hudební magazín FAKKER! | crowdfunding kampaň

hudební magazín FAKKER!

FAKKER! je časopis, jaký tu není a proto ho budeme dělat! Máme rádi tvrdou muziku a takový bude i náš magazín. Rock, emo, hard core, gotika i metal.

Hudba

hudební magazín FAKKER!

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

                               


Jsme tým lidí, kteří chtějí vydávat hudební časopis, jaký tu ještě nebyl. Buď tím, kdo se bude podílet na startu magazínu, který děláme pro lidi, jako jsi ty. Chceme, aby se FAKKER! stal dobrým společníkem pro všechny, komu se hnusí komerční pop a podobné sra*ky.

Chceme dělat kvalitní magazín, žádný podzemní fanzin. Takový časák, který bychom sami rádi četli a který tu postrádáme. Bude se věnovat rockové hudbě všech druhů, co se nám líbí – rock, gotika, emo, hardcore nebo metal. Skoro padesát poctivých a zábavných stran o tvrdší muzice. Nechceme být elitáři a hrát si na to, jaký jsme hrozně underground (i když do této chvíle děláme všechno na koleně a pravděpodobně to tak i zůstane). Neohrnujeme noc nad žádným žánrem ani nad žádným fanouškem. Naši čtenáři se také budou na některých rubrikách podílet, před nikým nezavíráme dveře.

linkin.jpg

 

Máme rádi lůzry, máme rádi hvězdy. Líbí se nám to, co před třemi lety, když jsme byli mladí a blbí, zatímco teď jsme už mladí méně. Rozhlížíme se kolem sebe po nových tvářích, u nás i v cizině. Nechceme, aby náš časopis vypadal jako výtisk z kotelny, budeme dělat magazín, který bude hodně vizuální, plný skvělých obrázků a plakátů. Nebudou chybět recenze, rozhovory, vtípky, rocková móda a vše, co se tvrdší muziky týká. O žánrech už jsem se zmínil, máme v naší redakci fanoušky a fanynky LINKIN PARK, NIGTWISH, 30 SECOND TO MARS, LIMP BIZKIT, WITHIN TEMPTATION, HIM, EVANESCENCE, EPICA, AIRBOURNE, BULLET FMV a mnoha dalších kapel. Máme rádi pokérované rockerky i zádumčivé gotičky. Ujíždíme na coreových „boybandech“ i japonských visual kai.   

Prostředky použijeme výhradně pro časopis. Chceme do něj co nejlepší obrazový materiál a opravdu dobré fotky se musí platit agenturám anebo autorům - a to něco stojí. Ze získaných prostředků pro sebe nevezmeme ani korunu. Pokud společně překročíme získanou částku, ukáže se to na kvalitě magazínu!  Časopis se tvoří právě teď, někdy je to celkem porod. Cesta nápadu někdy vzpadá takhle -

zleva: první nápad, první grafik, hlavní grafik:

JAPONSKÝ METAL ÚTOČÍ 3.jpg

Sleduj, jak se postupně měnila podoba jedné rubriky:

10 ALB_3.jpg

Ovšem nakonec z toho aktuálně je zatím tohle, což rozhodně není konečná verze:

Obrázek 1.jpg

První číslo plánujeme o prázdninách, pravidelně chceme vycházet od září. Cena magazínu je sražena na dno, 49 Kč. Reklamy bude minimum, nebo žádná. Ale to vyžaduje, aby se pár kousků taky prodalo. Také o tom je tenhle projekt. Pamatujete, že jsme dobrá obrana proti těm blbostem, co znějí ve škole a kterými nás otravují média. Chceme, aby z našeho časáku rodičové rostli a učitelkám se mlžily brejle! Proč, to doufám zjistíte už brzy, jakmile budete listovat prvním FAKKEREM! Rozjíždíme něco nového, máte šanci být u toho. Díky za podporu!

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 1 450 Kč (7 %)
  • 7 %
  • 20 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Guevara - obrázek
  • projekt od Guevara
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

50 Kč

FAKKER! až do schránky

Tahle částka je prakticky cena časopisu, ale nechceme tu mít trapné devítky na konci (protože cena je 49). Dostaneš FAKKER! do schránky, takže se nemůže stát, že bys ho nenašel v tom smetí, co se válí na stánku s časopisy. FAKKER! bude sice mezi ostatními zářit, ale je možné, že se brzy vyprodá. Tohle je cesta, jak ho mít na 100%. Poštovné hradíme my!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
60 Kč

FAKKER! a děkovný list

Dostaneš FAKKER! do schránky a navíc v něm bude děkovný list, který tě zařadí mezi vážené podporovatele našeho rozjezdu. Ostatním spadnou brady na prsa údivem, až jim ukážeš, žes byl(a) přímo u toho!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
100 Kč

FAKKER! a dvě čísla zdarma

Dostaneš od nás FAKKER! a navíc celých 100 Kč zpátky, protože ti ho strhnem z ceny ročního předplatného. FAKKER bude od září vycházet pravidelně, každý měsíc, a my ti stovku strhneme! Takže ti věnujeme dvě čísla zdarma, ale to my rádi.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

FAKKER! a pánské tričko

Opět tradice: přijde ti až do schránky FAKKER! a navíc tričko "Startoval jsem FAKKERA!"
Barva je v jednání, ale vezmi jed na to, že bude vysoce módní!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

FAKKER! a dámské tričko

Opět tradice: přijde ti až do schránky FAKKER! a navíc tričko "Startovala jsem FAKKERA!"
Barva je v jednání, ale příslušné redaktorky dohlédnou, že bude pro letošní léto trendová.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

FAKKER! + redaktor level

Pošleme ti časopis do schránky a navíc ti nabízíme zajímavou odměnu: vybereš svou oblíbenou kapelu (nebo hudebníka) a připravíš pro ně / něho / ji otázky. My je pak položíme a uveřejníme s tvým jménem ve FAKKER!ovi.

Jediná podmínka: musí být z našeho žánru (kterým je rock * emo * hardcore * gotika * metal). Sorry, ale na Ribannu nebo Bujonce není nikdo zvědavý :-)

Počet dostupných odměn: 4/4

Nelze podpořit
900 Kč

FAKKER! + chiefredaktor level

Pošleme ti časopis do schránky a navíc ti nabízíme zajímavou odměnu: vybereš svou oblíbenou kapelu a my (s tvým jménem) uveřejníme její plakát. Všichni pak budou vědět, komu vděčí za tu nádheru, co si lepí nad postel!

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit
5 000 Kč

Inzerce

Děláme to hrozně neradi, ale od 5 tisíc výše lze koupit inzerci, i celostránkovou, dokonce i na zadní straně. Čím více penízku, tím lepší a větší prostor v magazínu.

ALE svatosvatě jsme se zapřísáhli, že inzerce nebude víc, než na pouhých 7% magazínu - a čím méně, tím lépe. To je ze skoro 50 stran jednoho čísla opravdu malinko.

A taky - reklama musí mít smysl. Nějaké korporátní nesmysly a oblbování nebereme!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit