HRAVÁ MUZIKOTERAPIE | crowdfunding kampaň

HRAVÁ MUZIKOTERAPIE

Vytvořili jsme neobvyklý hudebně-relaxační program (nejen) pro děti. Pomozte nám na cestě za novými terapeutickými hudebními nástroji.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 NAŠLI JSME, CO JSME HLEDALI ...

tibetske.jpg

Našli jsme, co jsme hledali. Milujeme děti a jejich bezprostřednost a milujeme hudbu. Na cestě potkáváme inspiraci a plujeme životem. Jezdíme do mateřských, základních škol, k seniorům a ke klientům z domovů sociální péče. S hudbou, s relaxací. ...

PROGRAMY V MATEŘSKÝCH A ZÁKLADNÍCH ŠKOLÁCH

my.jpgS dětmi z mateřských škol křepčíme, zpíváme, tančíme a hlavně objevujeme nové zvuky v podobě netradičních hudebních nástrojů. Dnes už tedy ne neznámých, jen možná neobjevených, ale úžasných. Tibetské mísy, didgeridoo, sun drum, sunsula, ocean drum, šamanský buben, koncovka... Je to pro ně, když přijedeme vůbec poprvé, překvapení. A pro paní učitelky také. Relaxujeme s hudbou, děti se skutečně zklidní, odpočinou si. Zjišťujeme, že pro ně vytváříme bezpečný prostor, ve kterém se i děti, které si obvykle drží odstup, z ničeho nic projeví.

muzikoterapie mš 187.jpgPŘÁLI BYCHOM SI ZMĚNU

Vyjíždíme za dětmi 2-3x týdně a opakovaně se vracíme na stejná místa. A proto bychom chtěli změnu. Změnu pro děti, klienty, také pro nás. Chceme zkrátka nabídnout něco neokoukaného, neoposlouchaného. Přejeme si změnu do dynamické části programu-vybavit přítomné děti perkusními nástroji, ale chceme zakoupit i nástroje s nádherným, povznášejícím zvukem-kantely, zvonkohry Koshi.

KALKULACE

Předběžná kalkulace je: Kalimby (3x1090,-), Koshi sada (4170,-), Kantela (4300,-), Shaker set 12ks (2x1390,-), Frame buben 30cm (3x770,-), Dětské djembe (3x580,-), Energy bar zvonkohra (2x640,-), provize, poplatky a další výdaje. 

djembe.jpg koshi1.jpg

kantela Lyra.jpg

energy.jpg

 

ODMĚNY Z NAŠÍ AUTORSKÉ DÍLNY

nej Zuzka Vítek MENŠÍ.jpg

Začátkem tohoto roku vyšla Zuzce krásná kniha pohádek doplněná nádhernými ilustracemi z dílny výtvarnice a módní návrhářky Zuzany Osako. 

LASKAVÉ POHÁDKY OD STARÉHO DUBU je poetický příběh o přátelství, spojení s přírodou a veliké lásce. 

Knížka je vhodná pro děti od 4 od 9 let, ale potěší i dospělé. :-)

 

 

 

KROMĚ KNIHY MÁME PRO VÁS NAŠE AUTORSKÁ CD

Já Žiju je album deseti relaxačních skladeb ideálních pro vyvážený a pohodový den. Melodie jsou postavené na krásném klavírním podkladu doplněné o smyčce.

Já Žiju obal.jpg

 Všechno je jinak cover.jpg

 

 .

 

 

 

                                                                                           Všechno je jinak, příteli je mé poslední CD                                                                                     pohodových písní. Kromě kytary na CD uslyšíte                                                                                přírodní nástroje - didgeridoo, koncovku, fujaru...

 

.

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 26 250 Kč (105 %)
  • 105 %
  • 25 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 43 Startérů

Autor projektu

Jan Šesták - obrázek
  • projekt od Jan Šesták
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

150 Kč

Posezení s hudebními nástroji.

Posezení, popovídání, zahrání si dle libosti.
Místa a časy setkání budou včas upřesněny. Nyní počítáme s realizaci v kavárně v Klášterci nad Ohří, v čajovně v Kadani a v prostorách v Chomutově.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
250 Kč

Autorské relaxační CD "Já Žiju"

CD včetně poštovného
Relaxační CD. Uplatnění nalézá na nejrůznějších seminářích rozšiřujících vědomí, či v kurzech seberozvoje, při relaxaci, meditaci, józe, reiki, energetických cvičeních, při léčení.
Vokály, klavír, kytary, housle, violoncello, flétny, perkuse, baskytara, tibetská mísa atd.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
250 Kč

Autorské CD "Všechno je jinak, příteli"

CD včetně poštovného
Album jedenácti folkových skladeb s přesahem do Ethno a World music. Písně jsou v češtině a angličtině. Hlavním tématem je láska a má životní cesta, cesta sebepoznání, svoboda, život. Na albu najdete klidné i dynamické písně s chytlavými melodiemi s mnoha netradičními hudebními nástroji - didgeridoo, tibetské mísy, kantela, fujara, djembe, dešťová hůl, šamanský buben, brumle; vokály, kytary, klavír, baskytara, cajon, ukulele, low whistle, violoncello.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
450 Kč

Obě CD "Všechno je jinak, příteli" a "Já Žiju"

Obě autorská CD včetně poštovného. Zvýhodněná odměna pro ty, kteří se nemohou rozhodnout. :-)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
750 Kč

Vymazlený balíček: 2 CD + kniha Laskavých pohádek

Kniha Laskavých pohádek včetně poštovného a 2 CD.
Poetický příběh doprovázený krásnými ilustracemi pro děti od 4 do 9 let. Příběh o velikém přátelství skřítka Vítka a veverčáka Marcela a také o tom, co se stane, když se takový skřítek až po uši zamiluje do něžné a krásné Sněženky.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit