Desková hra Home Designers | crowdfunding kampaň

Desková hra Home Designers

Ve hře Home Designers se vžijete do role designerů, kteří navrhují bydlení pro náročné klienty.

Hry & Apps

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

upo1.png

Chcete si vybrat odměnu? Použijte tlačítko "Podpořit" přímo u této odměny (pravý sloupec níže). Nepoužívejte velké tlačítko "Podpořit" vpravo nahoře. Děkujeme za vaši podporu!

upo2.png

Maminka Renata sní o designové koupelně se saunou. Tatínek Milan se těší na prostornou garáž s dílnou, která v jeho novém domě rozhodně nesmí chybět. To děti mají skromnější přání. Lucka by chtěla pejska a Ríša zase pořádnou autodráhu.

Logo-final-stredni.pngVe hře Home Designers se vžijete do role návrhářů, kteří sestavují vysněné domy pro náročné klienty. Ten, kdo dokáže nejlépe splnit jejich přání, a zároveň vyhovět obecným požadavkům na kvalitu bydlení, se stane vítězem. Home Designers - to je soutěživá hra, která cvičí paměť, postřeh a představivost.

ikony.pngNa co se můžete těšit?

Hra obsahuje šest pozemků, přes 70 místností, 25 klientů, přesýpací hodiny  a pravidla.

Home Designers se mohou pochlubit původními kresbami grafického designera Jakuba Zajíčka, který dodá obrázky klientů. Kartičky místností také projdou úpravou a zjednodušením. (To, co vidíte na obrázcích teď, jsou různé verze prototypu hry.) Komponenty hry budou vyrobeny technologií digitální tisk a ořez. Naším cílem je dosáhnout komerčního vydání hry u některého z českých vydavatelů deskových her. Pokud se nám to podaří, budeme se moci těšit na vydání Home Designers ve špičkové kvalitě.

Novakovi.pngProč potřebujeme vaši podporu?

Rozhodli jsme se, že vydáme hru v nákladu 100 kusů, protože tento náklad při zvolené technologii nabízí přijatelný poměr cena / výkon. (V případě, že dosáhneme vyšší než cílové částky, necháme vyrobit tolik kusů, abychom měli odměny pro všechny.) Hrubý cenový odhad při tomto nákladu je 400 Kč za kus. Po odečtení poplatků nám vychází spodní hranice pro realizaci přes Startovač oněch 50 000 Kč. Projekt samozřejmě zahrnuje množství vedlejších nákladů - dárkové předměty, doprava, poštovné, odměna pro grafika, daně atd. Všechny tyto náklady jsme připraveni financovat "ze svého". Konečný poměr našich/vašich investic a přesný počet vyrobených kusů se samozřejmě bude odvíjet podle přesné výše vybrané částky.

vse.jpgKdy to půjde ven?

Rádi bychom představili Home Designers na festivalu Deskohraní, který se koná každý rok v říjnu v Praze. Od toho se také odvíjí všechny termíny a rozvrh prací. Vy, kteří se rozhodnete nás podpořit, obdržíte své odměny nejpozději v říjnu 2014, ale pravděpodobně ještě dříve.

Co se stane, když vybereme víc?

60 000 Kč: Do hry přidáme obaly na karty a kartonový držák na komponenty, aby v krabici "nelítaly".

70 000 Kč: Hra bude navíc obsahovat bonusovou sadu šesti náročných pozemků pro zkušené hráče.

85 000 Kč: Nabídka klientů bude rozšířena o 10 nových postav pro ještě větší variabilitu.

100 000 Kč: Rozdáme 10 kusů hry do nízkoprahových center pro mládež.

Máte otázky?

Pište do diskuze, nebo na facebook.com/homedesigners2014, petr-chval@centrum.cz

Děkujeme

Petr Chval & Home Designers Team

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 61 292 Kč (122 %)
  • 122 %
  • 50 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 57 Startérů

Autor projektu

Petr Chval - obrázek
  • projekt od Petr Chval
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

95 Kč

Fanoušek

Získáte slušivou placku na hruď s logem Home Designers.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
155 Kč

Designer

Získáte stylovou tužku s logem Home Designers pro vaše vlastní návrhy a placku na hruď.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
255 Kč

Projektant

Obdržíte placku, tužku a svinovací metr, který je nepostradatelným nástrojem každého návrháře. To vše s originálním logem Home Designers.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
755 Kč

Klient

Kdo se rozhodne přispět touto částkou, stává se naším klientem a obdrží jeden ze sta kusů hry, které chceme nechat vyrobit. Navíc získá placku, tužku a svinovací metr s logem Home Designers.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 155 Kč

VIP klient

Takto štědří dárci si zaslouží pozvání na křest hry, který se bude konat na podzim 2014 v Praze. Samozřejmostí je fyzická kopie hry, placka, tužka, metr s logem Home Designers a uvedení v seznamu dárců písmem velikosti 10.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 355 Kč

Realitní makléř

Možná vás napadlo, že by Home Designers mohli být zajímavým dárkem pro vaše blízké a chcete je získat ekonomicky. Za tento příspěvek nabízíme balíček dvou fyzických kopií hry a jednu placku pro vás. Nic víc, nic míň.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 555 Kč

Klient ve hře

Pokud jste se rozhodli nás obdarovat takto vysokou částkou, tak vám nabízíme opravdovou specialitu - pošlete nám svou fotku a náš ilustrátor přenese vaši podobu na jednu z karet klientů. Tak zůstanete navždy součástí Home Designers. K tomu získáte pozvánku na křest hry, jednu fyzickou kopii hry, placku, tužku, svinovací metr a vaše jméno se objeví v seznamu dárců písmem velikosti 12.

Počet dostupných odměn: 1/5

Nelze podpořit
5 555 Kč

Investor

Získáte naše osobní poděkování, dvě kopie hry, placku, tužku, metr a uvedení v seznamu dárců na speciálním místě, písmem velikosti 14.
Budete pozváni na křest hry do Prahy. Pokud se vám Praha nelíbí, dojedu za vámi osobně já nebo jiný člen týmu a odměny vám předám. (Platí pro ČR.)

Počet dostupných odměn: 3/4

Nelze podpořit