Desková hra Home Designers - crowfunding kampaň

Desková hra Home Designers

Ve hře Home Designers se vžijete do role designerů, kteří navrhují bydlení pro náročné klienty.

Hry & Apps

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

upo1.png

Chcete si vybrat odměnu? Použijte tlačítko "Podpořit" přímo u této odměny (pravý sloupec níže). Nepoužívejte velké tlačítko "Podpořit" vpravo nahoře. Děkujeme za vaši podporu!

upo2.png

Maminka Renata sní o designové koupelně se saunou. Tatínek Milan se těší na prostornou garáž s dílnou, která v jeho novém domě rozhodně nesmí chybět. To děti mají skromnější přání. Lucka by chtěla pejska a Ríša zase pořádnou autodráhu.

Logo-final-stredni.pngVe hře Home Designers se vžijete do role návrhářů, kteří sestavují vysněné domy pro náročné klienty. Ten, kdo dokáže nejlépe splnit jejich přání, a zároveň vyhovět obecným požadavkům na kvalitu bydlení, se stane vítězem. Home Designers - to je soutěživá hra, která cvičí paměť, postřeh a představivost.

ikony.pngNa co se můžete těšit?

Hra obsahuje šest pozemků, přes 70 místností, 25 klientů, přesýpací hodiny  a pravidla.

Home Designers se mohou pochlubit původními kresbami grafického designera Jakuba Zajíčka, který dodá obrázky klientů. Kartičky místností také projdou úpravou a zjednodušením. (To, co vidíte na obrázcích teď, jsou různé verze prototypu hry.) Komponenty hry budou vyrobeny technologií digitální tisk a ořez. Naším cílem je dosáhnout komerčního vydání hry u některého z českých vydavatelů deskových her. Pokud se nám to podaří, budeme se moci těšit na vydání Home Designers ve špičkové kvalitě.

Novakovi.pngProč potřebujeme vaši podporu?

Rozhodli jsme se, že vydáme hru v nákladu 100 kusů, protože tento náklad při zvolené technologii nabízí přijatelný poměr cena / výkon. (V případě, že dosáhneme vyšší než cílové částky, necháme vyrobit tolik kusů, abychom měli odměny pro všechny.) Hrubý cenový odhad při tomto nákladu je 400 Kč za kus. Po odečtení poplatků nám vychází spodní hranice pro realizaci přes Startovač oněch 50 000 Kč. Projekt samozřejmě zahrnuje množství vedlejších nákladů - dárkové předměty, doprava, poštovné, odměna pro grafika, daně atd. Všechny tyto náklady jsme připraveni financovat "ze svého". Konečný poměr našich/vašich investic a přesný počet vyrobených kusů se samozřejmě bude odvíjet podle přesné výše vybrané částky.

vse.jpgKdy to půjde ven?

Rádi bychom představili Home Designers na festivalu Deskohraní, který se koná každý rok v říjnu v Praze. Od toho se také odvíjí všechny termíny a rozvrh prací. Vy, kteří se rozhodnete nás podpořit, obdržíte své odměny nejpozději v říjnu 2014, ale pravděpodobně ještě dříve.

Co se stane, když vybereme víc?

60 000 Kč: Do hry přidáme obaly na karty a kartonový držák na komponenty, aby v krabici "nelítaly".

70 000 Kč: Hra bude navíc obsahovat bonusovou sadu šesti náročných pozemků pro zkušené hráče.

85 000 Kč: Nabídka klientů bude rozšířena o 10 nových postav pro ještě větší variabilitu.

100 000 Kč: Rozdáme 10 kusů hry do nízkoprahových center pro mládež.

Máte otázky?

Pište do diskuze, nebo na facebook.com/homedesigners2014, petr-chval@centrum.cz

Děkujeme

Petr Chval & Home Designers Team

Co si o tomto projektu myslíte?