VYBUDOVÁNÍ INDIAN STUDIA 2.0 | crowdfunding kampaň

Novinky - VYBUDOVÁNÍ INDIAN STUDIA 2.0

INDIAN je herní pořad, který od roku 2006 natáčel své díly ve studiu jiné společnosti. Nyní chce tým vybudovat studio vlastní. Pomozte i vy!

Hry & Apps

15. červenec 2013

Pokořili jsme 100.000,- Kč! Tohle vám nezapomeneme!

Dva měsíce uplynuly od chvíle, kdy jsme startovali náš projekt v rámci Indiana - Studio 2.0. Do této chvíle se do podpory této myšlenky přihlásilo 177 z vás. Což je obrovské číslo a my děkujeme!

Rádi bychom vás pozvali na náš dnešní živý stream, ve kterém všem startérům osobně poděkujeme za celou úspěšnou kampaň. Dozvíte se v něm informace o odměnách, o tom, co nás čeká dál, o tom, kam se chceme dále posouvat a zároveň budeme připraveni na chatu naslouchat komentářům či otázkám.

Blíží se konec kampaně. Už zítra se začnou přepočítávat vaše příspěvky na náš účet a nám začne makačka s vyplněním všech odměn a odesláním je k vám. A hlavně: začne makačka s budováním studia. Všechny informace o průběhu se samozřejmě dozví všichni skrze email či zadané kontaktní informace. Včetně toho, kdy budeme mít veškeré věci připravené k odeslání.

Prosíme tedy všechny naše startéry, aby si nezapomněli ještě dnes nejlépe vyplnit adresu kam odměny zaslat (ti kteří mají něco dostat domů). Uděláte tak z administrace Startovače.

Odměny začneme připravovat okamžitě po tom, co dostaneme peníze. A plánujeme jejich odeslání do 30 dnů od skončení kampaně zde na Startovači.

Zveme vás na Advík 2013

Součástí naší celoroční kampaně je i účast na festivalu Advík 2013, kam vás vřele zveme! Nabízíme vám 3 dny nabitého herního programu! Budete si u našeho pódia moci vyzkoušet Oculus Rift, dozvíte se zajímavé informace z celé herní scény, budeme mít zajímavé hosty z celé české a slovenské YouTube a Herní komunity. A hlavně: možná budeme mít na akci někoho z vás! :)

Pokud vás akce zaujala, velmi brzy budeme mít program na našich stránkách www.indian-tv.cz a další informace se dozvíte z www.advik.cz, mimochodem: akce se koná od 8. do 11.8. v Modré Škole, Praha 4. Takže dostupnost je velká :). Rádi vás tam uvidíme!

Abychom to shrnuli

 • Startéři, doplňte/zkontrolujte si adresy v administraci! :)
 • Fanoušci, nezapomeňte na dnešní stream o Startovači
 • Fanoušci, nezapomeňte na Advík 2013!

A hlavně, pořádnej potlesk pro vás všechny, protože vybrat 100.000 na herní projekt, to se v česku nepovede každému a chceme, abyste věděli, že je to hlavně váš úspěch. Vaše dobročinnost a vaše snaha dostat herní scénu výš! Tak doufáme, že to s námi bude stát za to!

PS: poděkování patří i klukům, kteří rozjeli Startovač.cz a vytvořili tak unikátní platformu pro získání financí tolik potřebných pro další projekty. Díky za tu šanci!

Děkujeme všem.

Za herní pořad Indian,
Filip Kraucher, Fiola

Zpět na výpis

 • Splněno 110 407 Kč (552 %)
 • 552 %
 • 20 000 Kč požadováno
 • již skončilo
 • Nelze podpořit
 • Na tento projekt už přispělo 209 Startérů

Autor projektu

INDIAN - obrázek
 • projekt od INDIAN
 • Česká republika

Odměny (Rewards)

49 Kč

ČESTNÝ ČLEN

Poděkování a zařazení na listinu slavných na stránkách Indiana + komunitní achievement ČESTNÝ ČLEN na stránkách Indiana!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
99 Kč

INDIÁNSKÝ TOTEMÁŘ

DOPIS OD REDAKCE POŘADU INDIAN + KOMUNITNÍ ACHIEVEMENT ČESTNÝ ČLEN

Počet dostupných odměn: 21/50

Nelze podpořit
149 Kč

YNDYAN

SÍŇ SLÁVY + KOMUNITNÍ ACHIEVEMENT ČESTNÝ ČLEN + HRA PACIN: NERMESSOVA POMSTA

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
299 Kč

Creeprovinky Fan

PODEPSANÁ FOTOGRAFIE TÝMU INDIAN + PODEPSANÁ FOTOGRAFIE TÝMU CREEPROVINEK + KOMUNITNÍ ACHIEVEMENT CREEPER + POZVÁNKA DO ŽIVÉHO STREAMU KOSTIČKOVANÉHO DOBRODRUŽSTVÍ + POZVÁNKA NA NATÁČENÍ CREEPROVINEK V NOVÉM STUDIU

Počet dostupných odměn: 4/10

Nelze podpořit
299 Kč

APAČ

Ačkoliv INDIAN nemá s Indiány a Apači nic společného, nabízíme vám speciální odměnu APAČ! Narozdíl od ČESTNÉHO ČLENA se objeví status skrze celý web!

+ SÍŇ SLAVNÝCH NA STRÁNKÁCH INDIANA
+ HRA PACIN: NERMESSOVA POMSTA

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
499 Kč

KMOTR

SÍŇ SLÁVY + KOMUNITNÍ ACHIEVEMENT KMOTR + ÚČAST V PODCASTU POŘADU INDIAN + EXKLUZIVNÍ PODEPSANÁ FOTOGRAFIE REDAKCE + DOPIS S PODĚKOVÁNÍM + HRA PACIN: NERMESSOVA POMSTA

Počet dostupných odměn: 7/30

Nelze podpořit
499 Kč

HERNÍ NADŠENEC

KOMUNITNÍ ACHIEVEMENT ZLATÝ ČLEN (VIDITELNÝ SKRZE CELÝ WEB) + SÍŇ SLÁVY (PODĚKOVÁNÍ NA WEBU) + PŘÍSTUP DO BETY NOVÉ HRY STUDIA FIOLASOFT + DIGITÁLNÍ VERZE HRY PACIN: NERMESSOVA POMSTA

Počet dostupných odměn: 32/50

Nelze podpořit
999 Kč

NADŠENEC

POZVÁNKA NA VIP PÁRTY POŘADU INDIAN + POZVÁNKA DO INDIAN SHOWTIME ŽIVÉHO VYSÍLÁNÍ + KOMUNITNÍ ACHIEVEMENT ZLATÝ ČLEN (VIDITELNÝ SKRZE CELÝ WEB) + EXKLUZIVNÍ PODEPSANÁ FOTOGRAFIE REDAKCE + DOPIS S PODĚKOVÁNÍM + HRA PACIN: NERMESSOVA POMSTA

Počet dostupných odměn: 25/30

Nelze podpořit
1 299 Kč

REALGEEK INDIAN

KOMUNITNÍ ACHIEVEMENT "INDIAN GEEK", DOPIS OD POŘADU INDIAN, PODEPSANÁ ORIGINÁLNÍ FOTOGRAFIE REDAKCE POŘADU, NOVÉ ČERVENÉ INDIAN TRIČKO, SPECIÁLNÍ 3 PLACKY, INDIAN NÁRAMEK, PŘÍSTUP DO BETY NAŠÍ NOVÉ PC HRY + KLÍČ KE HŘE PACIN: NERMESSOVA POMSTA

Počet dostupných odměn: 13/20

Nelze podpořit
1 499 Kč

KO-PRODUCENT

TVÉ JMÉNO V TITULKÁCH POŘADU INDIAN + SÍŇ SLÁVY + POZVÁNKA NA VIP PÁRTY + DOPIS OD REDAKCE POŘADU + EXKLUZIVNÍ PODEPSANÁ FOTOGRAFIE TÝMU INDIANA + HRA PACIN: NERMESSOVA POMSTA + KOMUNITNÍ ACHIEVEMENT ZLATÝ ČLEN + POZVÁNKA DO HERNÍHO POŘADU INDIAN + MALÝ HERNÍ DÁREK

Počet dostupných odměn: 10/19

Nelze podpořit
1 999 Kč

PRODUCENT

EXKLUZIVNÍ PODEPSANÁ FOTOGRAFIE + DOPIS OD POŘADU INDIAN + JMÉNO V TITULKÁCH POŘADU + KOMUNITNÍ ACHIEVEMENT ZLATÝ ČLEN (VIDITELNÝ SKRZE CELÝ WEB) + SÍŇ SLÁVY + PŘÍSTUP DO BETY NOVÉ HRY STUDIA FIOLASOFT + POZVÁNKA DO POŘADU INDIAN + VYTVOŘENÍ VLASTNÍ VIDEORECENZE POD DOZOREM REDAKTORA VLASTNÍHO VÝBĚRU (VÝSLEDKEM BUDE ODVYSÍLANÉ VIDEO V TELEVIZI!) + VSTUP ZDARMA NA VŠECHNY AKCE TÝMU INDIAN + TRIČKO INDIAN + NÁRAMEK INDIAN + ORIGINÁLNÍ BÁSNIČKA OD KILLERA

Odměna vyprodána: 0/7

Nelze podpořit
2 499 Kč

VYŠŠÍ PODPŮRCE

EXKLUZIVNÍ PODEPSANÁ FOTOGRAFIE + DOPIS OD POŘADU INDIAN + JMÉNO V TITULKÁCH POŘADU + KOMUNITNÍ ACHIEVEMENT ZLATÝ ČLEN (VIDITELNÝ SKRZE CELÝ WEB) + SÍŇ SLÁVY + PŘÍSTUP DO BETY NOVÉ HRY STUDIA FIOLASOFT + POZVÁNKA DO POŘADU INDIAN + ÚČAST V LIVESTREAMU INDIAN PLAY (NAŽIVO SI ZASTREAMUJ SE ČLENEM REDAKCE INDIANA) + TRIČKO INDIAN + NÁRAMEK INDIAN + SPECIÁLNÍ STARTOVAČ INDIAN PLACKY + ORIGINÁLNÍ BÁSNIČKA OD KILLERA + 5 KLÍČŮ KE HŘE PACIN: NERMESSOVA POMSTA

Počet dostupných odměn: 4/10

Nelze podpořit
14 999 Kč

ROKEFELER

VŠE, CO OBSAHUJE ODMĚNA "PRODUCENT" + KOMUNITNÍ ACHIEVEMENT VYVOLENÝ (VIDITELNÝ SKRZE CELÝ WEB!) + DOŽIVOTNÍ PŘÍSTUP DO SPECIÁLNÍ SEKCE NA NOVÉM WEBU INDIANA + ČLENOVÉ TÝMU INDIAN PŘIJEDOU NATÁČET DÍL PŘÍMO K VÁM A S VÁMI + ROMANTICKÁ VEČEŘE PŘI SVÍČKÁCH S FIOLOU A GELUEM (BATY MŮŽE PŘIJET TAKY)

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit