Hravá Káva - crowfunding kampaň

Hravá Káva

Pomozte nám otevřít v Olomouci kavárnu, kam si můžete přijít hrát. Na stůl totiž kromě skvělé kávy dostanete i stavebnici Lega.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Výjimečný nápoj, bez kretého si stěží dokážeme představit ráno a barevné kousky plastu, které už desetiletí zhmotňují snové světy dětských her.

Co ale vznikne, když se spojí káva a LEGO?

Kavárna, kde si ke každé kávě můžete zadarmo zapůjčit LEGO stavebnici. Místo, kde pustíte z hlavy každodenní starosti a užijete si radost ze skládání. Nejen v dětském věku je důležité rozvíjet prostorou představivost a kreativitu!

nápis3.jpg

 

Co je to Hravá Káva?
Je to malá, útulná kavárna s krásnou zahrádkou v Olomouci na třídě Svornosti, kousíček od centra, kterou budeme otevírat letos na jaře.

Máme kontakty s místními pražírnami, abychom vám mohli nabídnout každý den šálek něčeho speciálního.

Máme připravený nejen nápojový a jídelní lístek, ale také LEGO lístek, ze kterého si budete moct vybrat LEGO k zapůjčení a užít si zábavu při jeho skládání. 

Už teď máme naplánovanou spoustu tématických týdnů a jiných akcí, které oživí nejen kavárnu, ale také vaši fantazii a kreativitu. Můžete se těšit třeba na stavitelské výzvy, Lego workshopy, Star Wars týden, nebo Disney týden.

 

Proč jsme na Startovači?
Do projektu investujeme vše, co můžeme - spoustu času, elánu, energie a samozřejmě i většinu vlastních úspor. Přesto to ale nestačí. Dřív, než naplánujeme jak vykrást banku, obracíme se na Startovač. 

Abychom mohli otevřít potřebujeme pořídit profesionální gastronomické vybavení. Pořád ještě nemáme kávovar, myčku, chladící vitrínu na dezerty a další nezbytnosti. Bez nich se bohužel neobejdeme a na jejich pořízení, jak jsme spočítali, potřebujeme 160 000 korun.

Kdyby se podařilo vybrat dokonce 200 000, mohli bychom navíc pořídit i pergolu zastiňující zahrádku a ušetřit si trápení s poletujícími slunečníky!

 

Co máme připraveno za odměnu?
Odměny jsme vymýšleli dlouho a usilovně a doufáme, že s výsledků budete stejně nadšení, jako my!

figurka.jpg

kavovar maly.jpg

kavovar velky.jpg

 

Za jakoukoliv podporu upřímně děkujeme a budeme se těšit až si k nám příjdete hrát!

Co si o tomto projektu myslíte?