Závěsná akrobacie v Taneční škole InDance - crowfunding kampaň

Závěsná akrobacie v Taneční škole InDance

Závěsná akrobacie pod záštitou největší české taneční školy? To chceš! Pomoz nám vybudovat zázemí pro šály a kruh a přijď si to s námi vyzkoušet!

Umění
Závěsná akrobacie v Taneční škole InDance

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Pomozte vybudovat InDance, největší české taneční škole, zázemí pro tréninky závěsné akrobacie v našem Tanečním studiu Hostivař v Gercenově! 

Jsme Taneční škola InDance, která už více než tři desetiletí díky své činnosti probouzí radost z tance a pohybu u velkých i malých lidí. Snažíme se neustále zlepšovat a rozšiřovat dovednosti našich tanečníků, právě tak jako paletu naší nabídky pro veřejnost. Proto bychom rádi udělali další krok a vybudovali v našem InDance centru Hostivař zázemí pro tréninky závěsné akrobacie. Prostorů a organizací, které poskytují lekce závěsné akrobacie, je bohužel málo, a navíc takové lekce patří mezi finančně náročnější - rádi bychom tak přiblížili tuto fascinující uměleckou disciplínu co nejvíce lidem a otevřeli své kurzy pro začátečníky i pokročilé. Pokud chcete naši myšlenku podpořit, budeme rádi za váš finanční příspěvek, který se dočká podle své výše odpovídající krásné odměny. :)

V prostorách naší Taneční školy InDance, v InDance centru Hostivař v ulici Gercenova v Praze 15, disponujeme třemi tanečními sály, které jsou vybaveny profesionální audiotechnikou a speciální taneční podlahou. Naše sály mají také dostatečně vysoké stropy, ve kterých můžeme bezproblémově trénovat akrobatické taneční prvky, párové zvedačky atp.

Naším přáním je vybudovat v jednom ze sálů zázemí pro závěsnou akrobacii. Prostředky vybrané v této kampani půjdou jednak na instalaci technického stropního zařízení, a dále na zakoupení kruhů a šál. 

Pokud se nám podaří vybrat prostředky na technickou realizaci, rádi bychom od října 2020 spustili v naší taneční škole kurzy akrobacie na šálách a kruhu. Lekce budou cílit jak na naše tanečníky za účelem rozvoje jejich dovedností, tak na veřejnost - i Vy si tak můžete přijít závěsnou akrobacii vyzkoušet, a to i tehdy, když jste v ní naprostými nováčky! 

 

Na jaké odměny se můžete těšit, pokud podpoříte náš projekt? 

Kompletní přehled odměn uvádíme v pravém sloupečku, zde se můžete podívat na ty nejzajímavější: 

InDance tričko (400 Kč) 

Odměnou za Váš příspěvek bude originální tričko naší taneční školy, které Vám určitě skvěle padne. A můžete se ho vzít rovnou na lekci závěsné akrobacie!

 

Jedna, dvě nebo tři open class lekce závěsné akrobacie (500 Kč/ 900 Kč / 1200 Kč) 

Pokud nám přidáte tuto částku, můžete se těšit na jednu lekci závěsné akrobacie s akrobatkou Klárou Hajdinovou. Lekce jsou přístupné všem, takže neváhejte, i pokud jste šály nikdy předtím nezkoušeli!

Lekci si budete moci vybrat po instalaci systému závěsné akrobacie a otevření kurzů v Taneční škole InDance.

 

InDance mikina (600 Kč) 

Odměnou za Váš příspěvek bude originální mikina naší taneční školy dle Vašeho výběru, která Vám určitě skvěle padne. A můžete se ji vzít rovnou na lekci závěsné akrobacie!

 

InDance tepláky (700 Kč) 

Odměnou za Váš příspěvek budou originální tepláky naší taneční školy dle Vašeho výběru, která Vám určitě skvěle padnou. A můžete se je vzít rovnou na lekci závěsné akrobacie!

 

InDance přívěšek srdce (700 Kč) 

Můžete si vybrat také stylový ručně vyráběný kovový přívěsek se srdcem InDance, který bude Vaší ozdobou při společenských akcích, případně jej můžete nosit jako připomínku své pomoci naší taneční škole.

 

Permanentka na všechna vystoupení Taneční školy InDance pro jednu nebo dvě osoby (1000Kč / 1700 Kč):

Podpořte svým potleskem vystoupení tanečníků InDance po celý rok s neomezeným vstupem na veškerá vystoupení pořádaná výhradně taneční školou InDance.

Hejblata.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Permanentka na všechna vystoupení Tanečního souboru Pop Balet pro jednu nebo dvě osoby (2000Kč / 3500 Kč): 

Dveře do divadla na všechna vystoupení tanečního souboru Pop Balet v nadcházející sezóně 2020/2021 jsou Vám zcela otevřené! Nechte se unášet po celý rok na vlnách tance.

popbalet.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Víkendový workshop závěsné akrobacie (2000 Kč): 

Dejte si pořádně do těla na intenzivním workshopu závěsné akrobacie! Workshop zahrnuje dvě lekce závěsné akrobacie a dvě lekce párové akrobacie, přizpůsobené úrovni a schopnostem účastníků.

Workshopy budou vypsány po instalaci systému závěsné akrobacie a po dohodě s lektorkou.

 

Půlroční kurz závěsné akrobacie (4500 Kč): 

Pusťte se do toho naplno! Zkušení lektoři Vás provedou půlročním kurzem závěsné akrobacie, ať jste začátečník nebo pokročilý. Na 12 pravidelných lekcí se můžete těšit jednou týdně.

Kurzy budou vypsány po o instalaci systému závěsné akrobacie a po dohodě s lektory.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Soukromé taneční vystoupení našeho souboru Pop Balet (35 000 Kč): 

Náš elitní profesionální soubor Pop Balet, jehož členové budou na šálách a kruhu rozvíjet své další taneční dovednosti, Vám zatančí na soukromé akci, firemním večírku či oslavě!

Zde se můžete podívat na ukázku jejich umění v našem propagačním videu: 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?