hudební magazín FAKKER! - crowfunding kampaň

hudební magazín FAKKER!

FAKKER! je časopis, jaký tu není a proto ho budeme dělat! Máme rádi tvrdou muziku a takový bude i náš magazín. Rock, emo, hard core, gotika i metal.

Hudba
hudební magazín FAKKER!

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

                               


Jsme tým lidí, kteří chtějí vydávat hudební časopis, jaký tu ještě nebyl. Buď tím, kdo se bude podílet na startu magazínu, který děláme pro lidi, jako jsi ty. Chceme, aby se FAKKER! stal dobrým společníkem pro všechny, komu se hnusí komerční pop a podobné sra*ky.

Chceme dělat kvalitní magazín, žádný podzemní fanzin. Takový časák, který bychom sami rádi četli a který tu postrádáme. Bude se věnovat rockové hudbě všech druhů, co se nám líbí – rock, gotika, emo, hardcore nebo metal. Skoro padesát poctivých a zábavných stran o tvrdší muzice. Nechceme být elitáři a hrát si na to, jaký jsme hrozně underground (i když do této chvíle děláme všechno na koleně a pravděpodobně to tak i zůstane). Neohrnujeme noc nad žádným žánrem ani nad žádným fanouškem. Naši čtenáři se také budou na některých rubrikách podílet, před nikým nezavíráme dveře.

linkin.jpg

 

Máme rádi lůzry, máme rádi hvězdy. Líbí se nám to, co před třemi lety, když jsme byli mladí a blbí, zatímco teď jsme už mladí méně. Rozhlížíme se kolem sebe po nových tvářích, u nás i v cizině. Nechceme, aby náš časopis vypadal jako výtisk z kotelny, budeme dělat magazín, který bude hodně vizuální, plný skvělých obrázků a plakátů. Nebudou chybět recenze, rozhovory, vtípky, rocková móda a vše, co se tvrdší muziky týká. O žánrech už jsem se zmínil, máme v naší redakci fanoušky a fanynky LINKIN PARK, NIGTWISH, 30 SECOND TO MARS, LIMP BIZKIT, WITHIN TEMPTATION, HIM, EVANESCENCE, EPICA, AIRBOURNE, BULLET FMV a mnoha dalších kapel. Máme rádi pokérované rockerky i zádumčivé gotičky. Ujíždíme na coreových „boybandech“ i japonských visual kai.   

Prostředky použijeme výhradně pro časopis. Chceme do něj co nejlepší obrazový materiál a opravdu dobré fotky se musí platit agenturám anebo autorům - a to něco stojí. Ze získaných prostředků pro sebe nevezmeme ani korunu. Pokud společně překročíme získanou částku, ukáže se to na kvalitě magazínu!  Časopis se tvoří právě teď, někdy je to celkem porod. Cesta nápadu někdy vzpadá takhle -

zleva: první nápad, první grafik, hlavní grafik:

JAPONSKÝ METAL ÚTOČÍ 3.jpg

Sleduj, jak se postupně měnila podoba jedné rubriky:

10 ALB_3.jpg

Ovšem nakonec z toho aktuálně je zatím tohle, což rozhodně není konečná verze:

Obrázek 1.jpg

První číslo plánujeme o prázdninách, pravidelně chceme vycházet od září. Cena magazínu je sražena na dno, 49 Kč. Reklamy bude minimum, nebo žádná. Ale to vyžaduje, aby se pár kousků taky prodalo. Také o tom je tenhle projekt. Pamatujete, že jsme dobrá obrana proti těm blbostem, co znějí ve škole a kterými nás otravují média. Chceme, aby z našeho časáku rodičové rostli a učitelkám se mlžily brejle! Proč, to doufám zjistíte už brzy, jakmile budete listovat prvním FAKKEREM! Rozjíždíme něco nového, máte šanci být u toho. Díky za podporu!

Co si o tomto projektu myslíte?