Hřích točí CD - crowfunding kampaň

Hřích točí CD

Pomozte nám natočit naše první CD :)

Hudba
Hřích točí CD

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Pomoc nutná!

Pomozte nám natočit a vydat první „placku!“

Přátelé, kamarádi, příbuzní, fanoušci, příznivci současní i budoucí, prostě miláčkové! Na všech našich koncertech se nás ptáte, kde si můžete koupit naše CD. Inu zatím ještě nemůžete, leč po necelém roce kapely Hřích na hudební scéně je již písniček na placku dost! Pracovali jsme usilovně, takže se v únoru 2020 chystáme do studia, a vy můžete být součástí vzniku našeho vůbec prvního alba!

Vypadá to, že natočit desku je docela snadné, naopak velmi nesnadné je CD vyrobit a vydat. Proto se s důvěrou obracíme na všechny vás s prosbou, podpořte vydání prvního Hříšného alba libovolnou částkou podle svých možností. Předem vám všem děkujeme!Pohříchu o Hříchu – bio kapely

Kapela Hřích je duchem a dobou vzniku mladá česká folk a folkrocková kapela. Její současní členové se znají porůznu mnoho a mnoho let. Někteří spolu v jiných kapelách dokonce i hráli, ale myšlenka založit novou kapelu napadla Evu a Sama počátkem roku 2019, kdy přizvali kytaristu Breika a kdy také proběhl památný první kolínský koncert. Následovalo několik zkoušek a poté veřejných vystoupení, které ukázaly, že chybí ještě basa a bicí. Shodou vskutku podivuhodných okolností se v březnu přidal basák Vlastin Jírů a v dubnu vynikající bubeník Marcel Vlček.

V plné sestavě vystoupila kapela Hřích poprvé počátkem dubna 2019 v Modřanském biografu a o týden později vyhrála hlavní i diváckou Portu v Oblastním kole Vysočina ve Vlasenici. Druhá místa se také počítají, a to na Náměšťské placce a Svojšickém podzimu 2019. Kapela jako sídlo sice uvádí Kolín, ale členové žijí rozptýleni po celé republice, proto je Hřích opravdu národní a všude doma…

Záměrem kapely Hřích je hrát původní českou tvorbu, totiž úžasné písničky ze Samovy dílny. Název „Hřích“ vznikl podle jedné z jeho svižných skladeb.

DSC_0659ii.jpgHřích v Modřanském biografu

DSG_6169i.JPG

Eva ''Princezna'' Vlasáková
zpěv

 

DSG_6303i.JPG

Martin ''Sam'' Lukášek
kytara, zpěv, texty, hudba

 

DSG_6333i.JPGMilan ''Breik'' Vojtíšek
kytara, zpěv

 

DSG_6324i.JPG

Vlastimil ''Vlastin'' Jírů
baskytara, zpěv

 

DSG_6326i.JPG

Marcel ''Macek'' Vlček
cajon, djembe

 

DSG_6311i.JPG

Děkujeme, Váš Hřích

Co si o tomto projektu myslíte?