Honem! zachraň zvíře dronem - crowfunding kampaň

Novinky - Honem! zachraň zvíře dronem

První srnčí prckové jsou už na světě. Pojďme dát šanci i těm ostatním za pomoci dronu s termokamerou. Příroda nás odmění.

Ostatní
Povedlo se! a to hlavně díky Vám, kterým se líbí Honem! Zachraň zvíře dronem. Drona už máme! Už se létá na všech frontách Obrázek

Nakonec jsme vybrali Mavic2 Enterprise dual, jehož náklady i s výbavou pro pohodlné létání (náhradní baterie, smart controler, brašna) a pojištění pokryly tak akorát prostředky ze Startovače. Takže opravdu vám všem patří velké díky, bez nikoho z Vás by to neklaplo!

Trochu nás trápily počáteční technické problémy ale vše vyřešeno, myslivci proškolení a od pondělí už se lítá a hledá, učíme se a zachraňuje a dron se půjčuje, předvádí se kolegům..... no radost to sledovat ? Prý mám sehnat další 4 drony? Tak jooo, to je výzva!  :-D Děkuju za spolupráci klukům ze Stablecam, myslivcům z Chotěboře, Uhelné Příbrami, Počátek, Slavíkova, Rozsochatce a Libice n. D. Jen tak dál chlapi! Věřím, že splečnými silami lze zvládnout mnohé, zachráněná zvířata jsou toho důkazem.

Oslovila jsem několik firem pro výběr vhodného nákrčníku a nakonec máme vybráno - stylově do lesů a luk laděný Wtec nákrčník od firmy Insportline. Ve stylovém nákrčníku od firmy Insportline Obrázek

Více vhodného vybavení nejen pro outdoor naleznete zde:

Insportline sekce Outdoor

Tímto děkuji firmě Insportline za podporu mého projektu.

Hurá, hurá, hurá! V pondělí jsme pokořili 100% v projektu a to díky vám všem! mám obrovskou radost :-) ale ještě není úplný konec, tak klidně vybírejte odměny dál, reálná částka dronu je vyšší než můj cíl zde... 100% pokořeno, je potřeba poladit detaily Obrázek

Ale v ruku v ruce s tímto úspěchem je potřeba začít řešit organizační věci ohledně koupi dronu, registrace, proškolení pilotů a kalendáře sečení v naší lokalitě. A to opravdu rychle protože již se někde seká. Proto jsem sezvala zástupce jednotlivých mysliveckých spolků, kteří se na projektu také finančně podílí, abychom se domluvili co a jak. 

Debata byla věcná a celkem jednoznačná. Dle zkušeností hlavně z jižních Čech, kde s drony s termokamerou pracují již několik let a úspěšnost je téměř 100%, se i my těšíme až budeme drona moci vyzkoušet v terénu. Už aby to bylo! 

Díky páni myslivci, odjížděla jsem domů s dobrým pocitem. 

Klára