Startovač - financování projektů

Desková hra Velryby ničí svět - crowfunding kampaň

Novinky - Desková hra Velryby ničí svět

Podílejte se na vzniku unikátní české deskové hry s krásnými ilustracemi a rychlou hratelností.

Hry & Apps
Právě jsme rozeslali většinu her a odměn. Odesláno! Válka začíná Obrázek

Dnes jsme předali většinu balíčků dopravci, takže je zítra nebo pozítří můžete očekávat. Hru vám doručí firma DPD. Balíčky na Slovensko očekávejte nejdříve příští týden, budeme je rozesílat zvlášť. 

Svět bude konečně po zásluze zničen!

Pokud vás zajímají fotografie ze zákulisí, najdete je na našem Facebooku

Hotovo! A co dál?

Kampaň proběhla úspěšně. Co nás čeká v následujících dnech? Hotovo! A co dál? Obrázek

První velrybí bitva byla dobojována! Úspěšně jsme dokončili kampaň na Startovači, co bude následovat?

Zahájili jsme výrobu herních komponent a bonusových předmětů. Ke konci července máme naplánováno kompletování hry, kterou společně se všemi dárky (dle vybrané edice) rozešleme.

Pokud vás příprava hry zajímá, nadále sledujte naši Facebookovou stránku. Budeme tam publikovat nové ilustrace, případně i fotografie z výroby. Pro začátek se můžete podívat na vylepšenou podobu herní desky.

Další kusy jsou na cestě! Můžete si vybrat ze dvou nových edic a pomoci tak odemknout bonusové cíle. Velryby jsou zpátky ve hře Obrázek

Vaše přízeň nás tak zaskočila, že jsme to pár dní rozdýchávali. Nyní jsme ale opět na nohou a připravili jsme pro vás hned dvě nové edice. Obzvlášť na Boží edici jsme pyšní, protože je vážně boží :D. Získáte v ní totiž exkluzivní artbook, díky kterému se budete moci ponořit do procesu tvorby a nahlédnout do zákulisí vývoje. 

I přes optimalizaci výroby jsme však na našich produkčních limitech. Další edice nemůžeme zaručit. Jestli chcete Velryby podpořit, teď je ta pravá chvíle.