HRAVĚ O ŽIVÉ STRAVĚ | crowdfunding kampaň

Novinky - HRAVĚ O ŽIVÉ STRAVĚ

Pomozte s vydáním první odborné publikace v českém jazyce, zaměřující se komplexně na vitariánství (raw food ), veganství a vegetariánství u dětí.

Knihy

20. srpen 2015

99% a tisk knihy

Kdy budeme tisknout? Máme téměř vybráno!
99% a tisk knihy Obrázek

Moc Vás zdravím a mám velkou radost Vám oznámit, že již jsme téměř docílili cílové částky a tudíž jsem objednala termín na tisk knihy :)

Moc DĚKUJEME startéří a podporovateli! Bez TEBE by kniha nevyšla!

Knížečka se tedy bude tisknout začátkem listopadu a vázat v polovině listopadu a tak snad již koncem listopadu ji budete mít v rukou :)

Penízky, které se vyberou nad rámec půjdou na distribuci knihy a případně na dotisk :)

krásný den a děkuji z celého srdce!

 

Kniha získala ISBN, což znamená, že bude v národních a vědeckých knihovnách :)
Kniha má své ISBN Obrázek

Krásný dobrý den náš milý podporovateli :)

Mám velkou radost Vám oznámit, že kniha Hravě o živé stravě získala ISBN a tím ji budeme moci nalézt i v národních a vědeckých knihovnách po celé ČR. Bude tímto přístupna všem, pokud budou mít zájem se začíst či si ji vypůjčit.

Děkujeme, děkujeme za podporu! 

S láskou

Eva

Třetí den na startovači a kniha si vede velmi dobře.
Téměř 50% cílové částky vybráno! DĚKUJEME Obrázek

Moc zdravím všechny, kteří již přispěli na knihu Hravě o živé stravě a tímto krásným počinem přiblížili náš společný sen vydání knihy k realitě.

Jako vřelé díky chci s vámi všemi sdílet jeden z lahodných receptů z knihy. Jedná se o malinovo-vanilkový raw dortík, vhodný pro děti od 1 roku, který vám bude rozhodně velmi chutnat:

Ingredience na 12-16 porcí

Základ na kulatou formu o 22cm:

2 hrnky mandlových oříšků
12 čerstvých datlí
5 lžic nepraženého kakaa
2 lžíce vody

Vanilkový krém

2 hrnky předem namočených kešu oříšků

1/4 hrnku rozpuštěného kokosového oleje

3/4-1 hrnek vody

4-5 lžic kokosového nektaru

1 lžička vanilkového extraktu nebo jeden vanilkový lusk

šťáva z jedné limetky

1 hrnek čerstvých či zamražených malin anebo jahod, borůvek apod. co máte po ruce (pokud použijete zmražené, nerozmrazujte)

Čokoládová poleva:

1/2 hrnku nepraženého kakaa

1/2 hrnku kokosového nektaru

1/2 hrnku kokosového oleje

Postup:

1.Obalte vnitřek vaší formy potravinovou folií, ať se vám dortík dobře vyklápí. Dejte všechny ingredience na základ dortu do kuchyňského robotu a rozmixujte tak, aby bylo těsto lepkavé. Pokud není dostatečně lepkavé, přidejte lžíci vody. Těsto vmačkejte do formy tak, aby bylo rovnoměrně rozvrstveno.

2. Dejte všechny ingredience (krom jahod, borůvek, mail apod.) na krém do mixéru a rozmixujte do hladka. Krém by měl být hladký, bez znaků oříšků. Nalijte polovinu krému na vaši krustu, poté rozprostřete lesní ovoce a zalijte zbytkem krému.

3. Rozpusťte si kokosový olej ve vodní lázni, přidejte kokosový nektar, kakao a vidličkou promíchejte a spojte. Ochutnejte a doslaďte pokud je potřeba. Nalévejte z výšky na krém od středu směrem k okrajům. Párátkem pak vytvořte jemné vlnky.

4. Hotový dort dejte do mrazáku na 4 hodiny anebo do lednice na 8 hodin ztuhnout. Pokud je dort zmrzlý, nechte cca 20 minut na částečné rozmražení - dortík se pak lépe a čistě krájí.

