Počet dostupných odměn: 25/30

Nelze podpořit
1 299 Kč

REALGEEK INDIAN

KOMUNITNÍ ACHIEVEMENT "INDIAN GEEK", DOPIS OD POŘADU INDIAN, PODEPSANÁ ORIGINÁLNÍ FOTOGRAFIE REDAKCE POŘADU, NOVÉ ČERVENÉ INDIAN TRIČKO, SPECIÁLNÍ 3 PLACKY, INDIAN NÁRAMEK, PŘÍSTUP DO BETY NAŠÍ NOVÉ PC HRY + KLÍČ KE HŘE PACIN: NERMESSOVA POMSTA

Počet dostupných odměn: 13/20

Nelze podpořit
1 499 Kč

KO-PRODUCENT

TVÉ JMÉNO V TITULKÁCH POŘADU INDIAN + SÍŇ SLÁVY + POZVÁNKA NA VIP PÁRTY + DOPIS OD REDAKCE POŘADU + EXKLUZIVNÍ PODEPSANÁ FOTOGRAFIE TÝMU INDIANA + HRA PACIN: NERMESSOVA POMSTA + KOMUNITNÍ ACHIEVEMENT ZLATÝ ČLEN + POZVÁNKA DO HERNÍHO POŘADU INDIAN + MALÝ HERNÍ DÁREK

Počet dostupných odměn: 10/19

Nelze podpořit
1 999 Kč

PRODUCENT

EXKLUZIVNÍ PODEPSANÁ FOTOGRAFIE + DOPIS OD POŘADU INDIAN + JMÉNO V TITULKÁCH POŘADU + KOMUNITNÍ ACHIEVEMENT ZLATÝ ČLEN (VIDITELNÝ SKRZE CELÝ WEB) + SÍŇ SLÁVY + PŘÍSTUP DO BETY NOVÉ HRY STUDIA FIOLASOFT + POZVÁNKA DO POŘADU INDIAN + VYTVOŘENÍ VLASTNÍ VIDEORECENZE POD DOZOREM REDAKTORA VLASTNÍHO VÝBĚRU (VÝSLEDKEM BUDE ODVYSÍLANÉ VIDEO V TELEVIZI!) + VSTUP ZDARMA NA VŠECHNY AKCE TÝMU INDIAN + TRIČKO INDIAN + NÁRAMEK INDIAN + ORIGINÁLNÍ BÁSNIČKA OD KILLERA

Odměna vyprodána: 0/7

Nelze podpořit
2 499 Kč

VYŠŠÍ PODPŮRCE

EXKLUZIVNÍ PODEPSANÁ FOTOGRAFIE + DOPIS OD POŘADU INDIAN + JMÉNO V TITULKÁCH POŘADU + KOMUNITNÍ ACHIEVEMENT ZLATÝ ČLEN (VIDITELNÝ SKRZE CELÝ WEB) + SÍŇ SLÁVY + PŘÍSTUP DO BETY NOVÉ HRY STUDIA FIOLASOFT + POZVÁNKA DO POŘADU INDIAN + ÚČAST V LIVESTREAMU INDIAN PLAY (NAŽIVO SI ZASTREAMUJ SE ČLENEM REDAKCE INDIANA) + TRIČKO INDIAN + NÁRAMEK INDIAN + SPECIÁLNÍ STARTOVAČ INDIAN PLACKY + ORIGINÁLNÍ BÁSNIČKA OD KILLERA + 5 KLÍČŮ KE HŘE PACIN: NERMESSOVA POMSTA

Počet dostupných odměn: 4/10

Nelze podpořit
14 999 Kč

ROKEFELER

VŠE, CO OBSAHUJE ODMĚNA "PRODUCENT" + KOMUNITNÍ ACHIEVEMENT VYVOLENÝ (VIDITELNÝ SKRZE CELÝ WEB!) + DOŽIVOTNÍ PŘÍSTUP DO SPECIÁLNÍ SEKCE NA NOVÉM WEBU INDIANA + ČLENOVÉ TÝMU INDIAN PŘIJEDOU NATÁČET DÍL PŘÍMO K VÁM A S VÁMI + ROMANTICKÁ VEČEŘE PŘI SVÍČKÁCH S FIOLOU A GELUEM (BATY MŮŽE PŘIJET TAKY)

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit