Hořící pařez | crowdfunding kampaň

Novinky - Hořící pařez

Soubor 156 básní nevědomky vytvořených tiskovým odborem Městské policie Brno.

Knihy

30. říjen 2014

Poděkování

seznam ultradonorů

Milí přispěvatelé, kniha brzy zamíří do tiskárny a pak, ještě teplá, do vašich rukou. Rád bych se ujistil, že jsem v poděkování na konci nezapomněl na žádného přispěvatele, který projekt podpořil částkou vyšší než 450 Kč. Pokud patříte mezi ně, podívejte se prosím do následujícího seznamu a najděte se tam. Jestliže se vám to nepodaří, napište mi a já vás tam rád doplním:

Bára Antonová, Tomáš Baránek, Jan Boček, Oldřiška Čtvrtníčková,Petr Duda, Jakub Ghanem, Radek Hála, Petra Hanáková, Jan Herold, Jan Holkup, Roman Hřebecký, Lukáš Hudec, Jakub Kodym, Aleš Koňařík, Roman Kyzlink, Lukáš Marek, Karel Marhan, Miloš Prchlík, Václav Říha, Adam Steinwichtl, Jakub Šafář, Bohumil Šimek, Jiří Žgánič Šprdlík, Ondřej Tejkal, Marek Timko, Marie Tomková, Petr Urbančík, Alena Vašíčková, Radana Volná

Mějte se pěkně,

za Městskou poezii Brno

Marek Picha

Zpět na výpis

  • Splněno 62 681 Kč (156 %)
  • 156 %
  • 40 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 271 Startérů

Autor projektu

Městská Poezie Brno - obrázek
  • projekt od Městská Poezie Brno
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

78 Kč

e-book

Elektronická verze sbírky. Můžeme slíbit formát pdf, snad seženeme i někoho na formáty epub a mobi.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
156 Kč

e-book a tištěné vydání

Elektronická verze sbírky (formát pdf, snad i epub a mobi) a rovněž i její papírová verze (brožovaná, formát A6, případně B6).

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
234 Kč

nic navíc

Elektronická verze sbírky (formát pdf, snad i epub a mobi) a rovněž i její papírová verze (brožovaná, formát A6, případně B6). Nedostanete tedy nic extra oproti odměně za 156 Kč, ale můžete mít dobrý pocit, že jste zaplatili víc peněz, a tudíž víc peněz zůstane na útulek.

Počet dostupných odměn: 31/50

Nelze podpořit
312 Kč

introvertovo peklo

Elektronická verze sbírky a papírová verze, kterou Marek předá osobně v Brně buď někde v kavárně, nebo před služebnou Městské policie.

Počet dostupných odměn: 9/20

Nelze podpořit
312 Kč

hořící praha

Elektronická verze sbírky a papírová verze, kterou Katka předá osobně v Praze buď někde v kavárně, nebo někde, kde to vypadá dost jako v Brně.

Počet dostupných odměn: 9/20

Nelze podpořit
468 Kč

dvě za cenu tří

Elektronická verze sbírky (formát pdf, snad i epub a mobi) a rovněž i její dvě papírové verze (brožovaná, formát A6, případně B6). Navíc bude vaše jméno uvedeno na konci e-booku v poděkování.

Počet dostupných odměn: 14/40

Nelze podpořit
936 Kč

filantropův ráj

Elektronická verze sbírky (formát pdf, snad i epub a mobi) a rovněž i její jedna papírová verze (brožovaná, formát A6, případně B6). Vaše jméno bude uvedeno na konci e-booku v poděkování. Kniha bude i s osobním věnováním podepsána tiskovým mluvčím MPB panem Jakubem Ghanemem (jag).

Odměna vyprodána: 0/5

Nelze podpořit