Hurvínkem do Bochova - crowfunding kampaň

Hurvínkem do Bochova

Po trati z Protivce do Bochova se už pravidelným osobním vlakem nesvezete! My Vás ale svezeme!

Ostatní
Hurvínkem do Bochova

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Máte rádi železniční nostalgii? Pokud ano, podpořte náš projekt jízdy historického motorového vozu M 131.1513, kterému se přezdívá Hurvínek. Jako odměnu pro Vás máme jízdenku na celý den nebo jen publikaci a pohlednici, která Vám bude připomínat výročí dráhy.

Právě letos slaví dráha z Rakovníka do Bečova nad Teplou krásné 125. výročí od zahájení provozu a současně s ní též její páteřní odbočka Protivec - Bochov, na které se již 26 let pravidelným osobním vlakem nesvezete, ale díky našemu projektu máte šanci se po této trati svézt.

U příležitosti tohoto výročí dráhy máme v plánu vypravit historický motorový vůz M 131.1513 s přívěsným vozem, a to v úseku ze Štědré (trať 161) do Bochova (bývalá trať 163), a tím volně navázat na naši úspěšnou akci z 28. srpna 2021, kdy jsme již tuto jízdu poprvé absolvovali jako oslavu "neslavného" výročí 25 let bez osobní dopravy na trati z Protivce do Bochova.

Jízda s Hurvínkem je naplánovaná na sobotu 27. srpna 2022.

 

Jako odměnu Vám nabízíme rovněž námi vydanou publikaci, která jistě potěší každého fandu železnice.

 

Vzhledem k tomu, že jsme nezisková organizace, jsou naše projekty závislé na darech a dotacích. V tom druhém případě je to bohužel dost těžké a proto zkoušíme představit náš projekt zde na Startovači, protože nám na naši akci bohužel ještě nějaká ta koruna chybí.

Všem děkujeme za podporu a tešíme se na shledání při jízdě s Hurvínkem do Bochova.

Co si o tomto projektu myslíte?