HOOKIN DIARY - crowfunding kampaň

HOOKIN DIARY

HOOKIN motivační diář, díky kterému už nezapomenete. Diář, do kterého si budete chtít zapisovat úplně všechno.

Knihy
HOOKIN DIARY

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

UPDATE!!! 

Momentálně čekám na vyrobení prvního kusu, hned nafotím a vložím sem fotky zevnějška, máte se na co těšit! 

 

HOOKIN DIARY

Motivační diář HOOKIN vznikl v malé vesnici v Moravskoslezském kraji. Původně jsem chtěl vytvořit pouze diář pro sebe. Klasické diáře používám už několik let a za celou dobu jsem nenašel jediný, který by mi vyhovoval.  V žádném nebylo přesně to, co bych potřeboval a tak jsem se rozhodl, že si udělám vlastní podle svých představ. Uvědomil jsem si, že možná nejsem jediný kdo má stejný problém a rozhodl jsem se udělat menší průzkum. Zjistil jsem, že opravdu nejsem jediný a proto jsem se rozhodl, že budu pomáhat ostatním plnit si své sny a cíle, s diářem, díky kterému už nebudou zapomínat. 

Diář je zcela nedatovaný, to znamená, že ho můžete používat celý rok v kuse a je jedno, jestli začnete v únoru, září nebo listopadu. Výběr je pouze na vás uživatelích.

PROČ HOOKIN?

Když byl můj mladší bratr ještě malý, neuměl vyslovit mé jméno a parádně ho zkomolil. Můžete hádat, jaké slovo řekl. Chtěl jsem ať diář nese jméno a příběh svého tvůrce, proto HOOKIN. 

HOOKIN vám ukáže cestu, jak správně všechno naplánovat. Díky měsíčnímu a týdennímu přehledu vidíte, co zrovna v daný měsíc či týden budete dělat, komu zavolat a s kým se sejít. 

V diáři najdete místo jak na poznámky, tak volný prostor pro kreativitu. Namalovat si místa, která chcete navštívit, nebo nakreslit své první auto? V HOOKINU je možné vše.

CO BUDE DÁL?

Rád bych tímto osobitým diářem pomáhal všem strůjcům svého osudu, podnikatelům, obchodníkům a zkrátka všem, kteří si rádi vše zapisují. Chtěl bych lidem ukázat styl a zároveň dokázat, že klasické diáře jsou stále v módě a že online kalendář není jediný zápisník. Rád bych vás, drazí investoři, požádal o příspěvek a podporu pro růst této značky, která i vám pomůže přiblížit se ke svým snům a cílům. Budu rád, když podpoříte mě, mladého kluka z moravskoslezského kraje, v cestě za svým snem.

 

PROČ VÁS VŠECHNY O TO ŽÁDÁM?

Jsem na celý projekt zcela sám. Pracuji jako webdesigner a proto si celý chystaný e-shop připravuji já sám. Tvořím si obsah a grafiku pro sociální sítě, kde převážně bude HOOKIN figurovat, sdílet s vámi novinky, tipy jak psát a kreslit do diáře, návody a taky budu přispívat fotkami spokojených uživatelů, kteří věří v HOOKINa.

Pokud se vydaří vybrat zvolenou částku, rád bych ji celou použil na výrobu diářů a samolepek, které budu dávat jako poděkování k diáři zdarma. 

Mám slíbenou propagaci influencerů a veřejně známých osobností na sociálních sítích, u kterých se pohybuje počet sledujících kolem 60-100k. 

Je samozřejmostí, že bych rád pokračoval v růstu a rozšiřoval sortiment, např. na klasické nástěnné kalendáře, týdenní kalendáře a mnoho dalšího.

Moc děkuji všem za pomoc! Věřím, že i vám bude dělat HOOKIN radost. 

Jan Kopřiva 

 

Co si o tomto projektu myslíte?