Jan_Novak2.jpg

HRA NA VRAHA I a II - vydání hororů na DVD Film & Video

Podpořte vydání obou dílů slasher hororu Hra na vraha na DVD v luxusní edici a ihned si zajistěte jednu kopii!

Vybráno12 200 Kč(111 %)

111 %
11 000 Kčpožadováno
30startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuDucháček Movies

Odměny

100 KčMalá kapka krve

DVD - luxusní sběratelskou edici s filmy Hra na vraha a Hra na vraha, part II. Dle přání může být doplněna o autogram režiséra. A navíc kompletní soundtrack z filmu v elektronické podobě - ve formátu MP3.

Očekávané doručení odměny: říjen 2014

Počet dostupných odměn: 397/400

Odměna nedostupná

200 KčVětší kapka krve

DVD - luxusní sběratelskou edici s filmy Hra na vraha a Hra na vraha, part II. K tomu plakát k filmu Hra na vraha II. A ještě navíc DVD s filmem Strážce legendy (hlavní role: Filip Tomsa, režie: Radek Císař) Dle přání může být vše doplněno o autogramy režisérů.

Očekávané doručení odměny: říjen 2014

Počet dostupných odměn: 40/55

Odměna nedostupná

500 KčKaluž krve

DVD - luxusní sběratelskou edici s filmy Hra na vraha a Hra na vraha, part II. K tomu plakát k filmu Hra na vraha II. Navíc DVD s filmem Strážce legendy (hlavní role: Filip Tomsa, režie: Radek Císař). Dle přání může být vše doplněno o autogramy režisérů. Ještě CD kompilaci Čerstvá krev (obsahuje 13 skladeb českých a slovenských rock/metalových kapel). Dále knihu hororových povídek od Pavla Žďárka: Zrcadlo pekel. A navíc kompletní soundtrack z filmu v elektronické podobě - ve formátu MP3.

Očekávané doručení odměny: říjen 2014

Počet dostupných odměn: 23/25

Odměna nedostupná

3 000 KčSmrtící úder Jana Nováka

DVD - luxusní sběratelskou edici s filmy Hra na vraha a Hra na vraha, part II, plakát k filmu Hra na vraha II, DVD s filmem Strážce legendy (hlavní role: Filip Tomsa, režie: Radek Císař). Možno doplnit o autogramy režisérů. Dále pak CD kompilaci Čerstvá krev, 3 další CD kapel z vydavatelství Leviathan music: Konec Konců, Llyr, Adagio Funebre. Navíc tričko kapely Konec Konců. A navíc kompletní soundtrack z filmu v elektronické podobě - ve formátu MP3. A to nejlepší nakonec! ROLE jedné z OBĚTÍ Jana Nováka ve třetím díle Hry na vraha!!!

Očekávané doručení odměny: říjen 2014

Počet dostupných odměn: 10/10

Odměna nedostupná

11 000 KčVraždící šílenství

EPIZODNÍ ROLE ve třetím díle HRY NA VRAHA a logo (či jméno) na obalu DVD coby hlavního sponzora!!! DVD - luxusní sběratelskou edici s filmy Hra na vraha a Hra na vraha, part II, plakát k filmu Hra na vraha II, DVD s filmem Strážce legendy (hlavní role: Filip Tomsa, režie: Radek Císař). Možno doplnit o autogramy režisérů. Dále pak CD kompilaci Čerstvá krev, 3 další CD kapel z vydavatelství Leviathan music: Konec Konců, Llyr, Adagio Funebre. Navíc tričko kapely Konec Konců a knihu hororových povídek Zrcadlo pekel od Pavla Žďárka s věnováním. A navíc kompletní soundtrack z filmu v MP3.

Očekávané doručení odměny: říjen 2014

Počet dostupných odměn: 5/5

Odměna nedostupná