HRAVĚ O ŽIVÉ STRAVĚ | crowdfunding kampaň

Startéři - HRAVĚ O ŽIVÉ STRAVĚ

Pomozte s vydáním první odborné publikace v českém jazyce, zaměřující se komplexně na vitariánství (raw food ), veganství a vegetariánství u dětí.

Knihy

  • Splněno 124 774 Kč (146 %)
  • 146 %
  • 85 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 194 Startérů

Autor projektu

Eva Hájková - obrázek
  • projekt od Eva Hájková
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

200 Kč

E-book Hravě o živé stravě

E-book Hravě o živé stravě obdržíte emailem ihned, jakmile bude kniha graficky zpracována a vydána.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
490 Kč

Kniha a E-book

Obdržíte jednu tištěnou a nádherně graficky zpracovanu knihu ve tvrdém obalu, na matném křídovém papíře PLUS E-book. Cena je i s poštovným po celé ČR.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Kniha, E-book a pohled z Austrálie

Obdržíte jednu tištěnou a nádherně graficky zpracovanu knihu ve tvrdém obalu, na matném křídovém papíře. Cena je i s poštovným po celé ČR. PLUS nádherný pohled od autorky z Austrálie :)

Odměna vyprodána: 0/10

Nelze podpořit
700 Kč

Kniha, E-book a 2x svačinové sáčky od magsbags.cz

Obdržíte jednu tištěnou a nádherně graficky zpracovanu knihu ve tvrdém obalu, na matném křídovém papíře PLUS E-book PLUS dva svačinové sáčky (jeden menší a druhý větší) od http://www.magsbags.cz/shop/mala-svacinkova-kapsa-barevni-ptacci/. Cena je i s poštovným po celé ČR.

Odměna vyprodána: 0/5

Nelze podpořit
890 Kč

2x kniha a E-book

Obdržíte dvě tištěné a nádherně graficky zpracované knihy ve tvrdém obalu, na matném křídovém papíře PLUS E-book. Cena je i s poštovným po celé ČR.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Kniha, E-book a skleněná flaška na vodu

Obdržíte jednu tištěnou a nádherně graficky zpracovanu knihu ve tvrdém obalu, na matném křídovém papíře PLUS E-book PLUS flaštičku na strukturalizaci vody od www.flaska.eu. Cena je i s poštovným po celé ČR.

Odměna vyprodána: 0/5

Nelze podpořit
1 300 Kč

3x kniha a E-book

Obdržíte tři tištěné a nádherně graficky zpracované knihy ve tvrdém obalu, na matném křídovém papíře PLUS E-book. Cena je i s poštovným po celé ČR.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 500 Kč

Vita Mecenáš

Obdržíte dvě tištěné a nádherně graficky zpracované knihy ve tvrdém obalu, na matném křídovém papíře PLUS E-book PLUS uvedeme Vaše jméno v knize PLUS poděkování od autorky v knize :) Cena je i s poštovným po celé ČR

Počet dostupných odměn: 2/10

Nelze podpořit
2 000 Kč

Kniha, E-book, BIO potraviny a SPIRALIZÉR

Obdržíte jednu tištěnou a nádherně graficky zpracovanu knihu ve tvrdém obalu, na matném křídovém papíře PLUS E-book PLUS poděkování od autorky PLUS jméno v knize PLUS Spiralizer na tvorbu raw špaget PLUS balíček české bio pohanky PLUS balíček bio quinoy PLUS láhev bio lněného oleje vše od firmy www.alternativashop.cz. Cena je i s poštovným po celé ČR.

Odměna vyprodána: 0/3

Nelze podpořit
2 000 Kč

Kniha, E-book a balík 6-ti čerstvých bio šťáv

Obdržíte jednu tištěnou a nádherně graficky zpracovanu knihu ve tvrdém obalu, na matném křídovém papíře PLUS E-book PLUS balíček 6-ti 0,5l čerstvých, nepasterizovaných, bio šťáv od www.blackkale.cz PLUS jméno v knize. Cena je i s poštovným po celé ČR. POZOR - šťávy nelze poslat mimo ČR a SK.

Odměna vyprodána: 0/3

Nelze podpořit
5 000 Kč

HRDÝ SPONZOR KNIHY

Obdržíte pět tištěných a nádherně graficky zpracovaných knih ve tvrdém obalu, na matném křídovém papíře PLUS E-book PLUS uvedeme Vaše jméno či jméno firmy v knize a na webu PLUS poděkování od autorky PLUS pohled z Austrálie od autorky PLUS 90-ti minutová konzultace výživového poradenství či terapie šité na míru s autorkou knihy Evou Hájkovou. Cena je i s poštovným po celé ČR.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
10 000 Kč

kniha, E-book a série profi fotek na míru

Obdržíte jednu tištěnou a nádherně graficky zpracovanu knihu ve tvrdém obalu, na matném křídovém papíře PLUS E-book PLUS sérii fotek šitých na míru od autorky fotek v knize Kláry Dlouhé www.shootmewithlove.com PLUS poděkování od autorky v knize

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
10 000 Kč

Kniha, E-book a MIXÉR Optimum 9200

Obdržíte jednu tištěnou a nádherně graficky zpracovanu knihu ve tvrdém obalu, na matném křídovém papíře PLUS E-book PLUS vysokorychlostní mixér Optimum 9200, kterým si připravíte recepty z knihy. Cena je s poštovným po celé ČR:
http://www.froothie.cz/store/froothie-blenders/optimum-9200

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit