S Horobraním na vrchol - crowfunding kampaň

S Horobraním na vrchol

Pojďte se s námi podílet na vývoji unikátního turistického projektu Horobraní a zajistit mu rok dalšího fungování a vylepšování.

Hry & Apps

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 Skvělé zprávy, 100 % je tam! Ale ještě nekončíme! 

Všechny penízky, co se vyberou nad cílovou částku 90.000 Kč, tak dáme stranou na vývoj aplikace pro iOS. Už jsme to propočítávali a reálně jsme schopní za 30 000 Kč pořídit Mac pro vývoj appky a iPhone pro testování. 

S tímto vybavením se nebojíme říct, že do 2 měsíců je Patrik schopný appku naprogramovat a otestovat.

Společně to zvládneme. Díky!

-----------------------------------------------------------------

Ještě před rokem bylo Horobraní pouhou myšlenkou, kterou nám na výletě přivál podzimní vítr. Díky povzbuzování ostatních jsme si řekli, že to přeci jen zkusíme a pustili jsme se do vývoje jedné z největších databází českých hor a kopců, co existuje.

Jsme hodně malý tým. Přesně řečeno jsme tříčlenný tým. Patrik, Věrka a Standa. Nikdy bychom nevěřili, co jsme schopní za těch pár měsíců vytvořit. To kouzlo je ale prostě v tom, že nás to neskutečně baví!

Horobraní je
mobilní aplikace s interaktivní mapou, která obsahuje 13 tisíc vrcholů, kopců a vyvýšenin napříč celou Českou republikou.

Cílem Horobraní je
motivovat širokou veřejnost chodit do přírody a také poskytnout nástroj, kam si jednotlivé výlety zapisovat, přidávat si k nim fotky a hodnocení, prostě mít takový vrcholový deníček.

Cílem projektu na Startovači je
vybrat finance na rok dalšího fungování, tak abychom udrželi projekt v chodu, mohli přidávat nově chystané funkce a především rozšířili databázi o hory Slovenska.


Co je to Horobraní?

A teď trochu podrobněji. Horobraní je turistická mobilní a také webová aplikace, která má za cíl inspirovat a motivovat k výletům po rozmanité české krajině. V mapě Horobraní najdete jak známé vysoké hory, tak i úplně neznámé nízké kopečky, o kterých třeba ani nevíte, že existují. Při tvoření mapy jsme se skoro uklikali, ale teď jsme za to rádi. Věříme, že 13000 vrcholů v 94 pohořích není zas tak špatný základ k tomu vybrat si kam vyrazit. 

A protože si rádi hrajeme, vymysleli jsme k appce i celoroční soutěž, která se odehrává na webu (https://horobrani.cz). Za každý vrchol je tolik bodů, kolik je jeho nadmořská výška a body tak hezky přibývají. Každý měsíc oceňujeme 3 nejlepší a 3 náhodně vylosované, co navštíví alespoň jeden kopeček.

Ale co vám budeme povídat...lepší než tisíc napsaných slov je jedno dobré video. A my zrovna jedno takové máme! Díky České televizi.

------------->>>     reportáž České televize o Horobraní     <<<-----------------

https://www.facebook.com/watch/?v=2351298934951307

nebo (začátek v čase 55:02)
https://www.ceskatelevize.cz/porady/10101491767-studio-ct24/219411058060701/


Naše kamarády myšlenka chození po kopcích a sbírání bodů za jejich nadmořskou výšku nadchla. A jejich kamarády překvapivě taky. Nový rozměr to pro nás dostalo, když jsme zjistili, že kopečky sbírají i jejich rodiče! To pro nás bylo natolik povzbuzující, že jsme tvorbě Horobraní začali věnovat všechen náš volný čas. 

Pomůžete nám v tom pokračovat? 

Rádi bychom ve vývoji Horobraní pokračovali dál v režimu "totální nasazení". Máme totiž plno nápadů, jak tuhle zábavu posunout ještě o úroveň výš. Díky vaší pomoci chceme v následujícím roce v Horobraní vytvořit tyto nové funkce:

VYTVÁŘENÍ SKUPIN
Budete si moci udělat vlastní skupinu, ať už rodiny nebo kamarádů, ve které budete mít vlastní žebříček a budete se předhánět a motivovat navzájem.

SLEDOVÁNÍ
 Budete moci sledovat aktivitu ostatních uživatelů, kolik kopečků navštívili o víkendu, kolik bodů získali, jaké fotky přidali a podobně.

PŘIDÁNÍ SLOVENSKÝCH HOR A KOPCŮ
Díky tomu byste mohli kopečky sbírat i na Slovensku! A pokud by to šlo dobře, tak můžeme začít pracovat i na mapách dalších zemí.

VÝZVY A OCEŇOVÁNÍ
Povzbuzování ve formě výzev a následné ocenění v podobě bonusových bodů nebo odznáčků jednotlivých výzev.

NOTIFIKACE
Nejednomu Horobraníkovi se stane, že se zapovídá s kamarády a přejde vrchol. Díky notifikaci by ho aplikace upozornila, že se blíží k cíli. 

PLÁNOVÁNÍ VÝLETU
Plán trasy by bylo možné si připravit už pěkně doma a pak už jen jít a žlutit vrcholy. 

BLOG
Povedlo se vám naplánovat hezký výlet? Byla by škoda se o něj nepodělit s ostatními a to včetně trasy, bodového zisku nebo tipů kde se zastavit na pivo.


Zároveň chceme pokračovat v naší kontinuální práci, kterou je vylepšování databáze vrcholů:
 aby měly kopečky v mapě přesnou polohu, správný název a nadmořskou výšku,
 aby byly postupně označeny všechny vrcholy se zakázaným nebo omezeným vstupem,
 aby vrcholy měly užitečné turistické info (možnost vyjet na kole, občerstvení na vrcholu, atd.)

Váš příspěvek poputuje na vývoj mobilní a webové aplikace, implementaci výše uvedených funkcí, revizi databáze vrcholů ČR a rozšíření o vrcholy Slovenska. Dále na technické vybavení (software a hardware) potřebné pro testování aplikace a v neposlední řadě na provozní věci (webhosting, google play, poštovné, tisk). 

MOC MOC VÁM DĚKUJEME ZA PODPORU!

 

A to nejlepší nakonec...ODMĚNY!!!

Připravili jsme pro vás príma outdoorové odměny, kterými (si) můžete udělat radost a v novém roce začít s Horobraním ve velkém stylu. Některé nadchnout aktivní Horobraníky, některé potěší ty, kteří se teprve chystají začít. Úsměv na rtech vyčarují všechny, stačí si jen vybrat! 

Součástí téměř všech odměn je PLNÁ VERZE Horobraní na rok 2020. Účet vám spustíme ihned po skončení kampaně a budete si tak moci zkusit ulovit kopeček ještě v v roce 2019!

A to není vše! Všechny odměny najdeš v pravém sloupci ------>>>

V roce 2020 se budeme ze všech sil snažit, aby vás Horobraní stále bavilo. Čeká nás plno práce a my se na to těšíme! Pokud byste měli nějaký dotaz, problém, radu nebo pochvalu, napište nám! 

e-mail: info@horobrani.cz

webovky: https://horobrani.cz

mobilní appka (Android): https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.horobrani.mobile&hl=cs

sbírání kopečků přes web (iOS a Android): https://horobrani.cz/map

 Facebook: https://www.facebook.com/horobrani/

Instagram: @horobranicz
#horobrani

Co si o tomto projektu myslíte?