Kniha nebo diář? 27 týdenní cesta za úspěchem - crowfunding kampaň

Kniha nebo diář? 27 týdenní cesta za úspěchem

Chceš vědět co je to motivační knižní diář? Podívej se na projekt IDEMHORE a napiš si svoji vlastní knihu za 27 týdnu. Ptáš se jak na to?

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Co mohu najít v knižním diáři?

  • SK a CZ verze
  • 162 motivačních citátů
  • 1 strana = 1 pracovní den
  • Úkoly pro rozvoj a sebekoučováni
  • Knižní vazba
  • Hmotnost pouze 289g

Napiš si svoji vlastní knihu za 27 týdnu. Ptáš se jak na to? Je to jednoduché. Každý z nás má v sobě vryté, že chce růst. Je jedno, jestli je to v práci, podnikaní, škole nebo ve sportu.

IMG_2128.jpg

Je úplně jedno, jestli používáš notes, deník nebo diář. V motivačním knižním diáři 27 týdenní cesta za úspěchem je prostor pro každého.

IMG_5768.jpg

Chceš začít běhat, číst knihu, učit se jazyk nebo jinou věc, ke které se odhodláváš už měsíce? Proto je v diáři každodenní úloha. Už to nebudeš odkládat na další pondělí. Prostě to uděláš a konečně budeš spokojený.

IMG_5794.jpg

Proč vznikl tenhle motivační knižní diář?

Vyzkoušel jsem asi desítky bloků, diářů, či už klasických nebo i motivačních a žádný mi nevyhovoval. Bylo tam hodně málo místa na jednotlivý den. Když mám celý týden na jedné dvojstraně, tak se tam toho moc nevejde a když byl diář denní, bylo to už moc hrubé a těžké. Na druhou stranu, když už jsem chtěl motivaci, tak jsem v motivačním diáři natrefil na nějakou motivační myšlenku jednou za měsíc, nebo v tom lepším případě jednou za týden. A úlohy pro sebekoučováni? Tak to jsem ještě nenašel nikde. 

IMG_2123.jpg

My máme v našem knižním diáři až 162 citátu.

Tohle je řešení pro každého z nás. Nedatovaný motivační knižní diář. Hned na úvod jsme se rozhodli, že uděláme CZ a SK verzi. Máte k dispozici 27 týdnů, kde je každý pracovní den na samostatné straně. Cílem je, aby sis každý večer dal sedánek a zhodnotil den. Můžeš to případně udělat i ráno. Důležité je, abys to dělal každý den. Abys byl motivován každý pracovní den, tak na tebe čeká nový citát. To je pecka, že? Víš o tom, že konečně se ti dostane do rukou diář, který neváží pul kila? Může za to měkká lepená knižní vazba.

IMG_2144.jpg

Sebekoučováni každý den?

Ano. Když absolvuješ svůj první den, tak si uděláš hodnocení. Co jsi v tento den dokázal, za co jsi vděčný a ohodnotíš se i percentuálně, nebo třeba od 1-10. Napadlo tě, co když se budeš jeden den flákat? Právě proto jsme udělali na konci týdne celkové hodnocení týdne. Každý týden si svůj výsledek zaznačíš do grafu na konci diáře, abys věděl o 27 týdnů později zhodnotit svůj vývoj. Na to aby tvých nejbližších 27 týdnů dopadlo podle tvých představ, máš v diáři úkoly, které ti pomohou v rozvoji a taky slouží jako sebe koučováni.

FullSizeRender (2).jpg

V úvodě diáře máš i návod, jak ho používat a využít na maximum. Přemýšlíme ještě udělat i video tutoriál na našich stránkách. V případě, že Vás bude moc a Vy nás podpoříte, tak to uděláme.

FullSizeRender (3).jpg

Na konci diáře máš prostor na své nápady. Je tam hodně prostoru pro tvé nové projekty, které chceš realizovat do budoucna. Taktéž jsme na konec přidali prostor pro plánování na delší dobu. Když budeš mít důležitou schůzku až za 3 měsíce, tak si to napíšeš do plánování a tak na to nikdy nezapomeneš. Co znamená, že i návštěva u lékaře ti neunikne.

IMG_2148.jpg

 Jdeš do toho s námi? Když ano, tak se s tebou těšíme z tvé vlastní cesty za úspěchem. Vytvoř svou vlastní knihu.

DĚKUJEME :) 

Co si o tomto projektu myslíte?