Hookard - dýmkařská karetní hra - crowfunding kampaň

Hookard - dýmkařská karetní hra

Vítejte ve světe Hookard. První dýmkařské karetní hry svého druhu. Vžijte se do role majitele podniku a servírujte na stůl jen to nejlepší.

Hry & Apps

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Vítejte ve světe

Co je to HOOKARD a proč to děláme?


Jak už bylo řečeno, jedná se o první dýmkařskou karetní hru svého druhu. Jednoduchá a nenáročná karetní hra, kterou si mohou spolu zahrát až 2-4 hráči Je jen na Vás, jaký herní styl si zvolíte.
Cíl je jasný: být šéfem toho nejúspěšnějšího podniku. A to se Vám povede jen tehdy, budete-li dostatečně taktizovat a zvolíte si správnou metodu, jak porazit konkurenci. Tou nejúčinnější bude samozřejmě naprosté a nemilosrdné záškodnictví.

Věřím, že mnohé z Vás už napadlo něco podobného udělat, ale zde je živoucí důkaz dotažený do konce.
Dýmkaření a vše kolem nich není jen koníček. Pro mnohé z nás je to životní styl a právě tímto bychom chtěli náš život ještě trochu okořenit v podobě HOOKARD. Neděláme to pro peníze nebo slávu. Tou hlavní motivací je zábava a další možné rozptýlení právě, když si vychutnáváte vodní dýmku. Spoustu z nás a tím myslím i Vás, má rádo deskové a karetní hry. Díky kompaktnosti není problém hru vzít s sebou a ať už jste doma, u kamaráda nebo ve vašem oblíbeném podniku, vždy je možné spojit zábavu s relaxem a užít si hru na maximum.

Jak hra vznikla?


Zcela náhodou a nápadem, který uděřil jak blesk z čistého nebe. Při servírování dýmky se sama od sebe zrodila tato myšlenka a řekl jsem si, že by to nemusel být vůbec špatný nápad. Po týdnu usilovné práce a brainstormingu vzešla první verze, která nebyla příliš vzdálená té finální. Od té doby se pak grafika několikrát předělávala, přidávaly se karty a ucelovala se pravidla a jednotlivé mechanismy, aby HOOKARD opravdu nastínil všechny aspekty dýmkařské komunity.
Bohužel trn v patě v podobě koronaviru znemožnil hru vydat a tak se museli veškeré plány odložit. A nyní Vám představujeme výsledný projekt a doufáme, že se bude líbit :)

Jak přispět?


Pokud byste nám chtěli pomoci po finanční stránce, tak věřte, že nám tím pomůžete v samotné realizaci tohoto projektu a bude nás to motivovat i v další tvorbě.
Tento projekt jednoduše podpoříte práve zde na startovači. Můžete "pouze" podpořit projekt symbolickou částkou, nebo si pomocí větší částky hru zároveň předobjednat, popřípadě se dostat i do poděkování přímo v pravidlech či získat další výhody.
V případě, že byste chtěli přispět mimo startovač a domluvit se tak i na případné spolupráci, můžete nás kontaktovat na hookardgame@gmail.com

Co si o tomto projektu myslíte?