Nezapomeňte sdílet recept i tento projekt se svými přáteli :) 

Děkuji a krásný den

Eva Hájková

 

  • Splněno 124 774 Kč (146 %)
  • 146 %
  • 85 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 194 Startérů

Autor projektu

Eva Hájková - obrázek
  • projekt od Eva Hájková
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

200 Kč

E-book Hravě o živé stravě

E-book Hravě o živé stravě obdržíte emailem ihned, jakmile bude kniha graficky zpracována a vydána.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
490 Kč

Kniha a E-book

Obdržíte jednu tištěnou a nádherně graficky zpracovanu knihu ve tvrdém obalu, na matném křídovém papíře PLUS E-book. Cena je i s poštovným po celé ČR.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Kniha, E-book a pohled z Austrálie

Obdržíte jednu tištěnou a nádherně graficky zpracovanu knihu ve tvrdém obalu, na matném křídovém papíře. Cena je i s poštovným po celé ČR. PLUS nádherný pohled od autorky z Austrálie :)

Odměna vyprodána: 0/10

Nelze podpořit
700 Kč

Kniha, E-book a 2x svačinové sáčky od magsbags.cz

Obdržíte jednu tištěnou a nádherně graficky zpracovanu knihu ve tvrdém obalu, na matném křídovém papíře PLUS E-book PLUS dva svačinové sáčky (jeden menší a druhý větší) od http://www.magsbags.cz/shop/mala-svacinkova-kapsa-barevni-ptacci/. Cena je i s poštovným po celé ČR.

Odměna vyprodána: 0/5

Nelze podpořit
890 Kč

2x kniha a E-book

Obdržíte dvě tištěné a nádherně graficky zpracované knihy ve tvrdém obalu, na matném křídovém papíře PLUS E-book. Cena je i s poštovným po celé ČR.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Kniha, E-book a skleněná flaška na vodu

Obdržíte jednu tištěnou a nádherně graficky zpracovanu knihu ve tvrdém obalu, na matném křídovém papíře PLUS E-book PLUS flaštičku na strukturalizaci vody od www.flaska.eu. Cena je i s poštovným po celé ČR.

Odměna vyprodána: 0/5

Nelze podpořit
1 300 Kč

3x kniha a E-book

Obdržíte tři tištěné a nádherně graficky zpracované knihy ve tvrdém obalu, na matném křídovém papíře PLUS E-book. Cena je i s poštovným po celé ČR.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 500 Kč

Vita Mecenáš

Obdržíte dvě tištěné a nádherně graficky zpracované knihy ve tvrdém obalu, na matném křídovém papíře PLUS E-book PLUS uvedeme Vaše jméno v knize PLUS poděkování od autorky v knize :) Cena je i s poštovným po celé ČR

Počet dostupných odměn: 2/10

Nelze podpořit
2 000 Kč

Kniha, E-book, BIO potraviny a SPIRALIZÉR

Obdržíte jednu tištěnou a nádherně graficky zpracovanu knihu ve tvrdém obalu, na matném křídovém papíře PLUS E-book PLUS poděkování od autorky PLUS jméno v knize PLUS Spiralizer na tvorbu raw špaget PLUS balíček české bio pohanky PLUS balíček bio quinoy PLUS láhev bio lněného oleje vše od firmy www.alternativashop.cz. Cena je i s poštovným po celé ČR.

Odměna vyprodána: 0/3

Nelze podpořit
2 000 Kč

Kniha, E-book a balík 6-ti čerstvých bio šťáv

Obdržíte jednu tištěnou a nádherně graficky zpracovanu knihu ve tvrdém obalu, na matném křídovém papíře PLUS E-book PLUS balíček 6-ti 0,5l čerstvých, nepasterizovaných, bio šťáv od www.blackkale.cz PLUS jméno v knize. Cena je i s poštovným po celé ČR. POZOR - šťávy nelze poslat mimo ČR a SK.

Odměna vyprodána: 0/3

Nelze podpořit
5 000 Kč

HRDÝ SPONZOR KNIHY

Obdržíte pět tištěných a nádherně graficky zpracovaných knih ve tvrdém obalu, na matném křídovém papíře PLUS E-book PLUS uvedeme Vaše jméno či jméno firmy v knize a na webu PLUS poděkování od autorky PLUS pohled z Austrálie od autorky PLUS 90-ti minutová konzultace výživového poradenství či terapie šité na míru s autorkou knihy Evou Hájkovou. Cena je i s poštovným po celé ČR.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
10 000 Kč

kniha, E-book a série profi fotek na míru

Obdržíte jednu tištěnou a nádherně graficky zpracovanu knihu ve tvrdém obalu, na matném křídovém papíře PLUS E-book PLUS sérii fotek šitých na míru od autorky fotek v knize Kláry Dlouhé www.shootmewithlove.com PLUS poděkování od autorky v knize

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
10 000 Kč

Kniha, E-book a MIXÉR Optimum 9200

Obdržíte jednu tištěnou a nádherně graficky zpracovanu knihu ve tvrdém obalu, na matném křídovém papíře PLUS E-book PLUS vysokorychlostní mixér Optimum 9200, kterým si připravíte recepty z knihy. Cena je s poštovným po celé ČR:
http://www.froothie.cz/store/froothie-blenders/optimum-9200

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit