I "Spiderman" potřebuje pomoc - crowfunding kampaň

I "Spiderman" potřebuje pomoc

Jsme tréninková skupina z Brna a naší vášní je rychlolezení. Pomožte nám zlepšit tréninkové podmínky a přispějte na nákup samonavíjecího zařízení.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

ÚVOD

Co dokážete udělat za 6 sekund? My dokážeme za 6 sekund vylézt 15m stěnu, ale chceme víc a k tomu potřebujeme vaši pomoc. 

Pojďte s námi do toho. Jen díky vám si budeme moci pořídit samonavíjecí zařízení. 

Perfect Descent - samonaviják

KDO JSME?
Jsme tréninková skupina, parta přátel, která má společnou vášeň v lezení na rychlost. Tato tréninková skupina se skládá, jak z několikanásobných mistrů ČR účastníků světového a evropského poháru v lezení na rychlost, tak i nadšených začátečníků, kteří mají ambice dotáhnout to co nejdále (nejvýše). Trénujeme spolu od roku 2013 a od tohoto roku jsme si začali říkat Speed Masters. Dříve jsme za tréninky museli jezdit do zahraničí, což bylo velice časově i finančně náročné. V roce 2015 jsme si pořídili chyty na rychlost a po dohodě s majitelem stěny Duro v Brně jsme si na této stěně mohli postavit i rychlolezeckou cestu, kde se pravidelně scházíme a trénujeme. 

CO DĚLÁME?
Děláme LEZENÍ NA RYCHLOST, což je lezecká disciplína, ve které musí závodník vylézt 15m standardizovanou cestu v co nejkratším čase. Tato cesta je všude na světě stejná, má certifikované chyty, určený sklon a délku lezecké cesty. Tento sport je velice náročný jak na fyzickou kondici, tak na koordinaci a psychiku. Na každý pokus se totiž musíme 100% soustředit, jelikož „vyběhnout“ 15m stěnu třeba za 6s není jen tak.

Nominační závod - lezení na rychlost

PROČ TO DĚLÁME?
Rodiče říkají, že lézt jim na nervy nám nestačilo. My jim na to říkáme, že běhání po zemi nám bylo málo. Tak jsme začali "běhat" po stěně.

NA CO POTŘEBUJEME VAŠI POMOC?
Ačkoli se lezení nominovalo na olympijské hry v roce 2020, většinu nákladů si bohužel hradíme sami a z tohoto důvodu nás napadlo oslovit veřejnost o příspěvek, který by nám pomohl zlepšit naše tréninky. Vaší pomoc bychom rádi využili na pořízení samonavíjecího zařízeni, jelikož v současné situaci pro jištění lezců musí být na stěně dva dospělí lidé. A proto je velice obtížné se domluvit na tréninkovém času, který by vyhovoval všem. Samonavíjecí zařízeni je v zahraničí běžné a nám by to pomohlo trénovat častěji a díky tomu dosahovat lepších výsledku jak na závodech v ČR, tak i v zahraničí. Toto zařízení by nesloužilo jen naší tréninkové skupině, ale všem návštěvníkům lezeckého centra Duro v Brně stejně jako námi pořízené lezecké chyty a tréninková časomíra, které jsou přístupné veřejnosti. V případě vybrání větší částky, bychom si rádi pořídili závodní časomíru, která disponuje zvukovým startem, sledováním předčasného startu a výpočtem reakční doby popřípadě použili zbylou částku na uhrazení vstupů na lezeckou stěnu.

CO VÁM TO PŘINESE?
Krom zlepšení karmy, dobrého pocitu na srdci a velkého vděku od nás si budete moci vybrat z rady odměn, které Vám budou připomínat, že jste přispěli na zlepšení našich tréninkových podmínek a snad i díky Vaší pomoci jednou uvidíte někoho z této tréninkové skupiny na Olympijských hrách.

ILUSTRAČNÍ OBRÁZKY ODMĚN

Na flashce bude logo naší tréninkové skupiny

 

Co si o tomto projektu myslíte?