HRY PRO MARII | crowdfunding kampaň

Startéři - HRY PRO MARII

Kabaret Dr. Caligariho se chystá natočit desku s názvem Hry pro Marii. Deska úzce naváže na debutové album Vzkříšení.

Hudba

Projekt skončil neúspěšně. Všechny příspěvky byly vráceny zpět Startérům v plné výši.

Příspěvky mobilních startérů pošleme na neziskové kreativní projekty nebo jiné projekty na Startovači. Tipy na neziskové kreativní projekty mimo Startovač velmi uvítáme. Pište na info@startovac.cz.

  • Splněno 7 650 Kč (27 %)
  • 27 %
  • 28 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Kabaret Dr. Caligariho - obrázek
  • projekt od Kabaret Dr. Caligariho
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Vstupenka na KŘEST

Za sto korun od nás obdržíte originální V.I.P vstupenku na křest alba Hry pro Marii. Křest proběhne v Praze, v Brně a v Šumperku, takže nám napište, kde se ho zúčastníte! Termín křtů je plánován na období duben - červen.

Počet dostupných odměn: 28/30

Nelze podpořit
100 Kč

stažení MP3 současných skladeb

Za sto korun Vám pošleme odkaz na stažení současných skladeb z CD Vzkříšení a EP Kaputt ve formátu MP3.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
150 Kč

Hry pro Marii ve FLAC a MP3 ke stažení

Bude Vám na mail doručen odkaz pro stažení alba Hry pro Marii ve formátu FLAC a MP3.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
250 Kč

Album Hry pro Marii na CD + MP3

Obdržíte poštou nebo na koncertě CD Hry pro Marii. Uveďte prosím jakým způsobem si přejete CD doručit. Pošleme Vám také na mail odkaz pro stažení kompletní diskografie v MP3.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Tričko "Jsem jedním z nich"

Pro kampaň získání peněz na natočení desky Hry pro Marii vytvořil sám Dr. Caligari jedinečný motiv na bílé pánské i dámské tričko. Do zprávy upřesněte velikost trička a druh (pánské/dámské).

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Tričko + CD

Tričko + CD s vyzvednutím na koncertě nebo doručené poštou. Nezapomeňte uvést jaké tričko chcete a jak máme odměnu doručit.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

CD + tričko + FLAC + MP3 + vstupenka na křest

Všechny nabízené hmotné dary samozřejmě s podpisy. Navíc je možné získat v této ceně i VIP vstupenku na dodatečný křest do Pardubic (není součástí VIP vstupenky za 100 kč). Hry pro Marii ve FLAC a kompletní diskografie v MP3, přidáme placku Kabaretu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
3 000 Kč

Osobní zápisník + CD + tričko + MP3 + vstupenka

Za tři tisíce od nás obdržíte vždy jeden osobní zápisník od nahodile vybraného člena Kabaretu. V zápisníku jsou zachyceny rukou psané poznámky. Osobní zápisníky nás provází vznikem představení Hry pro Marii a obsahují zápisy melodií pro jednotlivé nástroje, dodatečné úpravy textů a další poznámky, které budeme zaznamenávat až do konce realizace alba. K tomu přidáme vše co je u předchozí odměny i s poděkováním (logem) v bookletu.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
5 000 Kč

Videospot

Nabízíme natočení krátkého (max 2 min.) reklamního či děkovného spotu (hraný nebo animovaný) s členy Kabaretu. Všechny naše videoklipy pocházejí z dílny samotného Alberta Caligariho. Tudíž pokud stojíte o reklamní video ve FULL HD je tato odměna přesně pro Vás. K tomu všemu obdržíte tričko, CD Hry pro Marii a odkaz na stažení alba Hry pro Marii v FLAC, kompletní diskografii v MP3 a vstupenku na křest alba. Jako bonus umístíme poděkování (logo) na přebal CD.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
10 000 Kč

Jedinečný koncert

Nabízíme možnost uspořádání jedinečného koncertu s 2,5 hodinovým programem, projekcí a kulisami. Připravíme Vaše pódium ve stylu Kabaretu a zařídíme projekci, která doprovodí 2,5 hodinovou show, při které budou přehrána vystoupení Hry pro Marii a Chopinovo vzkříšení. Na závěr vystoupení budou zahrány přídavky jako je Frankenstein a Antonín Milička. Samozřejmě k tomu tričko, CD, FLAC a MP3 a poděkování v bookletu CD! Nabídka koncertu platí pouze pro ČR nikoliv pro Nový Zéland! (jmenovitě pro Petra Hrabce) Podmínkou uskutečnění koncertu jsou vyhovující podmínky (zastřešené pódium, mix a PA).

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
20 000 Kč

KMOTR CD na křtu (klidně u Vás) + VŠE co nabízíme

Za 20.000 nám uděláte kmotra a připravíte křest. Takže nejlepší cena jakou si můžete objednat! My Vám za to dáme naše CD a trička a do mobilu stáhneme tapetu Kabaretu a MP3 všech našich skladeb! Jako bonus pořídíme ze křtu videozáznam a budeme ho pouštět našim vnoučatům. Opět pro Petra Hrabce, vztaženo pouze na území EU!

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit
100 000 Kč

Zahrajeme na Novém Zélandu

Dorazíme zahrát na Nový Zéland! Co Petře?

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit