HOŘÍ ZVUKAŘ, HIMMEL HERRGOTT! - studentský film - crowfunding kampaň

HOŘÍ ZVUKAŘ, HIMMEL HERRGOTT! - studentský film

Krátkometrážní satirický snímek pojednávající o skupině studentů, co se snaží natočit film o mafiánech žánru NOIR.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

O FILMU

“HOŘÍ ZVUKAŘ, HIMMEL HERRGOTT” je satirická komedie z prostředí mladých filmařů. Arogantní režisér Martin, který na tom není ve škole úplně nejlépe, se rozhodne natočit velmi ambiciózní film ve stylu klasických filmů žánru Noir s názvem Omerta. Ovšem díky jeho bezohlednosti a egu se celý proces značně komplikuje a dochází k velmi podivným a vyhroceným situacím. 

 

VIZE

Stejně jako většina z Vás, i my jsme již otrávení společenskou depresí, která zde panuje díky aktuální situaci. Rádi bychom dali lidem možnost na chvíli na vše zapomenout a jen se bavit. 

 

KAM PŮJDOU PENÍZE?

Natáčení filmu není zrovna levná záležitost, což si uvědomujeme. Vámi přispěné peníze nám pomohou zvýšit kvalitu celého filmu. Budeme tak mít více produkčních možností.

 

LOKACE

Jelikož chceme, aby náš film působil co nejreálněji a co nejlépe.

 

Rekvizity

Jelikož jich je pro náš film potřeba opravdu hodně. Od propisek a papírů až po hasící přístroje, zbraně  a nehořlavý oblek.

 

Jídlo

Jelikož štáb čítá necelých čtyřicet lidí a my jim chceme na place zajistit co nejlepší podmínky, aby si natáčení užili a netrpěli hladem. Nálada štábu značně ovlivňuje nejen natáčení, ale i finální výsledek.

 

JAK JSME DALEKO?

Máme napsaný scénář, domluvený štáb, herce a některé lokace a nyní už jen sháníme techniku a zbytek rekvizit. Ovšem jen s Vaší podporou to můžeme rozjet ve velkém!

 

Vizuál 

V současné chvíli máme natočeno Pár zkušebních záběrů a vizuál celého snímku bude podobného rázu.

 

 

KDY?

Na filmu se pracuje již od ledna 2021. 

Samotné natáčení proběhne během května a června. Film pak bude k vidění začátkem léta a bude promítán na vybraných místech Kinematografem Bratří Čadíků, s. r. o.

Film vzniká ve spolupráci s “TAKE Production” a pod značkou “MABP film”.

 

PŘEDCHOZÍ PROJEKTY

Tento projekt je sice první, na který děláme kampaň, ale rozhodně není náš první celkově. V rámci začínající společnosti a značky “MABP film” vzniklo již několik filmů. Náš poslední byl muzikál “KRÁL DUCHŮ”, jenž je adaptací stejnojmenné básně od J. W. Goetheho KRÁL DUCHŮ, nadále třeba dokument o mladém Pilotovi AirTob

Též MABP spolupracovalo na filmu “IZOLACE” od talentovaného filmaře Patrika Poláka a následně na hromadě projektů organizovaných  “TAKE production”.

Rozhovor s námi bude brzo ke shlédnutí na jejich Youtube kanále “TAKE production”.

Co si o tomto projektu myslíte?