Startovač - financování projektů

Desková hra Velryby ničí svět - crowfunding kampaň

Novinky - Desková hra Velryby ničí svět

Podílejte se na vzniku unikátní české deskové hry s krásnými ilustracemi a rychlou hratelností.

Hry & Apps
Právě jsme spustili kampaň nové hry Whales Destroying the World. Podpořte nás Whales Destroying the World na Kickstarteru Obrázek

Zdravíme všechny startéry a fanoušky Velryb. Minulý rok jste nás podpořili při tvorbě malé autorské hry. Od té doby jsme pracovali na nové a výrazně lepší verzi, která se stala fakticky jinou hrou. Jde o blafovací karetní hru pro 3 - 6 hráčů. Budeme moc rádi, když se na kampaň podíváte a případně nás podpoříte. A nemusíte se bát, česká pravidla ke hře dostanete! 

Projekt: https://www.kickstarter.com/projects/timeslug/whales-destroying-the-world-bluffing-card-game

Nemáte dosud svou hru? Čtěte Nepřišel vám balíček? Obrázek

Balíky na Slovensko jsme zatím pozdrželi kvůli výrobě nových balíčků karet. Pokud vám hra měla přijít do Čech:

Cca ve 20 případech se nám ozvala kurýrní firma DPD, že je problém doručit balíček (např. hromada neoznačených zvonků na dané adrese, recepční pro celou adresu odmítající převzít balíček apod.). Posílali jsme infomrační e-maily ve znění:

Dobrý den, minulý týden ve středu jsme Vám zasílali balíček na Vaši adresu (Velryby ničí svět). Bohužel nás kontaktovala firma DPD ohledně problému s doručením balíčku na Vaši adresu. Po domluvě na infolince DPD, Vás prosím o kontaktování této linky (+420) 841 700 700 a o následnou domluvu na doručení balíčku.

DŮLEŽITÉ: Pozor, na infolince je telefonní automat - po vyčerpání všech možností, které "odvykládá" budete cca po 5 vteřinové pauze přepojeni na živého operátora, se kterým si, prosím, domluvte termín/telefon a adresu doručení. 

Pokud vám nedošel zmíněný email a balíček také nemáte, kontaktujte nás po emailu (bedikk92@gmail.com) nebo na Facebooku

Reklamace karet

Došly vám špatné karty? Ozvěte se nám Reklamace karet Obrázek

Bohužel jsme zjistili, že při zatavování balíčků karet do fólií se některé z nich mohly poškodit. Nemělo by se to týkat všech.

Pokud si všimnete, že mají vaše karty defekt (slepené karty, poškrábané okraje apod.), ozvěte se nám (email: bedikk92@gmail.com nebo přes Facebook) a zašleme vám náhradní balíček.

Velice se omlouváme za komplikace.