iFitko.cz - online fitness & dance club - crowfunding kampaň

iFitko.cz - online fitness & dance club

Ryze český online fitness & dance klub. Nestíháte? Chcete vyzkoušet nové styly?Tančete a cvičte doma podle našich lekcí na Internetu!

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Pomozte nám rozjet iFitko!  

iFitko - taneční cvičení online! iFitko - pohybová průprava pro začátečníky i pokročilé! 

iFitko - lekce pro děti!  iFitko - odhoďte ostych a probuďte svůj skrytý talent !

iFitko - radost ze života ! 

Nejde o posilování, ale o pohyb na moderní hudbu pro začátečníky i pokročilé.

Základní problém: Jak cvičit nebo tančit a zároveň stíhat školu, práci, rodinu a běžné denní povinnosti? Co se špatnou náladou nebo nedostatkem času? Nemáte hlídání? Finance?

Pohyb a tanec je přirozenou součástí našeho života a jeho nedostatek či ostych začátečníků nás přivedl na myšlenku založit online klub iFitko - video portál s komentovanými cvičebními lekcemi.

TANEC - POHYB - VÝUKA - MODERNÍ HUDBA - ENDORFINY !!

iF_logo_zkracene_100x118.png

Jaká je realita? Do fitka nebo na cvičební hodinu běžíme často upocení, s mobilem v ruce, vyřizujeme emaily a převlékáme se ve spěchu, abychom stihli začátek. A ne vždy se to vůbec podaří, rušíme plány a odkládáme cvičení "na příště". Nebo máme nemocné děti a žádnou výpomoc, tak sedíme doma. Řada lidí se také ostýchá začít a ráda by si nejdříve okoukla o co vlastně jde v klidu domova, a v čase který jim vyhovuje.

Určitě už mozí z nás zkoušeli hledat na Internetu. Jenže: videa jsou buď krátká, nebo nám (většinou zahraniční) cvičitelky nejsou moc blízké. Nebo zas chybí výukový komentář a my jen sledujeme, jak jim to jde, ale neumíme choreografii zopakovat. Cizí řeč, jiná mentalita, žádná nebo nemoderní hudba, obtěžující reklama a ve finále pak místo cvičení strávíme čas surfováním (po e-shopech), utrácíme a sedíme, místo abychom se hýbali.

Právě nedostatek nabídky kvalitních tanečních video lekcí (s výukovým komentářem v češtině - to je důležité!) na veřejně dostupném Internetu nás přivedl na myšlenku spustit vlastní projekt s kvalitními českými lektory, kteří jsou zábavní a plní pozitivní energie. 

IMG_5016_resize.jpg

Pro všechny zaměstnané lidi, pohybově více či méně nadané, s dětmi i bez, je iFitko ideálním místem, kde mohou sledovat video lekce, tančit a cvičit bez omezení. 

HLAVNÍ KATEGORIE LEKCÍ:

LATINO DANCE                     TWERK                     LEKCE PRO DĚTI 

Latino dance, twerk - schválně, kdo by šel hned mezi lidi na živou hodinu a kdo si to nejdříve zkusí s námi v iFitku doma? :) A navíc jsou v iFitku i taneční lekce pro děti, vyzkoušené na našich vlastních. Znáte písničku Fireball, nebo I like to move it (move it)? Je to zázrak, ale vážně se zvednou, rozhýbou a nesedí jen u počítače!  

 

Připravujeme:

Street Dance, Flirt Dance a další !! Sledujte naši anketu na Facebooku a hlasujte pro styl, který by jste chtěli přidat! Pište nám, které lekce Vám chybí a rádi Vám vyjdeme vstříc.

 

Pomůžete nám splnit náš cíl -  rozjet iFitko?

Přispějte jakoukoliv částkou, vítáme všechny zájemce a děkujeme za podporu!!

POPIS PROJEKTU:

1. Choreografie.

Naši lektoři a lektorky jsou kvalifikovaní a certifikovaní učitelé, choreografové a tanečníci. Jejich odborná kvalifikace a schopnost učit je základem pro sestavení choreografie a výběr hudby u každé lekce. (Můžete se s nimi také potkávat na akcích a vystoupeních po celé ČR).

2. Natáčení (interiér i exteriér). 

Používáme profesionální kamery a natočený materiál stříháme do lekcí. Podstatnou částí každé lekce je moderní taneční hudba. Na první ukázky se podívejte do Novinek nebo na Youtube - pokud s projektem uspějeme, můžeme během měsíce naplnit portál iFitko.cz lekcemi. 

IMG_5057_resize.png

3. Nastavení webového portálu iFitko.cz.

Technické zajištění provozu je podstatnou částí projektu. Hlavními parametry jsou vysoká dostupnost a kapacita pro online přehrávání, a zabezpečení proti kopírování či stahování. Lekce budou přístupné pouze pro členy iFitka

LEKCE SI MŮŽETE PŘEHRÁVAT KDYKOLIV CHCETE A KOLIKRÁT CHCETE, 24/7 ! Můžete trénovat a opakovat pasáže, které Vám nejdou, zastavovat, vracet zpět ... V klidu domova, bez stresu a časového presu.

4. Grafika & Design.

Moderní vzhled vyžaduje profesionální práci, součástí našeho týmu je grafik, který je odpovědný za přípravu a design portálu iFitko.cz, aby byl zároveň přehledný a jednoduchý.

 

Pokud Vás náš projekt zaujal, možná i díky Vám se nám povede dosáhnout cíle. Děkujeme!

Přispějte a můžete získat kromě členství i Vámi vybraný dárek.

collage_5_2_resize_2.png

 

voucher_web_small.png

iFitko - naučíme Vás koordinovat ruce i nohy při tanečních lekcích, rozhýbeme Vás i Vaše děti a výsledky se dostaví!

DĚKUJEME ZA PODPORU !

 

iF_logo_35x35.png

 

Váš iFitko team. 

 

Co si o tomto projektu myslíte?